مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز و تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز

  1. مکش کم جاروبرقی
  2. عدم چرخش برس جاروبرقی
  3. کمبود قدرت جاروبرقی
  4. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
  5. سروصدای بالای جاروبرقی
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو در اهوازانواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نماینگی تعمیرات جاروبرقی بکو در اهواز

اگرچه در گذشته اغلب تولیدکنندگان لوازم خانگی به ویژه جاروبرقی شرکت‌هایی بودند که در کشورهای اروپا، ژاپن، کره و حتی چین قرار داشتند، اما امروزه تولیدات برخی شرکت‌های دیگر مانند شرکت بکو نیز توانسته‌اند جایگاه خاصی را به خود تخصیص دهند. جاروبرقی‌های برند ترکیه‌ای بکو علاوه بر داشتن ظاهر زیبا از کیفیت و تکنولوژی پیشرفته‌ای برخوردار هستند و همین امر باعث می‌شود تا در هنگام تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز تنها به دنبال مراکز قابل اعتمادی همچون نمایندگی بکو در اهواز باشیم تا پرسنل این مراکز تعمیرات جاروبرقی در اهواز را به نحو احسن و کاملاً اصولی انجام دهند.

اگرچه عیب‌یابی و تعمیر جاروبرقی بکو اهواز از عهده تعمیرکار جاروبرقی بکو در اهواز نیز برمی‌آید، اما مراجعه شما به نمایندگی تعمیرات بکو در اهواز مزایایی متعددی را به همراه دارد که از میان آن‌ها می‌توان به تعمیر جاروبرقی در منزل همانند تعمیر انواع لوازم خانگی بکو در محل و برآورد منطقی و عادلانه‌ای از هزینه تعمیر جاروبرقی بکو اهواز اشاره کرد. تنها کافی است با شماره نمایندگی بکو در اهواز تماس بگیرید تا جاروبرقی شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن سلامت خود را به دست آورد.

نداشتن مکش قوی و تولید صداهای زیاد و ناهنجار از رایج‌ترین مشکلاتی بوده که در میان مدل‌های مختلف جاروبرقی بکو مشترک هستند. از این رو، لازم است قبل از ارتباط با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز و یا تعمیر کار جاروبرقی بکو اهواز اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید تا سریع‌تر بتوانید مشکلات به وجود آمده را شناسایی کرده و فرایند تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز را آغاز کنید.

دلیل نداشتن مکش قویی جاروبرقی بکو

یکی از ویژگی‌های بارزی که باید در هر جاروبرقی با کیفیتی به دنبال آن بود، وجود مکش قوی در هنگام کار کردن آن است. این در حالی است که گاهی به دلایل مختلف مکش دستگاه کاهش پیدا می‌کند. از جمله اقداماتی که می‌توانید قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی بکو اهواز انجام دهید، بررسی کیسه جاروبرقی است تا در صورت پر  بودن، آن را خالی یا تعویض کنید. همچنین باید از باز بودن مسیر خرطومی و لوله‌های رابط دستگاه اطمینان حاصل کنید؛ چراکه این احتمال وجود دارد که اجسام خارجی این مسیر را مسدود کرده و مکش جاروبرقی را کاهش داده باشند. از علل دیگری که تعیین دقیق آن‌ها تنها توسط نمایندگی جاروبرقی بکو در اهواز امکان‌پذیر بوده، نیم‌سوز شدن موتور، خرابی زغال و یا ایراد در یاتاقان دستگاه است. در این شرایط، تعیین دقیق قیمت تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز بر اساس نوع ایراد و شدت آن قابل برآورد خواهد بود و تشخیص زود هنگام مشکل نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز خواهد داشت.

تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز و بررسی علت صداهای ناهنجار دستگاه

ساختار جاروبرقی‌ها به گونه‌ای بوده که مسیر ورود اجسام خارجی به آن از جنس لاستیک هستند تا در اثر برخورد این ذرات از ایجاد صداهای بیش از اندازه جلوگیری شود. این در حالی است که به مرور زمان و یا در اثر عوامل مختلفی ممکن است لاستیک‌های نگهداری کیفیت خود را از دست بدهند و همین امر زمینه‌ساز ایجاد صداهای ناهنجار باشد. از این رو، در هنگام مراجعه به مراکز معتبری مانند نمایندگی‌ها و انجام تعمیرات جاروبرقی بکو اهواز حتماً کیفیت و سالم بودن این لاستیک‌ها بررسی شده و در صورت نیاز، تعویض می‌شوند. وجود علت مهم دیگری نیز در این زمینه به چشم می‌خورد و آن، خرابی و بروز ایراد در پروانه یا پروانه‌های جاروبرقی بکو است. در این شرایط تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز با تعمیر یا تعویض این قطعات تکمیل می‎شود.

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.5/5 - (2 امتیاز)