مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر جاروبرقی بکو در اهواز و تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز

  1. مکش کم جاروبرقی
  2. عدم چرخش برس جاروبرقی
  3. کمبود قدرت جاروبرقی
  4. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
  5. سروصدای بالای جاروبرقی
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش در اهوازانواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در اهواز

آنچه باعث می‌شود که انجام فرایند تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز در مراکزی مانند نمایندگی تعمیر انواع لوازم خانگی در اهواز اولویت داشته باشد، وجود مزایا و خدمات منحصر به فردی است که توسط این مجموعه‌ها ارائه می‌شوند. اولین مزیت مراجعه به نمایندگی جاروبرقی بوش در اهواز برای انجام تعمیر جاروبرقی بوش اهواز، عیب‌یابی درست و اولویت با تعمیر قطعه به جای تعویض آن است. این امر در برآورد هزینه تعمیر جاروبرقی بوش اهواز نقش مهمی را ایفا می‌کند. از طرف دیگر، این مرکز نسبت به تعمیرکار جاروبرقی بوش در اهواز به قطعات اورجینال و اصل دسترسی بهتری دارد و می‌تواند تعمیرات جاروبرقی بوش اهواز را سریع‌تر به پایان برساند. تعمیر جاروبرقی در منزل همانند تعمیر انواع لوازم خانگی بوش در محل از خدمات متمایزکننده دیگری بوده که در نمایندگی تعمیرات بوش در اهواز قابل حصول است. از این رو، می‌توان گفت که این موارد دلایل خوبی برای تماس شما با شماره نمایندگی بوش در اهواز هستند تا تعمیرات جاروبرقی در اهواز را به آن‌ها بسپارید.

خاموش شدن ناگهانی و احساس بوی سوختگی از جاروبرقی بوش مهم‌ترین مشکلاتی هستند که ممکن است به دلایل مختلفی با آن‌ها مواجه شوید. داشتن اطلاعات بیشتر در این خصوص باعث حفظ خونسردی شما در شرایط بحرانی و اقدامات مؤثر در جهت تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز و بررسی علل خاموش شدن ناگهانی دستگاه

خاموش شدن ناگهانی دستگاه می‌تواند شما را شدیداً شوکه و دستپاچه کند. در این شرایط، ابتدا باید از وجود جریان برق، سالم بودن پریز و اتصال سیم جاروبرقی با پریز مطمئن شوید. در صورتی که از این موارد مطمئن هستید، لازم است که با نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز و یا تعمیر کار جاروبرقی بوش اهواز تماس بگیرید تا اقدامات اصولی برای رفع این مشکل انجام شوند. گاهی در اثر کشیدن بیش از حد دستگاه ممکن است دوشاخ برق جاروبرقی و یا سیم آن دچار قطعی شده و موجب خاموشی ناگهانی جاروبرقی شود. همچنین بروز ایراد در قسمت سیم پیچ دستگاه به مرور زمان و یا در اثر کشیدن بیش از اندازه جاروبرقی علت دیگری است که باید مورد بررسی قرار بگیرند. گیر کردن کلید پاور (روشن و خاموش) جاروبرقی و خرابی آن نیز می‌تواند به خاموشی ناگهانی جاروبرقی بینجامد. تعمیر یا تعویض این قطعات هزینه تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز را به میزان قابل توجهی افزایش نمی‌دهد. این در حالی است که بروز ایراد در موتور دستگاه و یا خازن و منبع تغذیه آن از دلایل بسیار مهم دیگری هستند که برآورد قیمت تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز را با نوسان زیادی روبرو می‌کنند.

علت بوی سوختگی جاروبرقی بوش

یکی از مواردی که همواره توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر جاروبرقی بوش اهواز تأکید می‌شود، تعویض و خالی کردن به موقع کیسه جاروبرقی، عدم ورود آب و رطوبت به دستگاه و اتصال درست لوله‌های رابط است تا از وارد شدن هر گونه گرد و غبار و رطوبت به داخل موتور جلوگیری شده و زمینه‌ آسیب به این قطعه حیاتی فراهم نشود. از این رو، اگر با بوی سوختگی در جاروبرقی مواجه شدید، این احتمال وجود دارد که به دلایل مختلفی موتور دستگاه آسیب دیده باشد. خرابی غلتک برس و تسمه جاروبرقی نیز از علل دیگر این مشکل هستند. این در حالی است که گاهی تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز و رفع مشکل بوی سوختگی آن به راحتی و تنها با تعویض دوشاخ برق یا پریز امکان‌پذیر بوده و بروز ایراد در این قسمت‌ها سبب بوی سوختگی است.

نمایندگی بوش در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی بوش در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

5/5 - (5 امتیاز)