مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

رایج ترین دلیل تعمیرات کولر گازی در اهواز

 ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

۲ – نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

۳ – یخ زدن پنل و یا کندانسور

۴ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی

 ۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

۷ – آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

12

تعمیرات کولرگازی در اهواز

لیست قیمت تعمیر کولر گازی در اهواز

نوع تعمیر کولرگازیهزینه خدمات تعمیر کولرگازی
انجام سرویس سالیانه کولرگازی600 تا 800 هزار تومان
باز و بست دستگاه300 تا 550 هزار تومان
تعمیرات برد الکترونیکی600 تا 900 هزار تومان
تعویض موتور فن کندانسوراز یک میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار تومان
تعویض موتور فن یونیت داخلیاز یک میلیون و صد تا یک میلیون چهارصد هزار تومان
تعویض شیربرقی اسپلیتاز یک میلیون تا یک میلیون و سیصد هزار تومان
تعویض خازن راه انداز500 تا 900 هزار تومان
تعویض کمپرسوراز دو میلیون و دویست تا چهار میلیون تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی250 هزار تومان

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات کولر گازی در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات کولر گازی در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات کولر گازی در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات کولر گازی در اهواز

تعمیر کولر گازی در اهواز یکی از بزرگترین نیازهای کسانی که در آب و هوای گرم و مرطوب اهواز زندگی می کنند، است.

با گذشت زمان، سیستم های کولر گازی ممکن است دچار اختلال شوند، کارایی خود را از دست بدهند یا نیاز به تمیز کردن داشته باشند. در چنین مواردی، تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی خوب اجتناب ناپذیر است.

در این وبلاگ در مورد اهمیت خدمات نگهداری و تعمیر کولر گازی در اهواز و نحوه تعمیر کولر گازی در اهواز صحبت خواهیم کرد. ما همچنین هزینه تعمیر کولر گازی اهواز و مزایای خدمات تعمیر کولر گازی اهواز را پوشش خواهیم داد. توصیه می کنیم این وبلاگ را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید که کولرهای گازی شما به درستی کار می کنند و عمر طولانی دارند.

چرا به بهترین تعمیرگاه کولر گازی در اهواز نیاز داریم؟

سیستم های کولر گازی برای ارائه یک محیط خنک و افزایش راحتی ما در ماه های گرم تابستان بسیار مهم هستند. با این حال، با گذشت زمان، کولر گازی ممکن است خراب شود یا کارایی آنها کاهش یابد. در این صورت به تعمیرکار سیار کولر گازی اهواز نیاز داریم. نمایندگی تعمیرات کولر گازی در اهواز برای اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، کاهش مصرف انرژی، محافظت از سلامت ما و اطمینان از استفاده طولانی مدت مهم است.

تعمیرات کولر گازی شامل نگهداری کولر گازی، اطمینان از نظافت آن و انجام تعمیرات لازم می باشد. این خدمات باید به طور منظم برای بهبود عملکرد دستگاه، صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از خرابی انجام شود. یکی دیگر از دلایلی که ما به بهترین تعمیرکار کولر گازی اهواز نیاز داریم، حفظ سلامتی خود است. گرد و غبار، گرده و میکروارگانیسم های انباشته شده در کولرهای گازی می توانند باعث بیماری های تنفسی شوند. بنابراین، تمیز کردن منظم کولر گازی بسیار مهم است.

علاوه بر این، به لطف تعمیر کولر گازی در اهواز، عمر دستگاه افزایش یافته و خطر خرابی کمتری وجود دارد. عملیات تعمیر و نگهداری امکان شناسایی خرابی های احتمالی و انجام اقدامات احتیاطی را فراهم می کند. به این ترتیب طول عمر کولر گازی افزایش یافته و برای مدت زمان طولانی تری کارایی بیشتری دارد. با تماس منظم با شرکت تعمیر لوازم خانگی در اهواز ، می توانید عملکرد و دوام دستگاه خود را افزایش دهید.

