مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر مایکروفر کنوود در اهواز و تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز

1 –گرم نکردن مواد غذایی

2 –سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –باز نشدن درب مایکروفر

5 –عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-روشن شدن خودکار مایکروفر

12–بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

14

تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز

هزینه خدمات تعمیر مایکروفر خدمات تعمیر ماکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفر از ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفر از ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفر از ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفر از ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفر از ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر از ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ در اهواز

ابتدا شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ به عنوان یک شرکت کوچک تجاری فعالیت خود را آغاز کرد و رفته رفته بر محصولات خود افزوده و رشد و توسعه پیدا نمود. امروزه در هر جای جهان که باشید نام محصولات سامسونگ به گوش شما خورده است و حداقل یک بار از محصولات این برند استفاده داشته‌اید. محصولات برند سامسونگ با کیفیت بسیار بالایی طراحی و عرضه می‌شوند و شما امکان برخورد با خرابی قطعات در این برند را کمتر دارید. مایکروفر‌های سامسونگ از جمله محصولات این برند هستند که در اهواز می‌توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده داشته باشید. نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز در زمان خرابی این محصول به شما کمک کرده و با عیب یابی قطعات مشکل دستگاه شما را برطرف می‌سازد.

لیست مشکلاتی که در مایکروفر‌های سامسونگ ممکن است با آن برخورد داشته باشید در ادامه برای شما آورده شده است. با مراجعه به این مطالب می‌توانید با مشکلات متداول در مایکروفر‌های سامسونگ آشنا شده و در مورد عیب یابی و تعمیر آن اطلاعات کلی به دست آورید. اما هرگز برای تعمیر دستگاه خود به این نکات اکتفا نکرده و حتماً با متخصصین تعمیر کار مایکروفر سامسونگ اهواز تماس داشته باشید.

چرا با مشکل روشن نشدن مایکروفر سامسونگ مواجه شده‌ایم

بررسی دلیل نچرخیدن سینی در مایکروفر سامسونگ

بررسی مشکل گرم نشدن غذا

بررسی دلیل صدا دادن مایکروفر سامسونگ

هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ اهواز

چرا با مشکل روشن نشدن مایکروفر سامسونگ مواجه شده‌ایم

مایکروفر یک دستگاه برقی است و مانند سایر وسایل برقی ایراد در سیستم برق رسانی این دستگاه می‌تواند منجر به روشن نشدن آن شود. تمامی سیم‌کشی‌های داخلی و قسمت‌های مربوط به برق رسانی در مایکروفر باید مورد بررسی قرار گیرند که انجام این کار را باید حتماً به مراکز تعمیرات مایکروفر در اهواز بسپارید. حتی عیب یابی قطعاتی مانند دو شاخه یا پریز برق مایکروفر نیز باید در نظر گرفته شود. اگر برای دستگاه خود از محافظ برق استفاده می‌کنید امتحان یک محافظ برق جدید نیز می‌تواند در رفع مشکل گاهی به شما کمک کند.

اگر سیستم برقی مایکروفر شما ایرادی نداشت قطعاتی مانند فیوزها و مگنترون باید مورد بررسی قرار گیرند. کارشناسان تعمیر لوازم خانگی در اهواز هر یک از این قطعات را عیب یابی نموده و در صورت نیاز به تعویض برای انجام این کار اقدام می‌کنند. با ادامه یافتن مشکل مایکروفر نیاز به چک کردن میکروسوئیچ دستگاه وجود دارد. همچنین لازم است دیود دستگاه را مورد بررسی قرار داده و اگر نیاز به تعویض آن بود حتماً از متخصصین تعمیر مایکروفر سامسونگ اهواز کمک بخواهید. بررسی قلاب‌ها و فنرهای درب مایکروفر را نیز فراموش نکنید.

