مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر تلوزیون پاناسونیک در اهواز و تعمیر و سرویس تلویزیون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز

  1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
  2. نداشتن صدا یا تصویر
  3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
  4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
  5. روشن نشدن تلویزیون
  6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
  7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
  8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز

لیست قیمت تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز

حضور برند سامسونگ در بازارهای داخلی ایران به سال‌ها قبل برمی‌گردد؛ از این رو، مراکز تخصصی متعددی مانند نمایندگی سامسونگ در اهواز و یا تعمیرکار تلویزیون سامسونگ در اهواز با آگاهی کامل از ساختار تلویزیون‌های این برند می‌توانند در مسیر تعمیر تلویزیون در اهواز به شما کمک کنند. بررسی‌های به عمل آمده توسط این افراد آگاه باعث می‌شود تا علت بروز مشکل به طور دقیق شناسایی شود و تعمیر تلویزیون سامسونگ اهواز با کم‌ترین هزینه و نهایت دقت صورت پذیرد.

شاید امروزه مراکز و افراد مختلفی ادعا کنند که در این زمینه حرفه‌ای هستند و می‌توانند خدمات ارزشمندی را به شما ارائه دهند، اما باید بدانید تنها ادعا برای انجام تعمیرات تلویزیون سامسونگ اهواز کافی نیست. دلیل این گفته آن است که هر گونه سهل‌انگاری در مسیر تعمیر می‌تواند نه تنها هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ اهواز را به طور باور نکردنی افزایش دهد، بلکه ممکن است به قطعات اصلی دستگاه آسیب جدی وارد شود؛ به طوری که تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اهواز توجیه منطقی نداشته باشد و خرید مجدد یک دستگاه نو اولویت پیدا کند. از این رو، در هنگام اعتماد به نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ اهواز و یا تعمیر کار تلویزیون سامسونگ اهواز باید سابقه فعالیت آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید تا در آینده دچار افسوس و پشیمانی نشوید.

آشنایی با مشکلات متداولی که در ادامه بیان می‌شوند و می‌توانند زمینه‌ساز تماس با شماره نمایندگی سامسونگ در اهواز باشند، به شما کمک می‌کند تا دید کلی در خصوص مراحل تعمیر دستگاه خود داشته باشید و بتوانید تشخیص دهید که آیا پرسنل اعزام شده این مراکز در پی خرج‌تراشی و افزایش هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز هستند و یا قصد دارند کار تعمیر دستگاه را همانند تعمیر انواع لوازم خانگی سامسونگ در اهواز و با حداقل هزینه و نهایت دقت انجام دهند.

 تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز و رفع مشکل نبود صدا یا تصویر

پخش نشدن صدا در هنگام روشن شدن تلویزیون و دیدن تصاویر و یا برعکس از جمله مشکلاتی هستند که در تمامی تلویزیون‌ها اعم از برندهای داخلی و خارجی مشاهده می‌شوند. بنابراین، اگرچه این مشکل متداول است، اما باید با بررسی تخصصی توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون سامسونگ در اهواز در سریع‌ترین زمان ممکن رفع گردد. در حالت اول که تلویزیون روشن می‌شود، اما صدایی از آن به گوش نمی‌رسد، لازم است قبل از تماس با نمایندگی‌های تعمیر لوازم خانگی اهواز از محکم بودن اتصالات بیرونی دستگاه مانند سیم آنتن، اتصالات اسپیکرهای خارجی به تلویزیون و …. مطمئن شوید. در صورتی که علی‌رغم آپدیت بودن نرم‌افزارهای تلویزیون همچنان این مشکل وجود داشت، باید علت را در اسپیکرهای داخلی دستگاه، اتصالات مربوط به HDMI و مدارهای مربوط به آن جستجو کنید. آخرین دلیل مطرح در این زمینه اشکال در مین برد دستگاه است.

مشکل دیگر، عکس این حالت است. در حقیقت، شما با روشن کردن تلویزیون صفحه سیاهی را مشاهده خواهید کرد که از آن صدای برنامه مورد نظرتان قابل شنیدن است، اما تصویری دیده نمی‌شود. در این شرایط، باید ضمن حفظ خونسردی و اطمینان از محکم بودن کابل‌های پشت تلویزیون با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز تماس بگیرید تا عیب‌یابی اصولی از دستگاه شما به عمل آید. اگرچه ممکن است نظرات کارشناسی آن‌ها به مجموعه‌ای از عوامل مختلف در این زمینه اشاره کنند، اما محتمل‌ترین دلیل برای بروز این مشکل، ایراد در بک لایت و برد تیکان دستگاه است. این قطعات در نمایش تصویر نقش اصلی را ایفا می‌کنند و هر گونه ایراد در آن‌ها می‌تواند زمینه‌ساز تعمیر ال ای دی سامسونگ در اهواز باشد. نقص در پاور برد و مین برد تلویزیون نیز از علل دیگری هستند که باعث تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز توسط مراکز تخصصی مانند نمایندگی تعمیرات سامسونگ در اهواز می‌شوند. این نکته را فراموش نکنید که اغلب تعمیرات گفته شده به راحتی در منزل قابل انجام است؛ از این رو، نیازی نیست با انتقال دستگاه به این مراکز، هزینه تعمیر ال ای دی سامسونگ در اهواز را افزایش دهید. تنها علتی که نیازمند انتقال دستگاه به نمایندگی برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز بوده، تعمیر مین برد به دلیل حساسیت بالای آن و جلوگیری از آسیب به بخش‌های دیگر این قطعه است.

نمایندگی سامسونگ در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون سامسونگ  در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[comment comment_file =”/comments.php”]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.5/5 - (4 امتیاز)