درخواست تعمیر داکت اسپلیت

مزیت های مرکز تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال در مرکز تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز و تعمیر و سرویس داکت اسپلیت ال جی و همچنین تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف داکت اسپلیت ال جی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز

1- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

2–  یخ زدن پنل و یا کندانسور

3- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

4- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

5 – خارج نشدن آب از لوله درین داکت اسپیلت

6-روشن نشدن داکت اسپلیت و یا صفحه نمایش

7 – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

8– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

9- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

10- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز

از آنجایی که هزینه خرید داکت اسپلیت‌ها مبلغ قابل توجهی را به خود اختصاص می‌دهد، افراد سعی می‌کنند در هنگام خرید این دستگاه به سراغ برندهای مطرحی مانند ال جی بروند تا احتمال خرابی آن کاهش یابد. این در حالی است که تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز دیر یا زود اتفاق می‌افتد و مشکلات متعددی عملکرد درست دستگاه را تهدید می‌کنند. در چنین مواقعی لازم است که تنها با شماره نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز و یا شماره تعمیرکار داکت اسپلیت در اهواز تماس بگیرید؛ چراکه این افراد به خوبی از سیستم حاکم بر داکت اسپلیت‌های ال جی مطلع هستند و می‌توانند در کمال دقت مشکل به وجود آمده را رفع کنند.

یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود برای دریافت خدمات فوری تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز و اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی در اهواز به منزل سریعاً با افراد مذکور تماس بگیرید تا تعمیر انواع اسپلیت ال جی در اهواز هر چه سریع‌تر انجام شود و از آسیب بیشتر دستگاه و افزایش هزینه تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز جلوگیری شود، روشن و خاموش شدن مکرر دستگاه به صورت خود به خودی است. در این شرایط، نحوه تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز و قیمت تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز به نوع قطعه معیوب بستگی دارد. با ما همراه باشید تا به علل مختلفی اشاره کنیم که می‌توانند زمینه‌ساز مراجعه شما به تعمیرکار لوازم خانگی در اهواز برای تعمیر اسپلیت ال جی در اهواز باشند.

تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز و بررسی دلایل روشن و خاموش شدن آن

یکی از اقداماتی که باید قبل از مراجعه به بهترین تعمیرگاه داکت اسپلیت ال جی در اهواز و یا بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی اهواز انجام دهید، بررسی محکم بودن کابل برق دستگاه به پریز است، چراکه احتمال دارد در اثر شل بودن این قسمت جریان برق دائما در دستگاه قطع و وصل شود. در صورتی که از این امر اطمینان حاصل کردید، لازم است که از تعمیرکار سیار داکت اسپلیت ال جی اهواز بخواهید تا با مراجعه به محل مورد نظر به بررسی موارد دیگر بپردازد. اولین عامل به محل نصب داکت اسپلیت مربوط است. در حقیقت، گاهی دستگاه سالم است و نیازی به انجام تعمیر داکت و اسپلیت ال جی در اهواز ندارد، اما محل نصب اشتباه و تغییرات دمایی زیاد باعث فرمان‌های نادرست ترموستات و در نتیجه، روشن و خاموش شدن مکرر دستگاه می‌شود.

یکی از نکاتی که همواره توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز و یا تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی در اهواز بیان می‎شود، خودداری از خرید داکت اسپلیت بسیار بزرگ برای محیط‌های کوچک است؛ چراکه این کار به روشن و خاموش سریع دستگاه منجر می‌شود و می‌تواند زمینه‎ساز آسیب به قطعات و انجام تعمیر داکت اسپلیت ال جی در شهر اهواز باشد. قطعاتی که اختلال در آن‌ها باعث روشن و خاموش شدن  سریع و خود به خودی دستگاه می‌شود و باید توسط بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی در اهواز مورد بررسی قرار بگیرند، شامل ترموستات، کمپرسور و خازن دستگاه هستند. همچنین ممکن است احتلال در برد الکتریکی دستگاه زمینه‌ساز تعمیرات داکت اسپلیت ال جی در اهواز باشد. در چنین شرایطی، هزینه تعمیر اسپلیت ال جی در اهواز بر اساس نوع قطعه معیوب مبالغ مختلفی را به خود اختصاص می‌دهد. در هنگام انجام تعمیر انواع داکت اسپلیت ال جی در اهواز باید از تمیز بودن کویل‌های کندانسور و فیلترهای هوای دستگاه نیز اطمینان حاصل شود. به همین دلیل، همواره تعمیرکار داکت اسپلیت ال جی اهواز توصیه می‌کند که با سرویس‌های دوره‌ای از تمیز بودن این قسمت‌ها مطمئن شوید تا نیازی به تعمیر داکت اسپلیت ال جی اهواز نداشته باشید و هزینه تعمیر داکت اسپلیت ال جی اهواز را کاهش دهید. این نکته را فراموش نکنید که انجام اقدامات درست و اصولی در زمینه تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز می‌تواند عمر مفید دستگاه شما را به شدت افزایش دهد.

نمایندگی ال جی در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر داکت اسپیلت ال جی  در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر داکت اسپیلت ال جی در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (5 امتیاز)