مزایای تعمیر کولرگازی در اهواز

اطمینان از عملکرد صحیح کولر گازی خود

مصرف انرژی را کاهش دهید

از سلامت خود محافظت کنید

تضمین استفاده طولانی مدت

تمیز کردن کولر گازی

نگهداری و تعمیر انواع کولر گازی در اهواز به صورت منظم

افزایش عمر و کاهش خطر خرابی

افزایش عملکرد و استقامت

ارسال نیرو تنها با تماس شماره تعمیرکار کولر گازی در اهواز

انواع خرابی در کولر گازی

اگرچه کولرگازی ها بسیار بادوام و محکم هستند، اما با افزایش استفاده از کولر گازی، کاربران اغلب با اختلالات کولر گازی مواجه می شوند که این افزایش مصرف را به همراه دارد. اگرچه در برندهای مختلف و مدل های مختلف متفاوت است، اما برخی از خرابی های کولر گازی وجود دارد که در بسیاری از کولر گازی ها صرف نظر از برند و مدل آن رایج است و مصرف کننده را آزار می دهد. مهمترین خرابی های کولرگازی به صورت ذیل است.

کولر گازی به خوبی خنک نمی شود

ممکن است بیش از یک دلیل برای این نقص وجود داشته باشد. یکی از شایع ترین دلایل خرابی این کولر گازی مشکل فیلتر هوای کولر گازی است. اگر فیلتر هوای کولر گازی شما کثیف باشد، ممکن است از خنک شدن مناسب کولر گازی شما جلوگیری کند. وضعیت دیگری که ممکن است سرمایش ناکافی رخ دهد این است که ابعاد کولر گازی برای منطقه ای که در آن قرار دارد مناسب نباشد. در صورت عدم این مشکلات، علت بروز خطا به خرابی قطعات داخلی کولر گازی بر می گردد و نیاز به تعمیرکار کولرگازی در اهواز دارید تا با هزینه تعمیر کولر گازی در اهواز مناسب تعمیر گردد.

کولر گازی هوای سرد به بیرون نمی دمد

مهمترین مشکل در بین خرابی های کولر گازی اینورتر این است که کولر گازی هوای سرد را بیرون نمی دمد. اگر کولر گازی شما هوای سرد نمی دمد، ابتدا باید ریموت کنترل کولر گازی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که علامت برف در بین علائم انتخاب شده است. برای اینکه کولر گازی شما بتواند هوای سرد را به درستی تحویل دهد، فیلتر آن باید تمیز باشد. در صورت کثیف بودن فیلتر کولر گازی می توانید خودتان آن را تمیز کنید یا با بهترین تعمیرکار کولر گازی در اهواز تماس بگیرید و تعمیرکار کولر اهواز مربوطه را درخواست نمایید.

یکی دیگر از شرایطی که ممکن است باعث این نقص شود، خالی شدن گاز فریون کولر است. زمانی که با چنین شرایطی مواجه شدید، می توانید از خدمات مجاز تعمیر کولر گازی در شهر اهواز برای پر کردن گاز کولر گازی و در صورت وجود نشتی در خط لوله، برای تعمیر کمک بگیرید.

فن کولر گازی کار نمی کند

علت اصلی خرابی فن کولر گازی مربوط به کارت الکترونیکی است که موتور فن به آن متصل است. موتور فن به عنوان قطعه متصل به کارت الکترونیکی استفاده می شود و خرابی کارت الکترونیکی به دلیل خطا در اتصالات الکتریکی دستگاه رخ می دهد. موتور فن از کارکرد فن کولر گازی به دلیل گیرکردن مکانیکی جلوگیری می کند. تعمیر فن کولر گازی در اهواز با انجام اندازه گیری های لازم توسط بهترین تعمیرکار کولر گازی در اهواز در بهترین تعمیرگاه کولر گازی در اهواز برطرف می شود.

کولر گازی به داخل آب نشت می کند

نام دیگر چکیدن آب در داخل یونیت داخلی کولر گازی عرق کردن کولر گازی است. در چنین مواردی، زهکشی آب ممکن است مسدود یا خم شود. در صورتی که آب کولر در ظرفی جمع شده باشد، لازم است ظرف را خالی کرده و از وارد نشدن انتهای لوله زهکشی به داخل آب اطمینان حاصل کنید. گرفتگی فیلترهای گرد و غبار یکی دیگر از دلایل نشتی آب کولر در داخل آن است. در چنین شرایطی شستشوی فیلترهای گرد و غبار با تیم تعمیر کولر در اهواز توصیه می شود. جهت تعمیرات سریع با شماره نمایندگی تعمیر کولر گازی در اهواز تماس حاصل فرمایید.

