درخواست تعمیر داکت اسپلیت

مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز | تعمیرات، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز و تعمیرات و سرویس داکت اسپلیت اجنرال ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف داکت اسپلیت اجنرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز

1- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

2 –  یخ زدن پنل و یا کندانسور

3- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

4- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

5 – خارج نشدن آب از لوله درین داکت اسپیلت

6-روشن نشدن داکت اسپلیت و یا صفحه نمایش

7 – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

8 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

9- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

10- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز
نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز

رایج ترین دلیل تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز

1- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

2 –  یخ زدن پنل و یا کندانسور

3- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

4- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

5 – خارج نشدن آب از لوله درین داکت اسپیلت

6-روشن نشدن داکت اسپلیت و یا صفحه نمایش

7 – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

8 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

9- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

10- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز

امروزه پیشرفت فناوری تمامی ابعاد زندگی بشر را تحت‌الشعاع خود قرار داده است. یکی از نمونه‌های آن ظهور داکت اسپلیت‌هایی است که امکان سرد و گرم کردن محیط را در خود جای داده‌اند و کارایی بسیار بالایی دارند. داکت اسپلیت اجنرال یکی از محصولات باکیفیتی است که در عین مصرف بهینه برق، صدای کمی دارد. این در حالی است که تولید صدای بیش از اندازه توسط این دستگاه می‌تواند بحث تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در اهواز را مطرح کند. در این شرایط، اقدام درست و منطقی برای تعمیر داکت اسپلیت اجنرال اهواز مراجعه به نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز و یا درخواست کمک از تعمیرکار اسپلیت اجنرال در اهواز است تا علت دقیق مشکل شناسایی شود. نباید این نکته را فراموش کنید که شناسایی به موقع مشکل می‌تواند مسیر تعمیر اسپلیت اجنرال اهواز را هموارتر سازد و هزینه تعمیر اسپلیت اجنرال در اهواز را به طور قابل توجهی کاهش دهد. از این رو، لازم است قبل از نیاز به تعمیر انواع اسپلیت اجنرال در اهواز سطح دانش و معلومات خود را در حوزه انواع مشکلات این دستگاه‌ها به ویژه ایجاد صدای زیاد در هنگام فعالیت افزایش دهید.

تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در اهواز و رفع مشکل صدای دستگاه

قبل از آن که به سراغ معرفی دلایلی برویم که باید آن‌ها را برای تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در شهر اهواز و رفع مشکل صدای زیاد دستگاه بررسی کنیم، باید به این نکته اشاره کنیم که نصب داکت اسپلیت در محل مناسب عامل بسیار مهمی در کاهش صدای آن است. افراد زیادی هستند که با شماره نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس می‌گیرند و درخواست دریافت خدمات فوری تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز را دارند. زمانی که فرایند اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت اجنرال در اهواز به منزل آن‌ها انجام می‌شود، مشخص می‌گردد که علت اصلی ایجاد صدای زیاد دستگاه، نصب آن در راه‌پله‌ها و یا سقف‌های کاذب است. از این رو، با نصب داکت اسپلیت در محل مناسب هیچ نیازی به تماس با شماره تعمیرکار داکت اسپلیت اجنرال در اهواز برای انجام تعمیرات اسپلیت اجنرال در اهواز نخواهد بود.

اولین عاملی که توسط تعمیرکار داکت اسپلیت اجنرال در اهواز مورد بررسی قرار می‌گیرد، تراز بودن محل نصب کندانسور و یونیت داخلی دستگاه است. طبیعی است که محل نامناسب و تراز نبودن سطح قرارگیری داکت اسپلیت به تولید صداهای ناهنجار منجر شود. از علل دیگری که توسط تعمیرکار داکت اسپلیت اجنرال اهواز مورد بررسی قرار می‌گیرد، نشتی نداشتن کانال‌های انتقال هوا و سالم بودن پره‌های پروانه فن است. در حقیقت، این احتمال وجود دارد که لق شدگی و یا شکستگی پره‌های پروانه به تولید صدای زیاد منجر شود. در این شرایط، باید با مراجعه به بهترین تعمیرگاه داکت اسپلیت اجنرال در اهواز و یا بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت اجنرال در اهواز مشکل مورد نظر را رفع کرد. خراب شدن ترموستات دستگاه نیز می‌تواند زمینه‌ساز تعمیر داکت و اسپلیت اجنرال در اهواز باشد. در این شرایط، قیمت تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در اهواز  به میزان خرابی ترموستات بستگی دارد و این احتمال وجود دارد که با تعویض این قطعه هزینه تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز افزایش یابد. بلبرینگ یا یاتاقان یکی دیگر از قطعات کلیدی در داکت اسپلیت‌ها محسوب می‌شود. در صورتی که به دلایل مختلفی این قطعه دچار ایراد شود، باید هر چه زودتر و با کمک تعمیرکار سیار داکت اسپلیت اجنرال اهواز به تعمیر اسپلیت اجنرال در اهواز پرداخت تا هزینه تعمیر داکت اسپلیت اجنرال اهواز افزایش قابل ملاحظه پیدا نکند.

در فرایند پیدا کردن دلیل صدای بیش از حد دستگاه، سلامت موتور فن و تسمه داکت اسپلیت نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در صورت لزوم، تعمیرات داکت اسپلیت اجنرال در اهواز با تعمیر یا تعویض این قطعات انجام شود در این شرایط، نوع آسیب، نحوه تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در اهواز و هزینه تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در اهواز را تعیین می‌کند. قبل از آن که برای تعمیر داکت اسپلیت اجنرال در اهواز اقدام کنید و به سراغ بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت اجنرال اهواز بروید، همواره عایق کاری یونیت‌های داخلی و خارجی دستگاه را مد نظر قرار دهید. این کار صدای دستگاه را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4/5 - (1 امتیاز)