مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات تلویزیون در اهواز | تعمیرات، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیرات و سرویس تلویزیون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات تلویزیون در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات تلویزیون در اهواز

 1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
 2. نداشتن صدا یا تصویر
 3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
 4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
 5. روشن نشدن تلویزیون
 6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
 7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
 8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیرات تلویزیون و ال ای دی در اهواز

لیست قیمت تعمیر تلویزیون در اهواز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه
تعمیرات تلویزیون و ال ای دی در اهواز

رایج ترین دلیل تعمیرات تلویزیون در اهواز

 1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
 2. نداشتن صدا یا تصویر
 3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
 4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
 5. روشن نشدن تلویزیون
 6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
 7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
 8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تلویزیون در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات تلویزیون در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات تلویزیون در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

صفر تا صد تعمیر تلویزیون در اهواز

احتمال بروز اشکالات فنی در هر وسیله برقی وجود دارد و فاکتورهای مختلفی در این زمینه به ایفای نقش می‌پردازند. میزان استفاده از وسیله، شرایط استفاده و نگهداری از آن، کیفیت اولیه ساخت، شرکت تولیدکننده، تکنولوژی‌های استفاده شده در فرایند تولید و … می‌توانند میزان بروز ایراد در وسایل برقی به ویژه تلویزیون‌ها را دستخوش تغییر کنند. در این میان، آنچه اهمیت فراوانی دارد، شیوه درست و اصولی تعمیر تلویزیون در اهواز است. مراکز مختلفی در زمینه تعمیر تلویزیون در شهر اهواز مشغول به فعالیت هستند، اما این موضوع به معنای آن نیست که کیفیت تعمیر تلویزیون اهواز در تمامی آن‌ها یکسان است و می‌توان به تمامی این مراکز اعتماد کرد. برخی از مراکز تعمیراتی و افراد تعمیرکار تلویزیون در اهواز تنها به جنبه اقتصادی موضوع توجه می‌کنند و به هر نحوی در پی افزایش هزینه تعمیرات تلویزیون در اهواز  هستند. از این رو، در هنگام مراجعه به آن‌ها باید عوامل متعددی را مد نظر قرار دهید که علاوه بر رضایت شما از کیفیت و نحوه تعمیر تلویزیون در اهواز، قیمت تعمیر تلویزیون در اهواز را نیز برای شما قابل قبول سازد. به همین دلیل، یکی از اهداف نگارش این مقاله معرفی عواملی است که باید در هنگام انتخاب مرکز مناسب برای تعمیرات تلویزیون در اهواز مد نظر قرار دهید.

اگرچه شناخت بهترین تعمیرگاه تلویزیون در اهواز اهمیت فراوانی دارد، اما باید شما نیز سطح معلومات خود را در خصوص مشکلاتی که می‌توانند زمینه‌ساز تعمیر انواع لوازم خانگی در اهواز باشند، افزایش دهید. از این رو، در ادامه این مطلب به بیان مشکلات و عواملی می‌پردازیم که آگاهی از آن‌ها می‌تواند فرایند تعمیر انواع تلویزیون اهواز مثل تعمیر تلویزیون هایسنس در اهواز ، تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در اهواز ، تعمیر تلویزیون سونی در اهواز ، تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز و… را با سهولت بیشتری همراه سازد.

مهم‌ترین عوامل در هنگام انتخاب بهترین تعمیرکار تلویزیون در اهواز

بارزترین وجه تمایز وسایل برقی جدید با محصولات قدیمی، پیشرفته بودن آن‌ها و حساسیت زیاد اجزای به کار رفته در این محصولات است. در حقیقت، وسایل برقی امروزی به ویژه تلویزیون‌ها دارای پیوستگی اجزای بالایی هستند و کوچک‌ترین بی‌احتیاطی در زمینه تعمیر ال ای دی در اهواز می‌تواند به افزایش هزینه تعمیر تلویزیون اهواز و حتی از کار افتادن کامل دستگاه بینجامد. از این رو، مهم است که در هنگام مراجعه به تعمیرکار ال ای دی اهواز عوامل متعددی را در نظر بگیرید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

