مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات یخچال دوو در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ در اهواز و تعمیر و سرویس یخچال و ساید بای ساید، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال و ساید بای ساید برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر یخچال دوو در اهواز

  1. یخچال فریزر سرما ندارد
  2. یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
  3. واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
  4. یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
  5. یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
  6. کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
  7. یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
  8. از یخچال آب می ریزد
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر یخچال دوو در اهواز

لیست قیمت تعمیر یخچال دوو در اهواز

خدمات تعمیر یخچال هزینه تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال 400 هزار تومان
شارژ گاز یخچال از 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچال از 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچال از 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچال از 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچال از 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچال از 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال 500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچال از 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات یخچال دوو در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات یخچال دوو در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات یخچال دوو در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات یخچال دوو در اهواز

تعمیر یخچال در اهواز برای رفع خرابی یخچال، ارائه خدمات تعویض قطعات و نگهداری کاربرد دارد. نمایندگی تعمیر یخچال دوو اهواز شامل متخصصانی می شود که مهارت های فنی و تجهیزات لازم برای تعمیر یخچال خراب را دارند.

تیم نمایندگی یخچال دوو در اهواز نه تنها تعمیرات را انجام می دهد بلکه تعمیر و نظافت منظم را نیز انجام می دهند. به لطف این خدمات عمر یخچال افزایش یافته و مصرف انرژی کمتر می شود. نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز تضمین می کند که کاربران یخچال در خانه یا محل کار بهترین خدمات را دریافت کرده و راه حل های حرفه ای برای مشکلات خود بیابند.

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اهواز

نمایندگی تعمیر یخچال دوو اهواز شرکتی است که برای رفع خرابی یخچال در منزل یا محل کار شما خدمات ارائه می دهد. گاهی اوقات ممکن است خرابی یخچال رخ دهد و در این صورت نیاز به مداخله سریع و موثر است. بنابراین، انتخاب یک ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد بسیار مهم است.

تلاش برای حل مشکلات یخچال خود به تنهایی می تواند خطرناک باشد و ممکن است باعث آسیب بیشتر شود. بنابراین، منطقی تر است که به جای رسیدگی به خرابی یخچال، از یک تعمیر کار یخچال دوو اهواز حرفه ای کمک بگیرید.

بسیاری از مردم فکر می کنند که تعمیر خرابی یخچال هزینه بر است. با این حال، یک نمایندگی یخچال دوو در اهواز خدمات با کیفیت را با هزینه تعمیر یخچال دوو اهواز مقرون به صرفه ارائه می دهد. به این ترتیب می توانید یخچال خود را با هزینه تعمیر یخچال دوو در اهواز کم تعمیر کنید و از هزینه های بیشتر در دراز مدت جلوگیری نمایید.

تیم مجرب و متخصص مرکز تعمیر یخچال دوو اهواز، خرابی یخچال را به طور دقیق و موثر برطرف می کند. همچنین این مرکز دوره گارانتی برای تمام خدمات خود ارائه می دهد.

تعمیر و نگهداری باعث افزایش طول عمر یخچال و بهبود عملکرد آن می شود. چنین کارهایی توسط متخصصان نمایندگی دوو در اهواز به صورت تضمین شده، انجام می شود. بدین سان عمر یخچال خود را افزایش میدهند و به عملکرد بهتری دست پیدا می نمایید.

چرا نمایندگی دوو در اهواز را انتخاب نماییم؟

گاهی اوقات یخچال ما ممکن است خراب شود یا نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشد. در این صورت ممکن است لازم باشد با نمایندگی تعمیرات دوو در اهواز تماس بگیرید. علت انتخاب نمایندگی تعمیرات دوو در اهواز موارد ذیل است:

تجربه و مهارت های تیم مرکز تعمیرات یخچال دوو اهواز بسیار زیاد است و به صورت تخصصی و حرفه ای یخچال های دوو را تعمیر می نماید.

کارشناسان تعمیر یخچال دوو در اهواز دارای مجوز و مدارک تخصصی برای تعمیر، تعویض و نگهداری انواع یخچال هستند. این امر ایمنی شما و ضمانت دستگاه شما را تضمین می کند.

