مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات مایکروفر کنوود در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز و تعمیر مایکروفر کنوود، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

1 –گرم نکردن مواد غذایی

2 –سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –باز نشدن درب مایکروفر

5 –عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-روشن شدن خودکار مایکروفر

12–بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

14

تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

هزینه خدمات تعمیر مایکروفر خدمات تعمیر ماکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفر از ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفر از ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفر از ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفر از ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفر از ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر از ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات مایکروفر کنوود در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات مایکروفر کنوود در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات مایکروفر کنوود در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات مایکروفر کنوود در اهواز

افراد زیادی نام برند کنوود را شنیدند و شاید این سوال در ذهن آنها ایجاد شده باشد که محصولات کنوود ساخت کجا هستند؟ مسلماً هر کسی دوست دارد برای خرید لوازم خانگی برقی و محصولاتی مانند مایکروویوها به سراغ بهترین برندهای موجود در بازار برود. برند کنوود نیز یکی از بهترین برندهایی است که می‌توانید برای خرید مایکروفر از آن خرید داشته باشید. این برند خدمات پس از فروش خوبی را نیز ارائه داده است و در شهرهای بسیاری از جمله اهواز می‌توانید با مراجعه به تعمیرکار مایکروفر کنوود در اهواز مشکلات دستگاه خود را برطرف نمایید. دقت داشته باشید هیچگاه برای تعمیر و عیب یابی این دستگاه خودتان نباید دست به چیزی بزنید و توصیه می‌شود حتماً با مراکز معتبر و نمایندگی تعمیر مایکروفر در اهواز تماس بگیرید.

در ادامه این مطلب مواردی را مشاهده می‌کنید که در مورد مایکروویوهای کنوود مشتریان بیشتر با آن برخورد داشتند و نحوه رفع و عیب یابی هر یک از آنها توضیح داده شده است. در صورتی که با هر کدام از مواردی که در لیست زیر آورده شده است مواجه شدید تنها کافی است با شماره نمایندگی کنوود در اهواز تماس داشته باشید و از کارشناسان بخواهید در اولین فرصت ممکن به مشکل پیش آمده در دستگاه شما رسیدگی نمایند.

بررسی مشکل گرم نشدن مواد غذایی در مایکروفر کنوود

بررسی مشکل نچرخیدن ظرف داخل مایکروفر

عیب یابی کار نکردن گریل

بررسی علت جرقه زدن در مایکروفر کنوود

هزینه تعمیر مایکروفر کنوود اهواز

بررسی مشکل گرم نشدن مواد غذایی در مایکروفر کنوود

یکی از مشکلاتی که منجر به گرم نشدن مواد خوراکی در مایکروفر کنوود می‌شود خراب شدن لامپ دستگاه می‌باشد. برای بررسی این قطعه نیاز به مهارت زیادی وجود دارد و از شما می‌خواهیم همان ابتدا از نمایندگی تعمیرات کنوود در اهواز کمک بخواهید. اما گاهی متوجه می‌شوید ایرادی در لامپ مایکروفر شما وجود ندارد و در چنین شرایطی برای عیب یابی قطعات دیگر به سراغ دیود مایکروفر خواهیم رفت. گاهی این قطعه نیاز به تعویض دارد که کارشناسان تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز این کار را برای شما انجام خواهند داد.

سالم بودن دیود مایکروفر به این معنا است که احتمال خرابی قطعات دیگری مانند خازن در دستگاه شما وجود دارد. کار با خازن مایکروفر می‌تواند خطرناک باشد و به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتماً با مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی کنوود در محل تماس داشته و از کارشناسان آن بخواهید به بررسی خازن دستگاه شما بپردازند. مورد دیگری که نیاز به بررسی دارد ترانس‌های ولتاژ و برد الکترونیکی مایکروویو می‌باشد که بررسی و عیب یابی هر یک از آنها را باید به افراد کارشناس و ماهر بسپارید.

مشکل نچرخیدن ظرف داخل مایکروفر کنوود

از دیگر مشکلاتی که در مایکروفر کنوود با آن مواجه می‌شوید مشکل نچرخیدن سینی داخل دستگاه می‌باشد که باعث می‌شود گرما و حرارت به صورت یکنواخت به تمام سطوح مواد غذایی شما نرسد. برای رفع مشکل کافی است در ابتدا سطح داخل مایکروفر خود را به خوبی تمیز کرده و از نبود مانعی در مسیر حرکت سینی آن مطمئن شوید. پس از انجام این کار می‌توانید با مرکز تعمیرات لوازم خانگی اهواز تماس گرفته و برای بررسی قطعات دیگر دستگاه از کارشناسان راهنمایی بخواهید.