گاز فریون کولر تمام شده است

اولین علامتی که نشان می دهد کولر گازی شما تمام شده است، مشکل یخ زدگی است. در حین کارکرد کولر گازی، لازم است قسمت پایینی ناحیه لوله نازک یونیت خارجی بررسی شود و مشخص شود که آیا مشکلی مانند یخ زدگی یا برف وجود دارد یا خیر. در صورت وجود یخ زدگی می توان گفت که گاز کولر گازی در حال تمام شدن یا تمام شدن کامل است. انسداد در لوله های کولر گازی ممکن است باعث این وضعیت شود. در اینگونه خرابی های کولر گازی ابتدا باید با بهترین تعمیرکار کولر گازی در اهواز تماس گرفته شود و سپس گاز کولر گازی تجدید شود. بهترین متخصص های تعمیر کولر در اهواز را می توانید در صفحه ما بیابید و با شماره نمایندگی تعمیر کولرگازی در اهواز تماس بگیرید.

خرابی کمپرسور کولر گازی

کمپرسور کولر گازی نقطه اصلی سیستم های کولر گازی بوده و مهمترین عنصر در انجام عملکرد گرمایش و سرمایش کولر گازی می باشد. خرابی هایی که در داخل کمپرسور رخ می دهد معمولاً با نظارت تیم تعمیرکار کولر اهواز بر سطوح فشار و دمای سیستم تشخیص داده می شود. اما علل خرابی کمپرسور کولر گازی که سیستم پیچیده ای دارد طبق تیم بهترین تعمیرگاه کولر گازی در اهواز به شرح زیر است:

مایعات شیمیایی مضر در سیستم (عدم انجام نظافت سیستم برای مکان های دارای تاسیسات آماده)

گازهای غیر قابل تراکم مانند اکسیژن (بدون عملیات خلاء در سیستم)

مبرد مایع به کمپرسور برگشت می کند.

خط برق با توجه به ظرفیت دستگاه به درستی کشیده نشده است.

نوسانات ولتاژ ناشی از شبکه

علاوه بر این، موثرترین راه برای از بین بردن این دلایل، انجام آزمایش فشار لازم در هنگام نصب اولیه سیستم و نصب درست است. برای رفع هر یک از مشکلات بالا می توانید از تیم تعمیر کمپرسور کولر گازی در اهواز درخواست پشتیبانی نمایید. برای اینکار می توانید با شماره تعمیرکار کولر گازی در اهواز ارتباط برقرار نمایید.

کارهایی که باید قبل از تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی در شهر اهواز انجام دهید

کارهایی که قبل از تماس با تعمیر کولرگازی در اهواز باید انجام دهید برای عمر طولانی و کارآمدی کولر گازی شما بسیار مهم است. پیروی از این مراحل از سیستم کولر گازی شما محافظت می کند و تضمین می کند که خرابی های کمتری را تجربه می کنید و نحوه تعمیر کولر گازی در اهواز را به مراتب راحت تر می نماید:

اگر متوجه شدید که کولر گازی شما کار نمی کند، قطعات الکتریکی و فیوز را بررسی کنید. در این مرحله اگر مشکل قطعات برقی در سطحی نیست که بتوانید آن را حل کنید، می توانید با خدمات فنی تعمیر کولرگازی در اهواز تماس بگیرید.

اگر مشکلی وجود دارد که مربوط به قطعات الکتریکی نیست، کنترل از راه دور کولر گازی خود را بررسی کنید. اگر کنترل از راه دور کار نمی کند، باتری باید بررسی شود. اگر این را تغییر دهید، می توانید مشکل را حل کنید.

اگر کولر گازی هوای ناکافی صادر می کند، فیلترهای پنل جلویی باید شسته شوند و فیلترها را دوباره خشک کنید و با تعویض آنها مشکلی که دارید حل می شود. برای اینکار می توانید از نیروهای تعمیرکار کولر اهواز نیز کمک بگیرید.

اگر با مشکلاتی مانند جریان آب مواجه هستید، بررسی کنید که آیا شلنگ تخلیه مسدود شده است یا خیر. این انسداد را پاک کنید.

اگر تنظیمات گرمایش و سرمایش طبق نیاز نباشد، ممکن است کولر گازی شما آنطور که می خواهید کار نکند. به تنظیم درست بپردازید و در صورت خرابی کمپرسور از تیم تعمیر کمپرسور کولر گازی در اهواز درخواست همکاری نمایید.

اگر پس از رعایت توصیه هایی که در بالا داده ایم، همچنان فکر می کنید که کولر گازی شما کار نمی کند یا دچار اختلال می شود، می توانید از خدمات تعمیر کولرگازی اهواز کمک بگیرید.