علت نچرخیدن سینی در مایکروفر سامسونگ

تا زمانی که چرخش سینی گردان در مایکروفر شما انجام نشود مواد غذایی پخته نشده یا به صورت یکنواخت گرم نمی‌شوند. به دنبال این مشکل مایکروفر برای شما غیر قابل استفاده خواهد بود و حتماً باید از نمایندگی مایکروفر سامسونگ در اهواز برای بررسی علت این موضوع کمک بخواهید. گاهی اوقات دلیل ساده‌ای برای نچرخیدن سینی مایکروفر شما وجود دارد و آن تمیز نبودن سطح داخلی دستگاه می‌باشد. بخش داخلی مایکروفر خود را به خوبی به کمک یک اسکاج نرم و صابون تمیز کرده و ببینید اگر مشکل ادامه داشت با نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

مشکل در موتور گردان مایکروفر یکی از مواردی است که باعث عدم چرخش سینی دستگاه می‌شود. مورد دیگری که نیاز به بررسی دارد کوپلینگ مایکروفر می‌باشد که کارشناسان تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز می‌توانند در تعویض این قطعه به شما کمک کنند. اگر ایرادی در کپلینگ دستگاه نیز مشاهده نشد احتمال آسیب دیدن خود سینی مایکروفر وجود دارد که در چنین شرایطی مجبور به تعویض آن خواهید بود. همچنین می‌توانید برای بررسی غلطک‌های زیر سینی و احتمال خراب شدن شفت مایکروفر از مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی سامسونگ در محل در شهر اهواز کمک بخواهید.

بررسی مشکل گرم نشدن غذا توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز

یکی از مشکلاتی که باعث گرم نشدن مواد غذایی در مایکروفر شما می‌شود زمانی است که برنامه اشتباهی را برای گرم کردن مواد خوراکی خود انتخاب نموده‌اید. دفترچه راهنما می‌تواند در انتخاب برنامه مناسب برای گرم کردن مواد غذایی به شما کمک کند و همچنین نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ اهواز نیز می‌تواند در حل این مشکل در کنار شما باشد. اما اگر از انتخاب برنامه صحیح برای گرم کردن مواد غذایی در مایکروفر خود مطمئن هستید احتمال دارد سوختن مگنترون دستگاه عامل این مشکل باشد.

مگنترون یکی از قطعاتی می‌باشد که نقش مهم و کلیدی را در افزایش دمای سطح داخلی مایکروفر ایفا می‌کند و اگر اشکالی در آن به وجود بیاید اغلب نیاز به تعویض این قطعه خواهد بود. کارشناسان تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز کار تعویض قطعه مگنترون را برای شما انجام می‌دهند. با ادامه یافتن مشکل گرم نشدن مواد غذایی در مایکروفر احتمال آسیب دیدن برد اصلی دستگاه نیز وجود دارد که باید بررسی و عیب یابی آن را حتماً به مراکز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در اهواز بسپارید.

بررسی دلیل صدا دادن مایکروفر سامسونگ

کمی صدا در زمان کار کردن مایکروفر کاملاً عادی است اما اگر این صدا با زمان گذشته تغییری داشته یا متوجه صداهای غیر عادی از مایکروفر خود شده‌اید باید هرچه سریع‌تر علت مشکل را پیدا کنید. تعمیرکار مایکروفر سامسونگ در اهواز می‌تواند در تشخیص علت صدای غیر عادی در مایکروفر به شما کمک کند. یکی از احتمالات خراب شدن موتور گردان مایکروفر می‌باشد که باید توسط نمایندگی سامسونگ در اهواز عیب یابی شده و در صورت نیاز تعویض گردد.

مشکل دیگر صدا دادن مایکروفر می‌تواند مربوط به خراب شدن مگنترون دستگاه باشد. همچنین گاهی اوقات به دنبال بروز ایراد در کوپلینگ و یا غلطک‌ها مایکروفر شما دچار مشکل می‌شود که بهتر است برای بررسی این موارد با شماره نمایندگی سامسونگ در اهواز تماس داشته باشید .هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز در زمان صدا دادن دستگاه می‌تواند بسیار زیاد بوده و یا گاهی با یک مبلغ بسیار اندک مشکل شما برطرف خواهد شد.

هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز

حتماً برای شما هزینه‌ای که برای تعمیر دستگاه خود باید بپردازید اهمیت زیادی دارد. مراکز تخصصی تعمیر مایکروویو سامسونگ در اهواز می‌توانند در شناخت علت بروز مشکل و رفع آن به شما کمک کنند. برای اینکه بتوان به طور دقیق هزینه تعمیر مایکروویو سامسونگ در اهواز را مشخص نمود نیاز است در مرحله اول ایراد اصلی دستگاه مشخص گردد. توصیه می‌شود حتماً به مراکز تخصصی تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز مراجعه داشته باشید.

نمایندگی سامسونگ در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر مایکروفر سامسونگ در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.7/5 - (6 امتیاز)