مزیت های مرکز تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی6 – ضمانت قطعات تعویض شده در تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

رایج ترین دلیل تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز

 ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

۲ – نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

۳ – یخ زدن پنل و یا کندانسور

۴ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی اجنرال

 ۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

۷ – آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر کولر گازی اجنرال در اهواز

لیست قیمت تعمیر کولر گازی اجنرال در اهواز

نوع تعمیر کولرگازیهزینه خدمات تعمیر کولرگازی
انجام سرویس سالیانه کولرگازی600 تا 800 هزار تومان
باز و بست دستگاه300 تا 550 هزار تومان
تعمیرات برد الکترونیکی600 تا 900 هزار تومان
تعویض موتور فن کندانسوراز یک میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار تومان
تعویض موتور فن یونیت داخلیاز یک میلیون و صد تا یک میلیون چهارصد هزار تومان
تعویض شیربرقی اسپلیتاز یک میلیون تا یک میلیون و سیصد هزار تومان
تعویض خازن راه انداز500 تا 900 هزار تومان
تعویض کمپرسوراز دو میلیون و دویست تا چهار میلیون تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی250 هزار تومان
4/5 - (5 امتیاز)

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز

تعمیر کولر گازی در اهواز خدمات حرفه ای و موثر در خصوص تعمیر و نگهداری، نصب، تمیز کردن، ضدعفونی و بهره وری انرژی انجام می دهد.

در این مقاله به خدمات نگهداری و تعمیر موثر، قیمت های تعمیر کار کولر گازی اجنرال اهواز می پردازیم.

چرا باید نمایندگی کولر گازی اجنرال در اهواز را انتخاب کنیم؟

برای مردم اهواز، انتخاب مرکز تعمیر لوازم خانگی در اهواز گام بسیار مهمی در رفع نیازهای کولر گازی خانه یا محل کار است. به خصوص در ماه های گرم تابستان، تعمیر کولر گازی اجنرال اهواز مناسب میتواند محیطی راحت را برای شما فراهم کند و کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد. در اینجا چند دلیل برای انتخاب نمایندگی اجنرال در اهواز وجود دارد:

1.خدمات با کیفیت: مرکز تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز با تکنسین های متخصص و تیم مجرب بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. این سرویس که در زمینه نصب، نگهداری، تعمیر و نظافت کولر گازی تخصص دارد، راه حل هایی را ارائه می دهد که مطابق با تمام نیازهای شما باشد.

2.سریع و قابل اعتماد: تعمیر کولر گازی اجنرال در اهواز همیشه رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد. حتی در شرایط اضطراری به سرعت به شما کمک می کند و مشکلات شما را در اسرع وقت حل می کند. علاوه بر این، از آنجایی که تعمیر کار کولر گازی اجنرال اهواز ،سرویسی است که کار خود را با دقت انجام می دهد، تضمین می کند که خدمات قابل اعتمادی دریافت می کنید.

3.بهره وری انرژی: نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال در اهواز نیز به شما در بهره وری انرژی کمک می کند. مصرف انرژی دستگاه های کولر گازی مورد استفاده در خانه یا محل کار شما را به حداقل می رساند، بنابراین شما دوستدار محیط زیست هستید و قبض برق خود را کاهش می دهید.

با در نظر گرفتن همه این دلایل، نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال اهواز گزینه ای است که می توانید برای نیازهای کولر گازی خود در اهواز به آن اعتماد کنید. برای ایجاد یک محیط آب و هوایی ایده آل در خانه یا محل کار خود می توانید با شماره نمایندگی اجنرال در اهواز تماس بگیرید.

خرابی کولر گازی اجنرال

کولر گازی اجنرال در نتیجه فرسودگی و پارگی دستگاه هایی که دائماً استفاده می شوند در طول زمان مانند بسیاری از دستگاه های تکنولوژیکی دیگر، گاهی اوقات ممکن است دچار اختلال شود. در اینجا برخی از مشکلات رایج کولر گازی اجنرال آورده شده است:

1.کولر گازی توقف می شود

اگر پس از مدتی کولر گازی از کار افتاد، ابتدا باید فیلترها را بررسی کنید. اگر فیلترها تمیز نباشند، کولر گازی شما نمی تواند جریان هوا را تامین کند و در نتیجه از کار می افتد. اگر تنظیم ترمیستور مشکل دارد، اگر برد یکپارچه مشکل دارد یا اگر روغن کمپرسور عملکرد خود را از دست داده باشد، کولر گازی شما پس از مدتی پس از روشن شدن تمایل به توقف دارد. اگر فیلتر تمیز نیست، می توانید با تمیز کردن فیلترها آن را به کار بیاندازید. در صورت رفع نشدن نقص می توانید با شماره نمایندگی اجنرال در اهواز تماس بگیرید و درخواست تعمیر انواع لوازم خانگی اجنرال در محل زندگی یا کار خود نمایید.