تعمیرات کولر گازی اهواز شامل چه مواردی است؟

تعمیر فن کولر گازی در اهواز به یک ضرورت مهم برای کاربران کولر گازی تبدیل شده است؛ زیرا با افزایش دما، به ویژه در ماه های گرم، کولر گازی نیاز به نگهداری منظم و تعمیر دارد. نمایندگی تعمیرکار کولر گازی اهواز این نیازها را برآورده می کند، تضمین می کند که کولر گازی به طور موثر کار می کند و محیطی راحت را به کاربران ارائه می دهد.

تعمیرکار کولر گازی اهواز فعالیت های زیر را انجام می دهند:

تعمیر، نگهداری و تمیز کردن منظم: تعمیرات کولر گازی با انجام عملیاتی مانند تمیز کردن فیلترها و حذف گرد و غبار، انواع زباله و گرده عمر کولر گازی را افزایش می دهد و بازده انرژی را تضمین می کند.

عیب یابی و تعمیر: خرابی های کولر گازی توسط تیم تعمیر کولر اهواز تشخیص داده شده و تعمیر انواع کولر گازی در اهواز لازم انجام می شود. بهترین تعمیرکار کولر گازی اهواز که جز پرسنل آموزش دیده اند، مداخلات لازم را برای حل مشکل انجام می دهند و اطمینان حاصل می کنند که کولر گازی ها دوباره به درستی کار می کنند.

پر کردن گاز: پر کردن گاز برای خنک شدن مناسب کولر گازی ضروری است. تیم تعمیرکار کولر اهواز گاز از دست رفته را جایگزین می کند و تضمین می کند که تعمیر کولر اهواز به عملکرد خنک کننده مطلوبی دست پیدا می کند.

خدمات تعمیر کولرگازی اهواز تضمین می کند که کاربران با خیال راحت از کولر گازی خود استفاده کنند و عمر طولانی داشته باشند. عملیات تعمیر و نگهداری منظم باعث افزایش راندمان انرژی کولر گازی و کاهش هزینه تعمیر کولر گازی در اهواز می شود. علاوه بر این، به لطف تعمیرکار سیار کولر گازی اهواز، از خرابی های احتمالی جلوگیری می شود و کاربران می توانند زمان خود را در محیطی راحت و بدون مشکل سپری کنند.

قیمت و هزینه تعمیرات کولر گازی در اهواز

هزینه تعمیرات کولر در اهواز و قیمت آن یکی از موضوعاتی است که صاحبان کولر گازی بیشتر در مورد آن کنجکاو هستند. تعمیر انواع کولر گازی در اهواز برای عملکرد مناسب و عمر طولانی کولر گازی بسیار مهم است. با این حال، برخی از افراد ممکن است از خدمات شاتل اجتناب کنند، زیرا هزینه ها را بالا می دانند. در این صورت عملکرد کولر کاهش می یابد و احتمال خرابی بیشتر می شود.

انجام تعمیر کولر اهواز و نگهداری منظم برای کاهش هزینه های تعمیرات کولر گازی مهم است. تعمیر و نگهداری عملکرد کولر گازی را بهبود می بخشد و احتمال خرابی را کاهش می دهد.

هزینه تعمیرات کولر گازی بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. از جمله این موارد می توان به ساخت و مدل کولر گازی، تجربه و تخصص ارائه دهنده خدمات، پیچیدگی عملیات انجام شده و گارانتی خدمات اشاره کرد. علاوه بر این، موقعیت مکانی که در آن خدمات ارائه خواهد شد و شدت تقاضای خدمات نیز از دیگر عوامل موثر بر هزینه تعمیر کولر گازی اهواز است.

هنگام خرید تعمیر کولر گازی در اهواز، توجه به کیفیت خدمات و همچنین قیمت آن بسیار مهم است. یک سرویس کم هزینه می تواند منجر به مشکلاتی مانند کیفیت پایین کار یا استفاده از قطعات یدکی غیر اصلی شود.

به همین دلیل کاربران کولر گازی باید به تجربه، نحوه تعمیر کولر گازی در اهواز و مراجع ارائه دهنده خدمات توجه کنند.

برای دریافت خدمات باکیفیت و هزینه تعمیرات کولر در اهواز به صرفه با شرکت ما می توانید به توافق برسید. برای اینکار تنها کافیست با شماره نمایندگی تعمیر کولر گازی در اهواز تماس بگیرید تا از تیم تعمیرکار سیار کولر گازی اهواز بهره مند شوید.

 

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل