مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین خروجی کار را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و کارآزموده در زمینه تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز و تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز ، یک مرکز تخصصی و محبوب در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم است.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد تقلیل یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز

  1. مکش کم جاروبرقی
  2. عدم چرخش برس جاروبرقی
  3. کمبود قدرت جاروبرقی
  4. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
  5. سروصدای بالای جاروبرقی
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات جاروبرقی ال جی در اهوازانواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز

یکی از شرکت‌هایی که از گذشته تاکنون توانسته‌ است در لیست “برترین شرکت‌های تولید لوازم خانگی” در جهان قرار بگیرد، شرکت کره‌ای ال جی بوده که محصولات آن مدت زیادی است که به بازار ایران ورد کرده و توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند. نمایندگی‌های این برند در شهرهای مختلف ایران مانند نمایندگی ال جی در اهواز افتتاح شده‌اند و خدمات متعددی مانند تعمیر جاروبرقی در اهواز را ارائه می‌دهند و مبلغی که به عنوان هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز اعلام می‌کنند، نسبت به مراکز دیگر تفاوت قابل ملاحظه‌ای دارد. همچنین تعمیرکار جاروبرقی ال جی در اهواز نیز به دلیل آشنایی با ساختار و قطعات این وسیله قادر است ایرادات جاروبرقی‌های شما را رفع کند. به این ترتیب، تنها کافی است که با شماره نمایندگی ال جی در اهواز تماس بگیرید و از پرسنل این مرکز بخواهید که برای تعمیر جاروبرقی ال جی اهواز به کمک شما بشتابند.

داغ کردن دستگاه و روشن نشدن آن دو مشکل مهم و رایجی هستند که اغلب در جاروبرقی‌های ال جی بروز می‌کنند. در این هنگام، بهترین مرکز برای تعمیرات لوازم خانگی در اهواز، نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز است. اگرچه ممکن است امکان تعمیر جاروبرقی ال جی همانند تعمیر انواع لوازم خانگی ال جی در محل مورد نظر شما فراهم باشد، اما برخی از دلایل ایجاد کننده این مشکلات جدی هستند و لازم است که برای ادامه تعمیرات جاروبرقی ال جی اهواز به محل نمایندگی مراجعه کرد. از این رو، هر چه زودتر به وقوع این مشکلات پی ببرید، در هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی اهواز صرفه‌جویی کرده‌اید و می‌توانید در منزل خودتان تعمیرات را به پایان برسانید.

تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز و رفع مشکل داغ کردن آن

قبل از آن که به سراغ تعمیر کار جاروبرقی ال جی اهواز بروید و یا از کارشناسان حرفه‌ای نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی اهواز کمک بخواهید تا به دنبال دلیل داغ کردن دستگاه باشند، بررسی کنید که آیا به طور مدوام از جاروبرقی استفاده کرده‌اید یا خیر؛ چراکه کارکرد مداوم دستگاه باعث داغ شدن موتور و بالا رفتن دمای آن می‌شود. از طرف دیگر، پر بودن کیسه جاروبرقی و کثیف بودن فیلتر آن نیز می‌تواند به افزایش دمای دستگاه کمک کنند. همچنین لازم است قبل از مراجعه به نمایندگی تعمیرات ال جی در اهواز مسیر مکش دستگاه را بررسی کنید که مسدود نشده باشد.

در صورتی که با بررسی این موارد موفق به پیدا کردن دلیل داغ کردن دستگاه نشدید، لازم است که احتمال نیم‌سوز شدن موتور و یا خرابی ترموستات و فن دستگاه را بدهید. در این حالت، قیمت تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز بر اساس قطعه معیوب تعیین خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز و رفع مشکل روشن نشدن دستگاه

چک کردن پریز، دو شاخ برق و ثابت بودن ولتاژ برق از جمله اقداماتی هستند که باید قبل از تماس با نمایندگی جاروبرقی ال جی در اهواز انجام دهید. در مراحل بعد لازم است که سلامت دکمه روشن- خاموش جاروبرقی مورد بررسی قرار بگیرد تا هر گونه مشکل آن رفع شود. تعمیر جاروبرقی LG در اهواز و رفع مشکل روشن نشدن آن می‌تواند با تعمیر یا تعویض قطعاتی مانند رله یا موتور دستگاه انجام شود. از این رو، هر چه سریع‌تر تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز را انجام دهید تا از تحمیل شدن هزینه‌های گزاف این امر جلوگیری کنید.

نمایندگی ال جی در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر جاروبرقی ال جی در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارکشته و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان گرامی است. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت و به تعمیرکاران مجرب و کارآزموده منتقل می کنند.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر جاروبرقی ال جی  در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[comment comment_file =”/comments.php”]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

5/5 - (1 امتیاز)