مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر جاروبرقی صنام در اهواز و تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز

  1. مکش کم جاروبرقی
  2. عدم چرخش برس جاروبرقی
  3. کمبود قدرت جاروبرقی
  4. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
  5. سروصدای بالای جاروبرقی
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر در اهوازانواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز

یکی دیگر از برندهای مطرح آلمانی که اغلب نام آن در کنار برند بوش شنیده می‌شود، برند فلر است. اگرچه امروزه کشورهای مختلفی اقدام به تولید این محصولات می‌کنند، اما همه آن‌ها زیر نظر شرکت مرکزی فلر در آلمان هستند و مجوزها و لیسانس‌های مطرح در این حوزه را کسب کرده‌اند. رسالت برند فلر، تولید لوازم خانگی پیشرفته و نوآورانه‌ است و همین امر تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز را با چالش روبرو می‌کند؛ چراکه انجام تعمیر جاروبرقی فلر اهواز در هر مرکزی عملی نیست و لازم است که برای رفع مشکل به نمایندگی فلر در اهواز مراجعه کنید و یا حل مشکل خود را به تعمیر کار جاروبرقی اهواز بسپارید.

یکی از عوامل حیاتی که باعث مراجعه افراد به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در اهواز می‌شود، بحث قیمت تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز است. هزینه تعمیر جاروبرقی فلر اهواز در این مراکز مشتری‌مدارانه تعیین می‌شود. این گفته به این معنا است که همواره حداقل دستمزد برای انجام تعمیرات جاروبرقی فلر اهواز اخذ می‌شود و عمده مبلغ پرداختی شما بهایی است که باید برای تعمیر یا تعویض قطعات بپردازید. مزیت دیگر نمایندگی تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز این است که با اعزام کارشناسان به منزل شما وعده “تعمیر انواع لوازم خانگی فلر در محل” را تحقق می‌بخشد. این امر به کاهش هزینه تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز کمک زیادی می‌کند؛ چراکه به حذف هزینه حمل و نقل و انتقال جاروبرقی به مرکز نمایندگی منجر می‌شود.

تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز و رفع دو مشکل بسیار مهم دستگاه

تولید صدا در هنگام روشن کردن جاروبرقی یک امر طبیعی است که در تمامی این محصولات مشاهده می‌شود. این در حالی است که گاهی صداهای شنیده شده از جاروبرقی حاکی از آن هستند که اتفاق غیر معمولی در دستگاه رخ داده است و نیاز به تعمیرات جاروبرقی فلر در اهواز احساس می‌شود. در این شرایط، قبل از آن که  برای اعزام کارشناسان به محل مورد نظرتان با شماره نمایندگی فلر در اهواز تماس بگیرید، بهتر است از سالم بودن خرطومی جاروبرقی و باز بودن لوله‌های آن اطمینان پیدا کنید. پر بودن کیسه جاروبرقی نیز می‌تواند پیامدهای زیادی را به همراه داشته باشد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها شنیده شدن صداهای ناهنجار از دستگاه است. از این رو، همواره تلاش کنید که خالی کردن محتویات کیسه را به زمانی موکول کنید که یک سوم از حجم کیسه هنوز خالی است. دلایل فنی‌تری که لازم است توسط تعمیرکار جاروبرقی فلر در اهواز مورد بررسی قرار بگیرند، شامل چک کردن سلامت پروانه، فن، نگهدارنده‌های پلاستیکی و بلبرینگ جاروبرقی است. اشکال در هر کدام از این قطعات می‌تواند به تولید صداهای ناهنجار منجر شود.

مشکل دیگری که لازم است از همان ابتدا توسط کارشناسان نمایندگی جاروبرقی فلر در اهواز مورد بررسی قرار بگیرد، جرقه زدن جاروبرقی است. یکی از مواردی که باید پیش از وقوع این مشکل مد نظر قرار دهید، بررسی سلامت بلبرینگ جاروبرقی است. در صورتی که مدت زیادی از زمان خرید و استفاده جاروبرقی فلرتان می‌گذرد، این احتمال وجود دارد که بلبرینگ آن فرسوده شده باشد. این امر به وارد شدن فشار بیش از حد به کلکتور و جرقه زدن دستگاه منتهی می‌شود. همچنین ممکن است گیر کردن زغال جاروبرقی در موتور به ایجاد جرقه بینجامد. در این شرایط، تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز و رفع این مشکلات تنها در نمایندگی تعمیر جاروبرقی فلر اهواز امکان‌پذیر خواهد بود.

نمایندگی فلردر اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی فلر در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4/5 - (4 امتیاز)