برخورداری از دانش فنی و تجربه بالا

مدیریت زمان

استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب

فعالیت تخصصی در یک یا چند برند خاص و آگاهی از تکنولوژی‌های حاکم بر محصولات آن‌ها

اولویت تعمیر بر تعویض قطعه و برآورد عادلانه هزینه

تعمیر وسیله در محل مورد نظر

داشتن دانش فنی و تجربه زیاد

اولین عاملی که ریسک مراجعه شما به تعمیرکار تلویزیون اهواز را کاهش می‌دهد، شناسایی افراد متخصص و با تجربه در زمینه تعمیر LED در اهواز است. طبیعی است کسانی که به تازگی وارد حوزه تعمیر تلویزیون شده‌اند، تجربه کمی در مواجهه با مشکلات این دستگاه‌ها داشته باشند. این افراد در حالت خوشبینانه تنها مجهز به دانش فنی بالایی هستند، اما هنوز توانایی به کار بستن دانش خود را در عمل ندارند. از این رو، کمک گرفتن از آن‌ها برای تعمیر تلویزیون در اهواز اقدام چندان منطقی نخواهد بود و می‌تواند پشیمانی زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

مدیریت زمان در هنگام تعمیر تلویزیون در اهواز

هیچ چیز کلافه‌کننده‌تر از آن نیست که تعمیر تلویزیون در اهواز دائماً به تأخیر بیفتد. این تأخیر می‌تواند نشان‌دهنده آن باشد که این افراد به حوزه تعمیر ال ای دی تلویزیون در اهواز نگاه جدی ندارند و نمی‌توان به کیفیت کار آن‌ها مطمئن بود. در حقیقت، یکی از ویژگی‌های بهترین تعمیرکار تلویزیون اهواز وقت شناس بودن آن و تحویل به موقع وسیله در موعد مقرر است.

استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب

نمی‌توان انتظار داشت که تعمیر تلویزیون در اهواز بدون به کار بردن ابزار و تجهیزات مناسب انجام شود. در حقیقت، تلویزیون‌های امروزی یکی از حساس‌ترین دستگاه‌های برقی هستند که تعمیر آن‌ها نیازمند حساسیت و دقت بسیار بالایی است. به همین دلیل، زمانی می‌توان به انجام درست و اصولی تعمیرات تلویزیون led در اهواز امیدوار بود که فرد یا مرکز تعمیرکننده دارای ابزارهای مناسب، جدید و حرفه‌ای باشد.

فعالیت تخصصی در یک یا چند برند

کمتر اتفاق می‌افتد که یک فرد به تکنولوژی به کار رفته در تمامی تلویزیون‌ها آشنا باشد. به همین دلیل است که اغلب افراد سعی می‌کنند برای تعمیر تلویزیون در اهواز به سراغ نمایندگی تعمیرات تلویزیون در اهواز بروند؛ چراکه این مجموعه‌ها دارای تعمیرکاران حرفه‌ای در حوزه برندهای مختلف هستند و تلویزیون‌های تعمیراتی را بر اساس برندشان به این افراد ارجاع می‌دهند. از این رو، داشتن تخصص در یک یا چند برند از جمله ویژگی‌های تعمیرکاران حرفه‌ای است.

اولویت با تعمیر قطعه

یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که باید در هنگام تعمیر تلویزیون در اهواز مد نظر قرار دهید، مراجعه به افرادی است که به دنبال خرج تراشی نباشند و اولویت اول خود را بر تعمیر قطعه معیوب قرار دهند. به این ترتیب، هزینه تعمیر تلویزیون در اهواز مبلغ چندان بالایی نخواهد شد و پرداخت آن توسط اغلب افراد امکان‌پذیر خواهد بود.

رفع مشکل در محل

حرکت دادن تلویزیون به دلیل اجزای بسیار کوچک و حساس آن نیازمند ملاحظات بسیار زیادی است. از این رو، همواره باید در تلاش باشید برای رفع مشکل دستگاه خود به متخصصانی مراجعه کنید که تعمیر تلویزیون در اهواز را در محل مورد نظر شما انجام می‌دهند. این موضوع نه تنها باعث کاهش هزینه‌های شما می‌شود، بلکه سلامت دستگاه و بروز آسیب‌های کمتر آن را نیز در پی خواهد داشت. همین موضوع باعث می‌‌شود تا افرادی تحت عنوان تعمیرکار سیار تلویزیون اهواز به ارائه خدمات بپردازند و یا نمایندگی‌های تلویزیون برای رفاه حال مشتریان خود به اعزام تعمیرکار تلویزیون در اهواز به منزل اقدام ‌کنند.

