مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی میله در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی میله در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی میله  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی میله  در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی میله در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11-

تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی میله در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی میله در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی میله در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات لباسشویی میله در اهواز

ماشین لباسشویی میله از آن برندهایی است که در اغلب خانه‌های اهواز می‌توانید پیدا کنید و شاید یکی از دلایل این موضوع خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز باشد. کیفیت بالای قطعاتی که در این برند مورد استفاده قرار گرفته است باعث می‌شود برای زمان طولانی بتوانید از آن استفاده کنید و در صورت نیاز با شماره نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس گرفته و به سادگی درخواست بررسی ایراد به وجود آمده در ماشین لباسشویی خود را داشته باشید. یکی از موضوعات مهم برای شما در چنین شرایطی مسلماً هزینه تعمیرات لباسشویی میله در اهواز است که با مراجعه با مراکز مجاز می‌توانید تا حد زیادی در کاهش هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز

تعمیر ماشین لباسشویی میله در  شهر اهواز می‌تواند به شکل‌های متفاوتی اتفاق بیفتد و از آنجایی که ایرادهای به وجود آمده در ماشین لباسشویی بسیار گسترده می‌باشد حتماً باید از بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی میله در اهواز راهنمایی بخواهید. ما در ادامه این مقاله در تلاش هستیم بسیاری از مشکلاتی که احتمال برخورد با آن در لباسشویی‌های میله بیشتر است را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما نتوانستید با استفاده از این نکات مشکل ماشین لباسشویی خود را برطرف نمایید به جای دستکاری‌های بیهوده حتماً با مراکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز تماس بگیرید و از تعمیرکاران مجرب حاضر در این مراکز درخواست کمک داشته باشید.

علت روشن نشدن لباسشویی میله پس از چرخش تایمر لباسشویی

از جمله مشکلات بسیار متداولی که در لباسشویی‌های میله امکان دارد با آن برخورد داشته باشید و برای رفع آن از تعمیرکار ماشین لباسشویی میله در اهواز ناچار به درخواست کمک شوید روشن نشدن لباسشویی پس از چرخش تایمر آن می‌باشد. گاهی اوقات به علت نبود برق در دستگاه این اتفاق می‌افتد که برای حل این مشکل لازم است در ابتدا دو شاخه و پریز برق را چک کرده و سپس برای بررسی سیم‌کشی‌های داخلی با بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی میله اهواز تماس بگیرید.

مورد دیگری که می‌تواند روی روشن نشدن ماشین لباسشویی شما تاثیر بگذارد خراب شدن مجمع کلید دستگاه است که باید با استفاده از نقشه تایمر لباسشویی تمام کنتاکت‌های کلیدها مورد بررسی قرار گیرند. اگر به نقشه تایمر ماشین لباسشویی خود دسترسی ندارید کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز می‌توانند در این رابطه به شما کمک کنند. پس از چک کردن موارد فوق لازم است رابط‌های میکروسوئیچ و خود این قطعه مورد بررسی قرار گیرد. در نهایت نیز نوبت به چک کردن هیدرواستات و پس از آن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی می‌رسد که باید بررسی آن حتماً توسط تعمیرکار میله اهواز صورت پذیرد.

بررسی دلیل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی میله

آبگیری نکردن لباسشویی میله از جمله مشکلاتی است که به احتمال بسیار زیاد خودتان می‌توانید از پس آن بر بیایید ولی اگر حس کردید قضیه کمی پیچیده شده است حتماً از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی میله در منزل اهواز استفاده داشته باشید. اولین بخشی که باید به بررسی آن بپردازید شلنگ‌های ورودی آب ماشین لباسشویی می‌باشند که احتمال مسدود شدن مسیر آب در آنها به دنبال ورود یک شیء خارجی بسیار زیاد است. همچنین باز بودن شیر ورودی آب و وصل بودن جریان آب ساختمان از مهمترین مواردی می‌باشند که باید در نظر داشته باشید.