یکی از مواردی که منجر به نچرخیدن سینی داخل مایکروفر خواهد شد کم بودن ولتاژ می‌باشد که در چنین شرایطی مشکلی در سیستم برقی دستگاه وجود دارد. کارشناسان تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز می‌تواند تمام سیم‌کشی‌های داخلی و موارد مرتبط با سیستم برقی مایکروفر شما را مورد بررسی قرار دهند. از دیگر مواردی که منجر به بروز چنین مشکلی در مایکروفر می‌شود خراب بودن پایانه‌های موتور صفحه گردان و یا سوختن موتور آن می‌باشد. از احتمالات دیگر خراب بودن مگنترون دستگاه است که باید توسط نمایندگی مایکروفر کنوود در اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی کار نکردن گریل توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

گریل در مایکروفر یکی از عملکردهای بسیار اساسی و مهم در دستگاه برای شما می‌باشد که افراد زیادی از این خاصیت در مایکروفر خود استفاده می‌کنند. کار نکردن گریل مایکروفر می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که لازم است به کمک نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود اهواز مورد بررسی قرار گرفته و ایراد اصلی برطرف گردد. اولین بخشی که اغلب کارشناسان به بررسی آن می‌پردازند المنت مایکروفر می‌باشد که احتمال سوختن آن زیاد بوده و باید تعویض یا تعمیر این قطعه حتماً توسط افراد متخصص صورت پذیرد.

اگر ایرادی در المنت مایکروفر مشاهده نشد احتمال خراب شدن ترموستات دستگاه باید در نظر گرفته شود. اگر نیاز به تعویض ترموستات بود متخصصین تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز می‌توانند در انجام این کار به شما کمک کنند. در صورتی که پس از بررسی موارد گفته شده همچنان ایراد مایکروفر شما ادامه داشت و برطرف نشد باید به سراغ برد الکترونیکی دستگاه رفته و عملکرد آن را مورد ارزیابی قرار داد. مراکز تعمیرات مایکروفر کنوود در اهواز می‌توانند در عیب یابی برد الکترونیکی دستگاه به شما کمک کنند.

بررسی علت جرقه زدن در مایکروفر کنوود

جرقه زدن مایکروفر از جمله مشکلات بسیار شایع در برندهای زیادی می‌باشد که در کنوود نیز ممکن است با آن مواجه شوید. این مشکل احتمال دارد به دنبال یک اشتباه از جانب خود شما ایجاد شده و نیاز به بررسی‌های تخصصی نداشته باشد. اما باید حتماً در صورت مواجه شدن با جرقه در مایکروفر دستگاه را خاموش کرده و ایراد آن را پیدا کنید. قبل از اینکه با مراکز تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز تماس داشته باشید مطمئن شوید درون دستگاه برای گرم کردن غذا از ظروف فلزی استفاده نکرده‌اید. حتی فویل‌های آلومینیومی نیز می‌توانند باعث جرقه زدن دستگاه شما در زمان کار شوند.

اگر از رعایت موارد فوق مطمئن هستید با مراکز تخصصی تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز برای بررسی علت جرقه زدن دستگاه تماس داشته باشید. یکی از دلایل جرقه زدن مایکروفر خراب شدن آنتن سر لامپ مگنتران می‌باشد که باید توسط کارشناسان نمایندگی کنوود در اهواز تعویض گردد. همچنین احتمال ایراد در ورق میکا مایکروفر یا ورق مخصوص دستگاه را در نظر داشته باشید. تعمیر کار مایکروفر کنوود اهواز می‌تواند در رفع این مشکل به شما کمک کند.

هزینه تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز

هزینهای که شما برای تعمیر مایکروفر خود می‌پردازید بسیار متغیر می‌باشد. مبلغ دقیقی که باید برای تعمیر مایکروویو کنوود در اهواز بپردازید را تنها یک فرد متخصص می‌تواند مشخص سازد. بهتر است به متخصص تعمیر مایکروفر کنوود اهواز مراجعه نموده و پس از تشخیص مشکل اصلی خود از او بخواهید هزینه تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز را برای شما تعیین نماید.

نمایندگی کنوود در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4/5 - (5 امتیاز)