مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر جارو برقی ال جی در اهواز و تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف جاروبرقی باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز

  1. مکش کم جاروبرقی
  2. عدم چرخش برس جاروبرقی
  3. کمبود قدرت جاروبرقی
  4. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
  5. سروصدای بالای جاروبرقی
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ در اهوازانواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز

انقلاب صنعتی و مزایای آن در ابعاد مختلف زندگی بشر قابل مشاهده است. یکی از نمودهای آن ظهور وسایل برقی است که نه تنها سطح رفاه افراد را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهند، بلکه در زمان آن‌ها نیز صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای انجام می‌دهند. برند آلمانی آاگ نیز در زمینه تولید محصولات مختلف به ویژه جاروبرقی‌های خود توانسته‌ است سطح قابل توجهی از بازارهای کشورهای خارجی را از آن خود کند. اگرچه پیشرفته بودن این محصولات باعث هم‌خوانی عالی آن‌ها با نیازهای مشتریان می‌شود، اما تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز و پیدا کردن مرکز مناسبی برای این امر را با چالش روبرو می‌کند. یکی از مراکز معتبری که می‌توانید در این زمینه به آن مراجعه کنید، نمایندگی جاروبرقی آاگ در اهواز است. همچنین افرادی مانند تعمیرکار جاروبرقی آاگ در اهواز به طور حرفه‌ای در زمینه تعمیر جاروبرقی آاگ اهواز مشغول به فعالیت هستند، خدمات ارزشمندی را برای رفع مشکلات دستگاه شما ارائه می‌دهند و صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ اهواز انجام می‌دهند.

عوامل متعددی می‌توانند زمینه‌ساز خرابی جاروبرقی های آاگ باشند. از این رو، آشنایی با این مشکلات و دلایل آن‌ها می‌تواند شما را در مسیر تعمیرات جاروبرقی آاگ اهواز در نمایندگی آاگ در اهواز و یا توسط تعمیر کار لوازم خانگی اهواز یاری دهد. از این رو، در ادامه این مقاله بیشتر شما را با برخی از رایج‌ترین مشکلات این محصولات آشنا می‌کنیم.

تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز و رفع مشکل صدای زیاد دستگاه

قبل از آن که به فکر تعمیرات جاروبرقی در اهواز باشید و با شماره نمایندگی آاگ در اهواز تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز برای بررسی بیشتر خرابی و تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز همانند تعمیر انواع لوازم خانگی آاگ در محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند، لازم است که برخی از موارد را بررسی کنید. صدای بیش از حد دستگاه می‌تواند نشان‌دهنده گرفتگی مسیر مکش یا پیچ‌خوردگی و تا شدگی لوله خرطومی جاروبرقی باشد. گاهی نیز کثیف شدن بیش از حد فیلتر دستگاه نیز می‌تواند به ایجاد صداهای ناهنجار از آن ختم شود. همچنین این احتمال وجود دارد که فیلتر یا کیسه جاروبرقی به طور درست و در محل مورد نظر خود قرار نگرفته باشد.

وجود ترک در لوله تلسکوپی و پر شدن بیش از حد کیسه جاروبرقی نیز از دلایل دیگر این مشکل هستند. در صورتی که تمامی موارد بالا را بررسی کردید و عامل صدای بیش از حد جاروبرقی را نیافتید، لازم است که با نمایندگی تعمیرات آاک در اهواز تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز به بررسی موتور دستگاه بپردازند. در این شرایط، قیمت تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز بر اساس نوع و شدت خرابی موتور تعیین می‌شود.

تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز و رفع مشکل بوی سوختگی دستگاه

یکی از مشکلات رایجی که لازم است برای بررسی آن سریعاً با نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ اهواز تماس بگیرید، احساس بوی سوختگی از دستگاه در هنگام کار کردن است. دلایل مهمی می‌توانند عامل بروز این مشکل باشند که سطحی‌ترین آن داغ شدن جاروبرقی است که با کمی استراحت دادن به آن رفع می‎شود . در صورتی که سیم‌پیچ موجود در موتور بسوزد، طبیعی است که بوی سوختگی آن به مشام برسد. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر سریعاً برای تعویض سیم‌پیچ اقدام نکنید، به دلیل فعالیت بیش از حد موتور و آسیب به آن، هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز رقم قابل توجهی را به خود اختصاص می‌دهد. تمام شدن زغال جاروبرقی نیز می‌تواند دلیل دیگری باشد که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در اهواز معرفی می‌شود.

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

3.3/5 - (3 امتیاز)