مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر تلوزیون هایسنس در اهواز و تعمیر و سرویس تلویزیون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون سونی در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر تلویزیون سونی در اهواز

  1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
  2. نداشتن صدا یا تصویر
  3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
  4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
  5. روشن نشدن تلویزیون
  6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
  7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
  8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر تلویزیون سونی در اهواز

لیست قیمت تعمیر تلویزیون سونی در اهواز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در اهواز

شاید زمانی که تلویزیون سونی خود را خریداری کردید، بر این باور بودید که نیازی به تعمیر تلویزیون سونی در اهواز  نخواهید داشت، در حالی که باید بدانید حتی در محصولات برندهای مطرحی مانند برند سونی نیز احتمال بروز مشکل وجود دارد. به همین دلیل، آگاهی از چگونگی انجام تعمیرات تلویزیون سونی اهواز و مزایای مراجعه به نمایندگی تعمیرات سونی در اهواز و حتی داشتن شماره نمایندگی سونی در اهواز اهمیت فراوانی دارد. این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از افراد در قالب تعمیرکار تلویزیون در اهواز مشغول به فعالیت هستند و آشنایی کاملی با بعد فنی و طراحی این محصول دارند. از این رو، می‌توان علاوه بر استفاده از خدمات نمایندگی‌های تعمیرات، از کمک‌های این افراد نیز استفاده کرد.

نکته قابل توجهی که در این زمینه وجود دارد، آن است که تعمیرات تلویزیون سونی در اهواز و رفع بیشتر مشکلات آن در منزل امکان‌پذیر است. از این رو، شما می‌توانید به راحتی از مزایای تعمیر انواع لوازم خانگی سونی در محل بهره‌مند شوید. برخی از مشکلات به وجود آمده در تلویزیون‌های سونی ناشی از عوامل بیرونی هستند و نیازی به تعمیر تلویزیون سونی اهواز نیست، اما این امر نباید باعث شود که نسبت به تعمیر دستگاه خود سهل‌انگار باشید و علائم اولیه مشکلات را نادیده بگیرید. از این رو، در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ایراداتی آشنا کنیم که با آگاهی از آن‌ها بتوانید سریع‌تر به نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز مراجعه کنید و یا از خدمات تعمیر کار تلویزیون سونی اهواز بهره‌مند شوید.

رفع مشکل دیر روشن شدن تلویزیون سونی

یکی از مشکلاتی که در اغلب مدل‌های تلویزیون سونی قابل مشاهده بوده، آن است که به مرور زمان دیر روشن می‌شوند. شاید تصور کنید که این شرایط عادی است و نیازی به مراجعه به نمایندگی تلویزیون سونی در اهواز ندارید، اما باید بدانید که اگر از این ایراد به راحتی عبور کنید، در آینده‌ای نه چندان دور با روشن نشدن کامل تلویزیون و افزایش هزینه تعمیر تلویزیون سونی در اهواز روبرو خواهید شد.

عامل اصلی این مشکل بروز ایراد در پاور برد و حتی خازن‌های تلویزیون است. این بخش‌ها مسئول اصلی تغذیه سایر قسمت‌های تلویزیون هستند و در صورتی که با ایراد روبرو شوند، می‌توانند منجر به آسیب دیدن قطعات دیگر دستگاه شوند. به همین دلیل، اگر متوجه شدید که چراغ پاور تلویزیون شما در هنگام روشن شدن چشمک می‌زند، با نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی اهواز تماس بگیرید تا کارشناسان آن مشکل به وجود آمده را بیشتر بررسی کرده و آن را در همان مراحل اولیه رفع کنند.

تعمیر تلویزیون سونی در اهواز و رفع مشکلات صدای آن

یکی دیگر از ایراداتی که ممکن است با آن مواجه شوید، قطع شدن صدای تلویزیون است. اولین مرحله برای رفع این مشکل، بررسی سیم‌ها و اتصالات مربوط به تلویزیون است. همچنین در صورتی که از گیرنده دیجیتال استفاده می‌کنید، باید از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. به هم ریختگی تنظیمات صدای تلویزیون نیز از علل دیگر به وجود آورنده این مشکل است. در صورتی که ایراد صدای تلویزیون مربوط به این عوامل نبود، لازم است که با نمایندگی سونی در اهواز تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز برای بررسی بیشتر به محل شما اعزام شوند.

بروز مشکل در پاور برد، مین برد و حتی اسپیکر تلویزیون می‌توانند سبب قطعی صدا باشد. از این رو، هزینه تعمیر تلویزیون سونی در اهواز بر اساس شدت خرابی و نوع قطعه تعیین می‌شود. هنگامی که برای تعمیر تلویزیون سونی در اهواز به سراغ مراکز تخصصی می‌روید، باید بدانید که اولویت آن‌ها تعمیر قطعات به جای تعویض آن‌ها است. همین امر در کاهش هزینه تعمیر ال ای دی سونی در اهواز بسیار مؤثر خواهد بود.

نمایندگی سونی در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر تلویزیون سونی در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون سونی در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[smartslider3 slider=”2″]
[comment comment_file =”/comments.php”]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

3.8/5 - (6 امتیاز)