مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات یخچال ال جی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال ال جی در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال ال جی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر یخچال ال جی در اهواز

  1. یخچال فریزر سرما ندارد
  2. یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
  3. واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
  4. یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
  5. یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
  6. کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
  7. یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
  8. از یخچال آب می ریزد
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر یخچال ال جی در اهواز

لیست قیمت تعمیر یخچال ال جی در اهواز

خدمات تعمیر یخچال هزینه تعمیر یخچال
تعویض فیلتر درایراز 880 تا 1250 هزار تومان
نصب دوباره یخچال 400 هزار تومان
شارژ گاز یخچال از 1300 تا 2200 هزار تومان
تعمیر موتور فن یخچال از 550 تا 800 هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی یخچال از 1200 تا 2450 هزار تومان
نصب فیلتر بیرونی یخچال از 350 تا 700 هزار تومان
تعویض فیلتر داخلی یخچال از 550 تا 900 هزار تومان
تعویض لامپ روشنایی یخچال از 300 تا 500 هزار تومان
سرویس کامل یخچال 500 هزار تومان
تعویض کمپرسور یخچال از 4800 تا 6850 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه
5/5 - (4 امتیاز)

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات یخچال ال جی در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات یخچال ال جی در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات یخچال ال جی در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در اهواز

یخچال فریزر ال جی مانند یخچال فریزر سایر برندها علی رغم استفاده از قطعات با کیفیت و درجه یک می‌تواند به دلیل استفاده بیش از حد و استهلاک قطعات دچار ایراداتی شود. بسیاری از افراد اطلاعات کافی درباره روش‌های صحیح استفاده از یخچال فریزر را ندارند و با کارکرد قطعات این دستگاه آشنا نیستند. بنابراین به هنگام بروز ایراد نمی‌توانند مشکل را رفع کنند و به حضور تعمیرکار نیازمند خواهند شد. اگر با کارکرد یخچال و قطعات آن آشنایی داشته باشید می‌توانید ایرادات جزئی را خودتان برطرف کنید اما چنانچه مشکل پیچیده بود بهتر است از تیم تعمیر یخچال ال جی اهواز کمک بخواهید. تکنسین‌های مجرب تیم تعمیر پس از اعزام به محل مشکل شما را بررسی کرده و هزینه تعمیر یخچال ال جی در اهواز را با شما در میان خواهند گذاشت. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ایرادات مهم یخچال فریزرهای ال جی آشنا کنیم.

چرا باید از تکنسین کمک بخواهیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که به هنگام بروز آسیب در یخچال فریزر شما را وادار به بهره‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی اهواز می‌نماید. دلیل اول اینکه مشکلات یخچال و فریزر ممکن است پیچیده و تخصصی باشند و خود شما نتوانید از پس تعمیر آنها بر بیایید. بنابراین در این مواقع بهتر است از تعمیرکار یخچال ال جی در اهواز کمک بخواهید.

دلیل بعدی این است که شاید خود شما نتوانید قطعات اورجینال و اصلی را از بازار خریداری نمایید. بنابراین نمایندگی تعمیر یخچال  در اهواز با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی یخچال و فریزر به تعمیر دستگاه شما خواهد پرداخت. مورد بعدی هزینه انجام تعمیرات است. نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اهواز تعمیرات یخچال و فریزر شما را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه انجام خواهد داد تا شما دیگر نگران بالا بودن هزینه‌ها نباشید.

ایرادات یخچال فریزر ال جی

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از مهمترین ایرادات یخچال و فریزر ال جی آشنا کنیم تا شما بتوانید به رفع مشکل دستگاه خود بپردازید.

خنک نشدن یخچال ال جی

اگر یخچال فریزر شما به درستی نمی‌تواند مواد غذایی را خنک نماید. دلیل این امر می‌تواند تنظیم نبودن دمای دستگاه باشد. همچنین ممکن است شما یخچال را در مجاورت اجاق گاز یا سماور نصب کرده باشید که همین امر می‌تواند موجب خنک نشدن یخچال و فریزر بشود. لازم است یخچال و فریزر را به دور از محیط‌های گرم و مرطوب نصب کنید تا فرایند خنک‌سازی به درستی انجام شود. دلایل دیگر می‌تواند مشکل در لوله‌های کندانسور، خرابی ترموستات، خرابی کمپرسور و رله و خرابی برد الکترونیک باشد. برای اطلاع از هزینه تعمیر برد یخچال ال جی اهواز می‌توانید با ما در تماس باشید.