اگر با بررسی موارد فوق مشکل شما برطرف نشد باید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز به صورت حرفه‌ای استفاده داشته باشید. این مشکل می‌تواند مربوط به اختلالی در کارکرد شیر برقی ماشین لباسشویی شما باشد که گاهی ایراد آن به قدری شدید است که مجبور به تعویض این قطعه خواهید بود. در برخی موارد نیز مشکل به وجود آمده به سنسور تشخیص سطح آب ماشین لباسشویی بستگی دارد. در نهایت به سراغ برد الکترونیکی و موتور لباسشویی می‌رویم و بررسی و عیب یابی این قطعات را به تعمیرکار ماشین لباسشویی میله اهواز می‌سپاریم.

بررسی توقف ماشین لباسشویی میله در اهواز

گاهی اوقات روند آبگیری تمام شده و مشکلی در طول انجام آن به وجود نمی‌آید اما پس از اتمام این مرحله ماشین لباسشویی متوقف می‌گردد. اگر فکر می‌کنید برای پیدا کردن علت این موضوع نیاز به کمک دارید حتماً با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میله تماس گرفته و از کارشناسان آن درخواست کمک داشته باشید. یکی از دلایل بروز این مشکل می‌تواند خراب شدن هیدرواستات ماشین لباسشویی باشد که باید برای بررسی آن ارتباط میان کنتاکت‌های متصل به موتور را مورد بررسی قرار دهید. اگر نیاز به تعویض هیدرواستات بود با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی میله در اهواز تماس بگیرید.

اتفاق دیگری که می‌توانند منجر به توقف کارکرد ماشین لباسشویی شود سوختن موتور تایمر لباسشویی می‌باشد. برای بررسی موتور تایمر لازم است آن را از قسمت‌های دیگر جدا کنید و به صورت مستقیم به جریان برق متصل نمایید. اگر صدای از حرکت چرخ دنده‌ها به گوشتان رسید نشان دهنده سلامت موتور ماشین لباسشویی می‌باشد. در غیر این صورت برای بررسی‌های دقیق‌تر با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز تماس بگیرید.

دلیل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی میله

از دیگر مشکلات بسیار مهم که هم می‌تواند به ماشین لباسشویی شما آسیب برساند و هم لباس‌ها را کثیف باقی بگذارد تخلیه نشدن آب‌های داخل دیگ لباسشویی می‌باشد. می‌توانید برای رفع این مشکل با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی میله سیار تماس داشته باشید. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی میله اهواز در زمان تخلیه نکردن آب‌های آلوده متغیر است و تا حد زیادی به قطعه آسیب دیده و میزان آسیب بستگی دارد. برای اینکه برآورد دقیقی برای میزان هزینه تعمیر این دستگاه داشته باشید باید ابتدا یک متخصص تعمیر انواع ماشین لباسشویی میله در اهواز ایراد به وجود آمده در دستگاه شما را تشخیص دهد.

گاهی اوقات ارتفاع شلنگ تخلیه از سطح زمین مناسب نیست و این موضوع جلوی تخلیه آب‌های لباسشویی را می‌گیرد. گاهی اوقات نیز در مسیر شلنگ‌های تخلیه گرفتگی وجود دارد. در ادامه فیلتر تخلیه را تمیز کرده و اگر باز هم مشکل ادامه داشت با خدمات تعمیر ماشین لباس شویی میله در محل اهواز تماس بگیرید.موارد جدی‌تری نیز می‌توانند باعث تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی شوند که از جمله آن می‌توان به سوختن پمپ تخلیه لباسشویی اشاره داشت. این قلعه را باید به کمک بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی میله در اهواز تعویض نمایید. احتمال خراب شدن برد الکترونیکی نیز وجود دارد که باید بررسی‌ها را یا کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز بسپارید.

 

نمایندگی میله در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی میله در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی میله  در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (4 امتیاز)