مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند ال جی (LG) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

مرکز اهواز تکنیک با برخورداری از متخصصین و تکنسین های کاربلد و با سابقه در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی ال جی (LG)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی ال جی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ظرفشویی ال جی در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نکته هایی در مورد بایدها و نباید های ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرات ظرفشویی ال جی در اهواز

لیست قیمت تعمیر ظرفشویی ال جی در اهواز

نوع خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی
تعویض جت پمپ ماشین ظرفشویی از ۳۳۰۰ الی ۵۵۰۰ هزار تومان
تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی از ۱۳۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی از ۹۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی از ۷۵۰ الی ۱۶۰۰ هزار تومان
سرویس کامل ماشین ظرفشویی ۷۰۰ هزار تومان
تعویض بازوی آب پاش ماشین ظرفشویی از ۸۰۰ الی ۱۲۰۰ هزار تومان
رفع نشتی لگنچه ماشین ظرفشویی از ۷۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعویض موتور مقسم ماشین ظرفشویی از ۸۰۰ الی ۱۳۰۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز

یکی از پرفروش‌ترین محصولاتی که در بازار لوازم خانگی برقی وجود دارد برند ال جی می‌باشد که انواع مختلف لوازم برقی خانگی را عرضه و تولید می‌کند. این محصولات سال‌های زیادی است که در بازار لوازم خانگی ایران نیز وجود دارند و شما می‌توانید در بسیاری از شهرها محصولات ال جی را خریداری نموده و از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایید. ماشین‌های ظرفشویی ال جی یکی از پرفروش‌ترین محصولات این برند هستند که در شهر اهواز امکان رفع مشکلات آن در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز وجود دارد.

مشکلات مختلفی را ممکن است در کار با ماشین ظرفشویی خود تجربه کنید و این موضوع به کیفیت محصول ربطی ندارد. حتی در بهترین برندها نیز خرابی وسایل برقی امکان‌پذیر است و شما می‌توانید به راحتی در مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی ال جی در محل مشکلات دستگاه خود را شناسایی نموده و برطرف کنید. برخی از مشکلات در ماشین‌های ظرفشویی ال جی بیشتر دیده می‌شوند که در ادامه اشاره‌ای به آنها شده است. فراموش نکنید که برای حل مشکلات پیش آمده حتماً با تعمیر کار ماشین ظرفشویی ال جی اهواز تماس داشته باشید.

بررسی مشکل باقیماندن لکه روی ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی

چرا ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی در پایان کار خشک نمی‌شوند

بررسی دلیل صدا دادن ماشین ظرفشویی ال جی

عیب یابی قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اهواز

بررسی مشکل باقیماندن لکه روی ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی

شما دوست دارید پس از پایان کار ماشین ظرفشویی ظرف‌های کاملاً تمیز و بدون لک به شما تحویل داده شود. اما گاهی این اتفاق نمی‌افتد و پس از تمام شدن کار ماشین ظرفشویی لکه‌های آب را روی ظروف خود مشاهده می‌کنید که این موضوع اصلاً شما را خوشحال نخواهد کرد. برای بررسی علل احتمالی نمایندگی ال جی در اهواز می‌تواند به شما کمک کند. یکی از نقاطی که باید در رعایت آن دقت کافی داشته باشید انتخاب برنامه مناسب برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی می‌باشد. دفترچه راهنمای دستگاه شما می‌تواند در انتخاب برنامه مناسب برای شستشو کمک زیادی به شما بکند.

مورد دیگری که در این اتفاق اهمیت دارد استفاده از نمک کریستال مناسب برای ماشین ظرفشویی می‌باشد. گاهی نمک‌های درشت باعث باقی ماندن لک روی ظروف شما خواهند شد که اگر برند مناسبی را نمی‌شناسید می‌توانید از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز راهنمایی بخواهید. احتمال املاح داشتن آب منطقه خود را نیز در نظر داشته باشید و از ماده جلادهنده مناسب در ماشین ظرفشویی استفاده نمایید. پس از رعایت تمام این نکات و با ادامه یافتن مشکل بهتر است از نمایندگی تعمیرات ال جی در اهواز کمک بخواهید.