برفک زدن یخچال ال جی

برفک زدن یخچال و فریزرهای نوفراست خبر از وجود یک ایراد جدی می‌دهد. این ایراد می‌تواند از ترموستات یخچال به وجود بیاید. چنانچه ترموستات به درستی کار نکند دمای یخچال تنظیم نمی‌شود و یخچال برفک خواهد زد. همچنین اگر لاستیک دور درب یخچال آسیب دیده باشد هوای گرم وارد یخچال شده و موجب ایجاد برفک خواهد شد. ایراد در سیستم دیفراست یخچال نیز دلیل دیگری برای برفک زدن یخچال ال جی می‌باشد. در صورت مشاهده این مشکل بهتر از هرچه سریع‌تر با تعمیرکار یخچال ال جی اهواز تماس بگیرید.

یخ زدن مواد غذایی در یخچال و فریزر ال جی

یخ زدن مواد غذایی در یخچال می‌تواند شماره حسابی کلافه کند. این موضوع موجب تغییر در تن و مزه غذاهای درون یخچال و خراب شدن آنها خواهد شد. دلیل این مشکل می‌تواند انسداد دریچه دمپر هوا و یا آسیب دیدن دمپر باشد. در این صورت بهتر است برای رفع مشکل با تیم تعمیرات لوازم خانگی در اهواز تماس بگیرید .

دلایل بعدی می‌تواند خرابی سنسور کنترل دما، ترموستات، برد الکترونیک و کمپرسور باشد. هر کدام از این قطعات دچار ایراد بشوند ممکن است مواد غذایی درون یخچال شما یخ بزند. برطرف کردن این ایرادها کاری تخصصی است و نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. بنابراین بهتر است هرچه سریع‌تر با نمایندگی ال جی در اهواز تماس بگیرید.

یکسره کار کردن یخچال ال جی

چنانچه یخچال ال جی شما اتومات نمی‌کند و یکسره در حال کار کردن است این موضوع می‌تواند به کمپرسور و موتور دستگاه آسیب برساند. بنابراین لازم است هرچه سریع‌تر برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات ال جی در اهواز تماس بگیرید.

دلایل این امر می‌تواند خرابی لاستیک دور درب، کثیف شدن لوله‌های کندانسور، ایراد در ترموستات یا ایراد در سنسور یخچال باشد. همچنین ممکن است گاز مبرد یخچال به دلیل نشتی کم شده باشد که در این حالت لازم است یخچال برای رسیدن به دمای مطلوب به طور یکسره کار کند. برای برطرف کردن این ایرادات لازم است با تیم تعمیرات یخچال ال جی در اهواز تماس بگیرید.

از دلایل دیگر این ایراد می‌توان به خرابی کندانسور، ایراد در اپراتور، ایراد در کمپرسور یا ایراد در دیفراست یخچال اشاره کرد که در این صورت لازم است برای اطلاع از هزینه تعمیر یخچال ال جی اهواز با یک تکنسین تماس بگیرید.

گرم شدن بدنه یخچال ال جی

گرم شدن بدنه یخچال تا حدود طبیعی است اما چنانچه احساس کردید این گرم شدن بیش از حد نرمال شده است لازم است هرچه سریعتر با شماره نمایندگی ال جی در اهواز تماس بگیرید.

دلایل این امر می‌تواند پر کردن یخچال بیش از حد ظرفیت یا عدم رعایت فاصله مناسب یخچال با دیوار پشت آن باشد. همچنین کثیفی لوله‌های کندانسور یا ایراد در فن کمپرسور می‌تواند از دلایل دیگر این ایراد باشد که برای رفع مشکل و اطلاع از هزینه تعمیرات یخچال ال جی در اهواز لازم است با تکنسین تماس بگیرید.

کلام نهایی

در این مطلب به بررسی ایرادات یخچال ال جی پرداختیم و روش‌های رفع ایراد را با شما در میان گذاشتیم. چنانچه قصد دارید از هزینه تعمیر قطعات یخچال یا هزینه تعمیر برد یخچال ال جی در اهواز آگاه شوید می‌توانید با ما در تماس باشید. نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اهواز تعمیر انواع لوازم خانگی ال جی در محل را انجام خواهد داد تا شما دیگر برای تعمیر وسایل خود نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نداشته باشید.

نمایندگی ال جی در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر یخچال  ال جی در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر یخچال ال جی در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

5/5 - (4 امتیاز)