2.خرابی فن کولر گازی اجنرال

ممکن است دو دلیل برای خرابی فن کولر گازی اجنرال وجود داشته باشد. اولی خرابی کارت الکترونیکی و دیگری گیرکردن مکانیکی موتور فن است.

تعمیر فن کولر گازی اجنرال در اهواز نیاز به تخصص دارد و باید با حضور متخصص های تعمیر کولر گازی OGENERAL در اهواز اقدامات تعییر انجام شود. به یاد داشته باشید که وقتی خودتان سعی می کنید چنین مشکلاتی را حل کنید، ممکن است مشکلات بزرگتر و هزینه تعمیر کولر گازی اجنرال در اهواز بیشتری برای این خطاها رخ می دهد.

3.وقتی کولر گازی اجنرال کار می کند فیوز می پرد

اگرچه دلایل متعددی برای دمیدن فیوز وجود دارد، اما همه این دلایل مربوط به تاسیسات الکتریکی است. علت بروز این نقص طبق گفته های محققان نمایندگی تعمیرات اجنرال در اهواز موارد ذیل است:

1.خرابی خازن

2.یک اتصال اضافی یا کوتاه در خط سیگنالینگ واحد داخلی و خارجی وجود داشته باشد.

3.ممکن است یک اتصال اضافی یا کوتاه وجود داشته باشد.

4.مدار در ولتاژ شبکه کولر گازی کابل های حامل جریان ممکن است قطع شده یا معیوب باشند ممکن است.

5.در سیم پیچ اصلی یا سیم پیچ های کمکی کوتاهی وجود داشته باشد. ممکن است مدار وجود داشته باشد.

6.کمپرسور ممکن است خراب باشد و نیاز به تعمیر کمپرسور کولر گازی اجنرال اهواز دارد.

شما می توانید از تیم حرفه ای نمایندگی تعمیرات اجنرال در اهواز برای نگهداری / خرابی / نصب / جداسازی کلیه کولر گازی خدمات تعمیر کولر گازی OGENERAL در اهواز دریافت کنید.

مزایای تعمیرات کولر گازی اجنرال در اهواز

بازده انرژی سیستم های کولر گازی را افزایش می دهد.

عملکرد سیستم های کولر گازی را افزایش می دهد.

آلرژن های موجود در هوا، باکتری ها و ویروس ها را پاک می کند.

عمر کولر گازی را افزایش می دهد.

محیط داخلی سالم تری را فراهم می کند.

هزینه تعمیر کولر گازی اجنرال در اهواز

نمایندگی کولر گازی اجنرال در اهواز شرکتی است که با انجام تعمیرات کولر گازی اجنرال اهواز به صورت منظم، تعمیر قطعات معیوب و ارائه خدمات نصب کولر گازی در مواقع ضروری به مشتریان خود خدمات رسانی می کند. افرادی که به تعمیر کولر گازی اجنرال اهواز نیاز دارند معمولاً می خواهند در مورد هزینه تعمیر کولر گازی اجنرال اهواز اطلاعاتی کسب کنند. نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال اهواز نیز با رویکرد خدمات با کیفیت خود با ارائه اطلاعات دقیق قیمت به مشتریان خود متمایز است.

هزینه تعمیر کولرگازی اجنرال در اهواز با توجه به نوع سرویس، برند کولر گازی، مدل کولر گازی و وضعیت عیب متفاوت است.

تیم تعمیرکار کولر گازی اجنرال در اهواز هزینه تعمیر کولر گازی اجنرال اهواز مقرون به صرفه و رقابتی را ارائه می دهد و رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد. با این حال، مهم است که هنگام دریافت تعمیر کولر گازی اجنرال اهواز، فقط بر روی هزینه تعمیر کولرگازی اجنرال در اهواز تمرکز نکنید.

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4/5 - (5 امتیاز)