مشکلات مشترک تلویزیون‌ها و عوامل مؤثر بر آن‌ها

برخی از مشکلات تلویزیون در میان اغلب برندهای داخلی و خارجی مشترک هستند. اگرچه برخی از این ایرادات جدی هستند و لازم است که برای رفع آن‌ها با شماره تعمیرکار تلویزیون در اهواز تماس بگیرید تا بررسی‌های فنی به عمل آید، اما عواملی نیز وجود دارند که به سادگی توسط شما قابل رفع هستند. از این رو، هرچه میزان اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید، در هنگام مواجهه با مشکلات تلویزیون خونسردتر خواهید بود و قبل از آن که مشکل به وجود آمده حاد شود و به قطعات دیگری آسیب بزند، توسط شما قابل شناسایی است. به همین دلیل، در ادامه این بخش به بیان متداول‌ترین مشکلات تلویزیون و دلایل بروز آن می‌پردازیم.

تعمیر تلویزیون در اهواز و رفع مشکل روشن و خاموش شدن مکرر آن

قبل از آن که با شماره نمایندگی تعمیر تلویزیون در اهواز تماس بگیرید تا کارشناسان اعزامی این مرکز دستگاه شما را از نظر فنی مورد بررسی قرار دهند، اتصالات برق و ثابت بودن ولتاژ آن را بررسی کنید؛ چراکه هر گونه تغییر ولتاژ یا شل بودن کابل‌های متصل به تلویزیون می‌توانند به خاموش و روشن شدن مکرر آن ختم شود. یکی دیگر از مواردی که باید قبل از تعمیر تلویزیون در اهواز بررسی کنید، این است که آیا این اتفاق بعد از وصل کردن وسیله‌های جانبی مانند فلش مموری یا هارد دیسک رخ داده است یا خیر. در صورتی که پاسخ به این سؤال مثبت بود، احتمال ویروسی شدن تلویزیون وجود دارد و باید سریعاً برای رفع این مشکل اقدام کنید.

سالم بودن کابل‌ها به ویژه کابل HDMI نیز جز اقدامات اولیه‌ای است که باید توسط شما انجام شود. در صورتی که هیچ یک از موارد ذکر شده در بالا دلیل این اتفاق نبود، باید به سراغ خرابی مین برد بروید. این قطعه ممکن است به دلیل فرسودگی و یا نوسانات جریان برق دچار مشکل شود. همچنین این احتمال وجود دارد که نواقص رخ داده در برد پاور و کنترل این شرایط را به وجود آورده باشند.

تعمیر تلویزیون در اهواز و رفع مشکل قطعی صدا

قطع شدن صدای تلویزیون نیز یکی دیگر از مشکلات شایعی است که باید برای رفع آن از درست بودن تنظیمات دستگاه، میوت یا بی‌صدا نبودن تلویزیون و به‌روزرسانی نرم‌افزارهای آن مطمئن شوید. در صورتی که از اسپیکرهای خارجی استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که سیم‌های آن به طور درست به تلویزیون متصل شده باشند و از کیفیت لازم برخوردار باشند. در صورتی که تمام عوامل بالا بررسی شدند و مشکل قطعی صدا به آن‌ها ارتباط نداشت، لازم است که برای تعمیر تلویزیون در اهواز با تعمیرکاران و مراکز تخصصی این امر تماس بگیرید. دلیل این کار آن است که گاهی اختلالات ایجاد شده در اسپیکر یا بلندگوی داخلی خود تلویزیون عاملی برای قطعی صدا خواهد بود و بررسی آن‌ نیاز به برخورداری از دانش فنی بالا و تجهیزات حرفه‌ای است.

مین برد یا برد اصلی نیز یکی از کلیدی‌ترین قطعاتی است که ایراد در آن می‌تواند مشکلات متعددی را به همراه آورد. از این رو، لازم است در هنگام جستجوی دلیل قطعی صدا به سراغ مین برد نیز بروید و از سلامت آن مطمن شوید. این نکته را در نظر داشته باشید که تعمیر یا تعویض مین برد دستگاه می‌تواند جهش بزرگی در هزینه‌ تعمیرات تلویزیون ایجاد کند. از این رو، اگر مشکل قطعی صدا از این قطعه بود، آماده پرداخت هزینه‌های بالا باشید. در این بین، خدمات تعمیراتی که در نمایندگی‌های مجاز و معتبر ارائه می‌شوند، به گونه‌ای قیمت‌گذاری می‌شوند که جانب انصاف در آن‌ها رعایت شود و از اجحاف شدن مشتری جلوگیری شود.

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

2/5 - (1 امتیاز)