مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه  در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11-

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات لباسشویی گرنیه در اهواز

ماشین لباسشویی از ضروری‌ترین وسایلی است که همه ما در خانه خود از آن استفاده می‌کنیم و حداقل چند بار در هفته به سراغ این دستگاه می‌رویم. به همین علت در دسترس داشتن شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز یکی از نکات ضروری است که در مواقع بحرانی به کمک شما می‌آید. حضور بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی گرنیه اهواز در این مرکز خیال شما را از بابت عیب یابی صحیح و تعمیر دقیق دستگاه راحت می‌سازد. به علاوه دیگر از بابت هزینه تحمیل ماشین لباسشویی گرنیه اهواز و پرداخت هزینه‌های اضافی نگرانی ندارید و می‌دانید در نمایندگی‌های معتبر تنها هزینه‌های ضروری و لازم دریافت می‌شود. همچنین اگر به دلیل سنگینی دستگاه و بزرگ بودن آن جابجایی آن برای شما دشوار است می‌توانید از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی گرنیه در منزل اهواز استفاده داشته باشید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز

تعمیر انواع ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز امکان‌پذیر است و شما می‌توانید با مراجعه به مراکز معتبر از خدمات بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز استفاده داشته باشید. بسیاری از افراد نیز خودشان علاقمند هستند کار تعمیر ماشین لباسشویی را انجام دهند اما باید بدانید نداشتن تخصص کافی تنها باعث می‌شود مجبور به پرداخت مبلغ بالاتری برای هزینه تعمیرات لباسشویی گرنیه در اهواز شوید.ما در ادامه این مقاله در تلاش هستیم بسیاری از مشکلاتی که در لباسشویی‌های برند گرنیه بیشتر با آن برخورد می‌شود را مورد بررسی و عیب یابی قرار دهیم. اگر احساس کردید استفاده از این نکات به رفع مشکل شما کمکی نمی‌کند باید از خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز استفاده داشته باشید.

عیب یابی عدم آبگیری در ماشین لباسشویی گرنیه

 این مشکل که در برندهای زیادی با آن برخورد می‌شود و از جمله مشکلات متداول در ماشین‌های لباسشویی می‌باشد را ممکن است خودتان بدون نیاز به مراجع به تعمیرکار گرنیه اهواز برطرف نمایید. تنها کافی است کمی ماشین لباسشویی خود را جلو کشیده و شلنگ‌های آب پشت دستگاه را نگاهی بیندازید. در برخی موارد گیر کردن یک شی کوچک جلوی عبور آب را گرفته و در عمل آبگیری اختلال ایجاد می‌کند. همچنین مطمئن شوید شیر آب پشت ماشین لباسشویی باز است و در نهایت با کارشناسان تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس بگیرید.

این مشکل می‌تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد که یکی از مهم‌ترین آنها خراب شدن شیر برقی ماشین لباسشویی می‌باشد. برای تعویض این قطعه می‌توانید یک شیر برقی جدید خریداری کرده و یا اینکه برای نصب مجدد آن از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در شهر اهواز راهنمایی بخواهید. باید در نظر داشته باشید خراب شدن سنسور سطح تشخیص آب نیز می‌تواند در این قضیه تاثیرگذار باشد. در نهایت اگر همچنان مشکل آبگیری ماشین لباسشویی شما ادامه داشت برای چک کردن وضعیت کارکرد برد الکترونیکی با مراکز تعمیر لباسشویی گرنی در اهواز تماس بگیرید.

چرا با مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی گرنیه مواجه هستیم

تخلیه نشدن کامل آب از داخل دیگ ماشین لباسشویی از دیگر مشکلات مهم و متداولی می‌باشد که می‌توانید بررسی آن را با چک کردن شلنگ‌های تخلیه در پشت ماشین لباسشویی آغاز کنید. این شلنگ‌ها لازم است حتماً در ارتفاع یک متری زمین قرار گرفته باشند و همچنین هیچ مانعی در مسیر آنها نبوده و پیچ خوردگی وجود نداشته باشد. پس از این کار که فیلتر تخلیه را از جای خود بیرون آورده و خوب تمیز کنید و اگر باز هم با مشکل در تخلیه آب مواجه بودید با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز به صورت حرفه‌ای تماس بگیرید.

