مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز | تعمیرات، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر جاروبرقی پارس خزر در اهواز و تعمیرات و سرویس جاروبرقی دوو ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز

  1. مکش کم جاروبرقی
  2. عدم چرخش برس جاروبرقی
  3. کمبود قدرت جاروبرقی
  4. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
  5. سروصدای بالای جاروبرقی
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز

رایج ترین دلیل تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز

  1. مکش کم جاروبرقی
  2. عدم چرخش برس جاروبرقی
  3. کمبود قدرت جاروبرقی
  4. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
  5. سروصدای بالای جاروبرقی
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در اهوازانواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز

یکی از مشکلات مهمی که زمینه مراجعه به نمایندگی دوو در اهواز را فراهم می‌سازد تا برای تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز اقدامات لازم انجام شود، خاموش شدن دستگاه حین فعالیت است. از آنجایی که این اتفاق خارج از انتظارات شما است و به طور ناگهانی رخ می‌دهد، لازم است ضمن حفظ آرامش با شماره نمایندگی دوو در اهواز تماس بگیرید و از کارشناسان این مرکز بخواهید تا هر چه سریع‌تر برای انجام تعمیر جاروبرقی اهواز همانند تعمیر انواع لوازم خانگی دوو در اهواز حاضر شوند. این نکته را در نظر داشته باشید،، تا زمانی که علت دقیق مشکل شناسایی نشود، نمی‌توان برآوردی از قیمت تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز داشت و هزینه تعمیر جاروبرقی دوو اهواز کاملاً به نوع قطعه معیوب و شدت آسیب وارده شده به آن بستگی دارد. با این حال، هزینه تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز در نمایندگی تعمیر انواع لوازم خانگی در اهواز در سطح بسیار مناسبی قرار دارد و می‌توان انتظار داشت که مبلغ مورد نظر نسبت به مبالغ اعلام شده توسط تعمیر کار جاروبرقی دوو اهواز متفاوت باشد. مواردی که در ادامه این مطلب بیان می‌شوند، علت‌هایی برای خاموش شدن جاروبرقی در هنگام کار هستند.

روشن بودن جاروبرقی برای مدت طولانی

استفاده طولانی مدت از جاروبرقی و خاموش شدن آن معمول‌ترین دلیلی است که فهمیدن آن نیازی به کمک نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز ندارد. در حقیقت، ساختار جاروبرقی‌های امروزی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای جلوگیری از صدمات ناشی از افزایش دما به موتور و سایر قطعات داخلی به طور خودکار خاموش شوند. از آنجایی که فعالیت جاروبرقی باعث گرم شدن آن می‌شود، اگر برای مدت طولانی از دستگاه استفاده کنید، جای تعجبی ندارد که جاروبرقی دوو خاموش شود. از این رو، لازم نیست که به دنبال تعمیرکار جاروبرقی دوو در اهواز باشید و یا اقدام خاصی برای تعمیرات جاروبرقی دوو اهواز انجام دهید.

خرابی و معیوب بودن پریز، دو شاخ برق و سیم جاروبرقی دوو

مورد دیگری که می‌توانید به تنهایی و بدون مراجعه به نمایندگی تعمیرات دوو در اهواز بررسی کنید، سلامت پریز برق است. برای این کار کافی است که دوشاخ جاروبرقی دوو را به پریز دیگری بزنید و روشن شدن مجدد آن را بررسی کنید. همچنین این احتمال وجود دارد که اتصال میان پریز و دوشاخ به دلیل کشیده شدن جاروبرقی سست شده باشد و به همین دلیل، با خاموش شدن جاروبرقی مواجه شده باشید. اگر دوشاخ دستگاه قابل باز شدن است، می‌توانید از سالم بودن سیم‌های درون آن مطمئن شوید؛ در غیر این صورت، چاره‌ای جز این ندارید که برای بررسی سلامت دو شاخ و سیم جاروبرقی به نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو اهواز مراجعه کنید.

بروز نقص در موتور جاروبرقی دوو

هر گونه مشکلی که در کارکرد درست موتور اختلال ایجاد می‌کند، می‌تواند به خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی منجر شود. در این شرایط، شدت خرابی تعیین‌کننده آن است که آیا می‌توان موتور جاروبرقی را تعمیر کرد و یا باید به تعویض آن پرداخت. از آنجایی که هزینه تعویض کامل موتور برای برخی از افراد توجیه اقتصادی ندارد، توصیه می‌شود که قبل از انجام تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز از هزینه آن مطلع شوید و در صورت تمایل به تعمیر جاروبرقی دوو در اهواز بپردازید. از طرف دیگر، کوچک شدن زغال جاروبرقی و قطع شدن اتصالات آن نیز می‌تواند به خاموش شدن ناگهانی دستگاه منجر شود. در این هنگام، با تعویض زغال تعمیرات جاروبرقی دوو در اهواز خاتمه می‌یابد.

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4/5 - (2 امتیاز)