خرابی یخچال غیرمنتظره است و باید به سرعت برطرف شود. بنابراین، بررسی ساعات کاری ارائه دهنده خدمات و اینکه آیا خدمات اضطراری ارائه می دهند، مهم است. مجموعه تعمیر یخچال دوو اهواز می تواند حتی در شرایط اضطراری شبانه نیز به سرعت به محل مورد نظر شما اعزام شود تا در زمان و استرس شما صرفه جویی می کند.

رایج ترین خرابی های یخچال دوو

گاهی با نقص های مختلفی مواجه شویم. علل این خرابی ها ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد و ممکن است به دلایل مختلفی مانند موارد زیر با مشکل برخورد کنید:

یخچال دوو خنک نمی شود

یکی از رایج ترین خرابی های یخچال، مشکل خنک کننده است. اگر یخچال به اندازه کافی خنک نشود یا اصلا خنک نشود، ممکن است مشکلات زیادی ایجاد کند. دلایل این امر ممکن است شامل باز شدن مکرر درب، تنظیم نامناسب یا عملکرد نادرست ترموستات، خرابی برد مبرد یا نشتی باشد. برای تشخیص و حل مشکل، مهم است که ابتدا تنظیمات ترموستات را بررسی کرده و مرتباً آن را تمیز کنید. در صورت رفع نشدن مشکل با تیم تعمیر برد یخچال دوو در اهواز تماس بگیرید تا سریعا به بررسی نواقص بپردازند.

یخ زدگی در یخچال دوو

یکی دیگر از مشکلات رایج، مشکلات یخ زدگی در یخچال دوو است. یخ تشکیل شده در داخل یخچال هم بر فرآیند خنک شدن تاثیر می گذارد و هم کیفیت غذا را بدتر می کند. دلایل یخ زدگی ممکن است شامل عواملی مانند تنظیم نادرست دما، باز شدن مکرر درب، چکیدن آب یا انتقال آب به مکان های نامناسب باشد. برای حل این مشکل مهم است که قسمت فریزر را به طور مرتب تمیز کنید، درزگیرهای درب را بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را در مرکز تعمیر برد یخچال دوو اهواز تعویض کنید.

صدای بلند در یخچال دوو

یکی دیگر از خطاهای رایج عملکرد نویز یا لرزش است. اگر یخچال بیش از حد معمول صدا یا لرزش ایجاد کند، ممکن است باعث ایجاد مزاحمت برای کاربر شود. دلایل اصلی این مشکل ممکن است شامل کار بیش از حد کمپرسور، خرابی یا قرارگیری نادرست فن، انباشته شدن اجسام خارجی در داخل و قطعات گیر کرده باشد.

هنگام تجربه این نوع خرابی، کمک گرفتن از تعمیرکار یخچال دوو در اهواز بسیار مهم است. برای تعمیر انواع لوازم خانگی دوو در محل کار یا زندگی می توانید با شماره نمایندگی دوو در اهواز ارتباط برقرار نمایید.

هزینه تعمیر یخچال دوو اهواز

تیم تعمیرات یخچال دوو در اهواز، مرکزی است که برای نگهداری، تعمیر و پشتیبانی فنی یخچال هایی که در بسیاری از خانه ها یافت می شود و جایگاه مهمی در زندگی روزمره دارند، خدمات می دهد. سرویس تعمیرات یخچال دوو اهواز ممکن است برای هر مشتری با توجه به عواملی مانند هزینه تعمیر یخچال دوو اهواز و زمان سرویس متفاوت باشد.

هزینه تعمیر یخچال دوو در اهواز ممکن است بسته به نوع خطا، هزینه قطعات مورد نیاز و سیاست های ارائه دهنده خدمات متفاوت است. از طرفی زمان سرویس ممکن است بسته به پیچیدگی خطا و محل مشتری متفاوت باشد.

در صورت بروز هرگونه نقص در یخچال، بهترین گزینه این است که با شماره نمایندگی دوو در اهواز تماس بگیرید. تکنسین های تعمیر انواع لوازم خانگی دوو در محل مورد نظر شما، منبع مشکل را شناسایی کرده و تعمیرات لازم را انجام می دهند. هزینه تعمیرات یخچال دوو در اهواز و زمان سرویس بسته به پیچیدگی مشکل متفاوت است، اما کیفیت و حرفه ای بودن خدمات ارائه شده باید همیشه در اولویت باشد.

نمایندگی دوو در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر یخچال دوو اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر یخچال دوو در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.8/5 - (25 امتیاز)