مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

11-

تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات لباسشویی اسمگ در اهواز

از آنجایی که استفاده از ماشین لباسشویی در هر خانه‌ای ضروری می‌باشد و امکان خرابی این دستگاه در تمام برندها از جمله لباسشویی اسمگ وجود دارد ممکن است روزی به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز نیاز پیدا کنید. مشکلاتی که در ماشین لباسشویی ممکن است تجربه کنید بسیار متنوع هستند و کارشناسان حاضر در مراکز تعمیر لوازم خانگی در اهواز می‌توانند در حل مشکلات این دستگاه به شما کمک کنند. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ اهواز بسیار متفاوت بوده و می‌تواند به نوع خرابی قطعات و شدت آن و مرکزی که برای رفع مشکل لباسشویی خود مراجعه می‌کنید بستگی داشته باشد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز

هزینه‌هایی که برای تعمیر ماشین لباسشویی خود مجبور به پرداخت آن خواهید شد بسیار می‌توانند متغیر باشند. موضوع اصلی این است که ایراد پیدا شده در لباسشویی شما تا چه حد جدی می‌باشد و اینکه شما از کدام تعمیرکار ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز کمک بخواهید. برای اینکه بتوانید در هزینه‌های پرداختی خود صرفه‌جویی کنید در درجه اول به شما پیشنهاد می‌شود برای رفع مشکلات دستگاه از مراکز مجاز تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز کمک بخواهید و همچنین خودتان بدون داشتن تخصص و اطلاعات کافی سعی در تعمیر دستگاه نداشته باشید. در ادامه این مطلب می‌خواهیم اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز کسب کنیم.

رفع مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی اسمگ

مشکل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی از جمله مشکلات جدی و اساسی در این دستگاه می‌باشد که ممکن است مجبور شوید از مراکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز به صورت حرفه‌ای برای رفع این مشکل کمک بخواهید. البته می‌توانید قبل از این کار شلنگ‌های ورودی آب در پشت ماشین لباسشویی خود را مورد بررسی قرار داده و از عبور مناسب جریان آب از آنها مطمئن شوید. همچنین چه کنید شیر ورودی آب ماشین لباسشویی شما باز باشد و پس از آن برای بررسی تخصصی‌تر با مراکز تعمیر ماشین لباس شویی اسمگ در محل اهواز تماس بگیرید.

علت این مشکل می‌تواند خراب شدن شیر برقی ماشین لباسشویی باشد که می‌توانید تعویض آن را به مراکزی بسپارید که تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز را انجام می‌دهد. مورد دیگر می‌تواند خراب شدن سنسور تشخیص سطح آب دستگاه باشد که احتمال دارد نیاز به تعویض این قطعه نیز پیدا کنید. از دیگر قطعات بسیار مهم و کلیدی که می‌تواند در بروز این اختلال در ماشین لباسشویی شما تاثیرگذار باشد برد الکترونیکی دستگاه است. هرگونه عیب یابی و تعمیر این قطعه را حتماً به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی اسمگ اهواز که می‌شناسید بسپارید.

مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی اسمگ

روشن نشدن ماشین لباسشویی از دیگر مشکلاتی است که در هر وسیله برقی و از جمله در لباسشویی‌های اسمگ احتمال برخورد با آن وجود دارد. بهتر است برای رفع این مشکل با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز تماس داشته و درخواست کمک کنید. یکی از علل اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی خراب شدن سیستم برقی این دستگاه می‌باشد که برای چک کردن قطعات مرتبط نیاز به یک برقکار ماهر و متخصص خواهید داشت.دوشاخه و پریز برق را چک کرده و همچنین کابل برق متصل به ماشین لباسشویی خود را فراموش نکنید.

سالم بودن سیستم برقی ماشین لباسشویی به این معنا است که جریان برق کافی درون دستگاه ایجاد می‌شود و روشن نشدن لباسشویی شما علت دیگری دارد. گاهی اوقات به دنبال خرابی قطعاتی مانند قفل درب ماشین لباسشویی یا میکروسوئیچ آن درب دستگاه به طور کامل بسته نمی‌شود و در نتیجه لباسشویی روشن نخواهد شد. اگر نیاز به تعویض هر یک از این قطعات بود با مراکز تعمیر لباسشویی اسمگ در اهواز تماس بگیرید. همچنین ممکن است مجموعه کلید دستگاه شما دچار مشکل شده باشد. آخرین قطعاتی که برای بررسی آنها نیاز به مراجعه به بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز خواهید داشت موتور و برد الکترونیکی لباسشویی می‌باشند.

بررسی علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز

مشکل تخلیه نشدن آب از دیگ ماشین لباسشویی می‌تواند بسیار برای شما آزاردهنده باشد و باعث کثیف ماندن لباس‌های شما در پایان زمان شستشو خواهد شد. در بسیاری از موارد مشکلات ساده‌ای مانند گیر کردن یک شی کوچک در مسیر خروج آب در شلنگ‌های تخلیه مانند خارج شدن کامل آب از دیگ ماشین لباسشویی می‌شود. این مورد ساده را خودتان می‌توانید در خانه بررسی کنید و همچنین فیلتر تخلیه لباسشویی خود را یک بار به صورت کامل درآورده و بشویید. اگر مشکل دستگاه شما رفع نشد بهتر است از همکاران ما شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز را بخواهید.

یکی از مواردی که باعث تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی می‌شود عدم چرخش مناسب پروانه‌های پمپ می‌باشد که ممکن است به دنبال گیر کردن چیزی مانند نخ به دنبال پروانه‌های آن اتفاق بیفتد. همچنین گاهی اوقات سوختن پمپ ماشین لباسشویی برای شما دردسرساز می‌شود. چنین شرایطی مجبور به تعویض پمپ ماشین هستید که اگر از نحوه انجام آن اطلاعی ندارید حتماً با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز در تماس بمانید. احتمالاتی مانند ایراد در برد ماشین لباسشویی را نیز در نظر داشته باشید.

دلیل خوب شسته نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی اسمگ

تمیز نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی اسمگ می‌تواند برای شما آزاردهنده باشد و اگر از خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز استفاده نکرده‌اید حتماً با کارشناسان مربوطه تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. یکی از اصلی‌ترین دلایل تمیز نشدن لباس‌های شما عدم استفاده از ماده شوینده مناسب می‌باشد که ممکن است به مرور زمان شما را مجبور سازد با تعمیرکار اسمگ اهواز نیز سر و کار پیدا کنید، زیرا برخی از این مواد ماشین لباسشویی نیز آسیب می‌رسانند.

علت دیگر تمیز نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی عدم آبگیری مناسب دستگاه می‌باشد که برای حل این مشکل لازم است تمام مواردی که با این وضعیت در ارتباط هستند را مورد بررسی قرار دهید. همچنین گاهی به علت تخلیه نشدن مناسب آب‌های کثیف از دیگ ماشین لباسشویی عمل شستشو درست انجام نمی‌شود. اگر جابجایی دستگاه برای شما دشوار است از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی اسمگ در منزل اهواز استفاده نمایید. با این کار می‌توانید تا حد زیادی در هزینه تعمیرات لباسشویی اسمگ در اهواز نیز صرفه‌جویی نمایید.

 

نمایندگی اسمگ در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– —————– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22

4.2/5 - (5 امتیاز)