ممکن است علت تخلیه نشدن آب‌های داخل ماشین لباسشویی شما از کار افتادن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی باشد. گاهی چیزی جلوی حرکت پروانه‌های پمپ را گرفته و در برخی موارد این قطعه دچار سوختگی می‌شود که مجبور به تعویض آن خواهید بود. همچنین احتمال ایراد در قطعات دیگری مانند هیدرواستات و یا موتور ماشین لباسشویی را نیز در نظر داشته باشید. بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز می‌تواند در بررسی برد الکترونیکی این دستگاه به شما کمک کند.

عیب یابی مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز

روشن نشدن ماشین لباسشویی از جمله مشکلات متداول دیگری است که در این دستگاه با آن برخورد می‌شود. برای حل این مشکل اولین بخشی که لازم است به عیب یابی آن بپردازید سیستم برق رسانی ماشین لباسشویی می‌باشد که باید تمام سیم‌کشی‌ها و حتی دو شاخه و پریز را در این روند در نظر داشته باشید. اگر خودتان تا به حال با برق کار نکرده و تخصصی در این رابطه ندارید حتماً با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه اهواز تماس بگیرید و از متخصصین حاضر در این مرکز راهنمایی بخواهید.

در صورتی که مطمئن شدید هیچ گونه ایرادی در سیستم برق رسانی ماشین لباسشویی وجود ندارد اما بس از چرخش دکمه تایمر باز هم دستگاه روشن نمی‌شود لازم است مجموعه کلید دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. همچنین در مرحله بعد می‌توانید به سراغ میکروسوئیچ دستگاه رفته و از سالم بودن آن و درست بسته شدن درب ماشین لباسشویی مطمئن شوید. در ادامه معیوب بودن هیدرواستات را در نظر داشته و پس از چک کردن این قطعه از خرابی قطعات دیگری مانند پمپ تخلیه یا سوئیچ کنترل درجه حرارت آب مطمئن شوید. اگر همچنان مشکل دستگاه شما ادامه داشت با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز تماس بگیرید.

چرا عملیات آبگیری در لباسشویی گرنیه متوقف نمی‌شود

یکی دیگر از مشکلات مطرح در ماشین لباسشویی گرنیه که می‌توان برای بررسی آن از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی گرنیه در محل اهواز کمک خواست مشکل عدم قطع آبگیری در دستگاه می‌باشد. گاهی اوقات این مشکل به حد زیاد می‌شود که شما می‌توانید از شیشه روی دیگ ماشین لباسشویی مقدار زیاد آب داخل آن را مشاهده کنید.در اغلب موارد در چنین حالتی مشکل از شیر ورودی آب متصل به ماشین لباسشویی شما می‌باشد که باید بررسی آن را به تعمیرکار ماشین لباسشویی گرنیه اهواز بسپارید. برای دریافت شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز از کارشناسان ما در مرکز راهنمایی بخواهید.

می‌توانید برای امتحان اتصال برق ماشین لباسشویی خود را قطع کنید و ببینید آیا باز هم روند آبگیری به داخل دستگاه ادامه دارد یا نه. اگر این روند متوقف نشده بود به احتمال زیاد اشکال از شیر آب می‌باشد و در غیر این صورت نیاز به بررسی تایمر لباسشویی یا سوئیچ فشار آن وجود دارد. بهتر است برای اطلاع دقیق از تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز در چنین شرایطی از متخصصین ماهر راهنمایی بخواهید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه می‌تواند در رفع هرگونه مشکل در این دستگاه به شما کمک کند.

 

نمایندگی گرنیه در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (5 امتیاز)