چرا ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی در پایان کار خشک نمی‌شوند

مشکل دیگری که در ماشین ظرفشویی ال جی دیده می‌شود مشکل خشک نشدن ظروف پس از پایان کار ماشین ظرفشویی می‌باشد. برای پیدا کردن علت این موضوع نیاز به بررسی المنت ماشین ظرفشویی وجود دارد که باید توسط کارشناسان تعمیر لوازم حانگی در اهواز مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز تعویض گردد. اگر ایرادی در کارکرد المنت ماشین ظرفشویی وجود نداشت اغلب متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اهواز به سراغ ترموستات دستگاه رفته و عملکرد این قطعه را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در برخی موارد ایرادی در ترموستات دستگاه شما نیز دیده نمی‌شود و باید قطعات دیگر را مورد بررسی قرار دهید. یکی از این قطعات فن یا دریچه هوا ماشین ظرفشویی می‌باشد که اگر نیاز به تعویض یا عیب یابی تخصصی داشته باشد حتماً باید از کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز کمک بخواهید. آخرین بخشی که به بررسی آن می‌پردازیم پمپ تخلیه آب ماشین ظرفشویی می‌باشد که احتمال دارد به دنبال خرابی این قطعه آب داخل دستگاه به طور کامل خالی نشود. برای بررسی علل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی از مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی اهواز کمک بخواهید.

بررسی دلیل صدا دادن ظرفشویی ال جی

شما در زمان کار ماشین ظرفشویی ال جی نباید متوجه هیچ گونه صدای بلند یا غیر عادی از دستگاه شوید و اگر چنین موضوعی نظر شما را جلب کرده است حتماً با شماره نمایندگی ال جی در اهواز تماس بگیرید. ممکن است صدا دادن ماشین ظرفشویی به دنبال خراب شدن پمپ دستگاه اتفاق افتاده باشد که این موضوع باید توسط افراد متخصص مورد بررسی قرار گیرد. برای تعویض پمپ ماشین ظرفشویی می‌توانید با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز تماس گرفته و از کارشناسان حاضر در مرکز درخواست کمک داشته باشید.

اگر ایرادی در پمپ ماشین ظرفشویی شما وجود نداشت احتمال خراب شدن اسپری ماشین ظرفشویی یا آبپاش آن وجود دارد که برای تعویض آن بهتر است با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز تماس بگیرید. پس از بررسی موارد فوق باید به سراغ بوبین شیر برقی و جت پمپ ماشین ظرفشویی رفته و از عملکرد صحیح آنها مطمئن شوید. در ادامه نیاز به عیب یابی یاتاقان دستگاه وجود دارد که می‌تواند منجر به ایجاد صدا و لرزش شود و باید توسط مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی ال جی

گاهی درب ماشین ظرفشویی شما قفل نمی‌شود که در چنین شرایطی قبل از اینکه با مراکز تعمیر ظرفشویی ال جی در اهواز تماس بگیرید یک بار درب را باز و بسته نمایید. مطمئن شوید چیزی بین درب دستگاه گیر نکرده و مانع از بسته شدن آن نمی‌شود. اگر مشکل دستگاه شما رفع نشد برای بررسی مجموعه قفل و سوئیچ درب ظرفشویی با تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز تماس داشته باشید. به یاد داشته باشید گاهی قفل نشدن درب دستگاه شما مربوط به لاستیک‌های دور درب آن می‌شود که برای تعویض آنها می‌توانید از مراکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز کمک بخواهید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اهواز

مشکلات متعدد و راه‌های مختلفی برای تعمیر ماشین ظرفشویی LG در اهواز وجود دارد. به همین دلیل شما نمی‌توانید مشخص نمایید هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز دقیقاً چه مبلغی خواهد بود و حتماً این موضوع باید پس از ارزیابی مشکل توسط یک فرد متخصص مشخص گردد. برای اینکه خیالتان از بابت عیب یابی صحیح و اصولی و عدم دریافت هزینه‌های غیر ضروری برای تعمیر دستگاه راحت باشد حتماً با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی اهواز تماس بگیرید و رفع مشکلات دستگاه خود را به متخصصین حاضر در این مرکز بسپارید.

نمایندگی ال جی در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز و تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز| مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (5 امتیاز)