مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات تلویزیون توشیبا در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر تلوزیون تی سی ال در اهواز و تعمیر و سرویس تلویزیون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز

  1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
  2. نداشتن صدا یا تصویر
  3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
  4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
  5. روشن نشدن تلویزیون
  6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
  7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
  8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

 

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز

لیست قیمت تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تلویزیون توشیبا در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات تلویزیون توشیبا در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات تلویزیون توشیبا در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات تلویزیون توشیبا در اهواز

تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز یکی از مسائل تخصصی است که باید تنها در نمایندگی تعمیرات توشیبا در اهواز انجام شود و یا توسط افراد ماهری مانند تعمیر کار تلویزیون توشیبا اهواز صورت گیرد. این امر به این دلیل است که تلویزیون‌های ژاپنی توشیبا از طراحی پیچیده‌ای برخوردار هستند و تعمیر آن‌ها توسط افراد غیر حرفه‌ای نتیجه‌ای جز افزایش هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز نخواهد داشت. از این رو، لازم است که در هنگام بروز اختلال در عملکرد دستگاه‌تان سریعاً با شماره نمایندگی توشیبا در اهواز تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز کار تعمیر تلویزیون شما را همانند تعمیر انواع لوازم خانگی توشیبا در محل انجام دهند. استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون توشیبا اهواز مزایای گسترده‌ای را به همراه دارد که از میان آن‌ها می‌توان به انجام درست و اصولی تعمیر تلویزیون توشیبا اهواز و کاهش هزینه تعمیر تلویزیون توشیبا اهواز اشاره کرد.

خاموش نشدن و یا خود به خود خاموش و روشن شدن تلویزیون‌های توشیبا از مشکلاتی هستند که اغلب خریداران با آن‌ها روبرو می‌شوند؛ به همین دلیل، در ادامه این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم. اگرچه برخی از عوامل ایجاد کننده این مشکلات می‌توانند توسط شما رفع شوند، اما رفع برخی از علل دیگر تنها توسط پرسنل حرفه‌ای نمایندگی تلویزیون توشیبا در اهواز و یا تعمیرکار تلویزیون توشیبا در اهواز قابل انجام است. از این رو، آشنایی با عوامل ایجاد کننده این مشکلات می‌توانند کمک مؤثری برای انجام سریع تعمیرات تلویزیون در اهواز باشند.

تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز و رفع مشکل خاموش نشدن آن

قبل از آن که برای انجام تعمیرات تلویزیون توشیبا در اهواز با نمایندگی توشیبا در اهواز تماس بگیرید، لازم است که از سالم بودن کنترل، آزاد بودن دکمه پاور، سالم بودن باطری‌های کنترل و تمام نشدن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. همچنین این احتمال وجود دارد که تنظیمات تلویزیون به هم ریخته باشد و گزینه “آماده به کار خودکار” در حالت خاموش قرار گرفته باشد. اگر تمامی این موارد را بررسی کردید و از درست بودن تنظیمات مربوط به استندبای دستگاه‌تان نیز اطمینان دارید، لازم است علل فنی دیگری مورد بررسی قرار بگیرند. از جمله قطعاتی که معیوب بودن آن‌ها می‌تواند به خاموش نشدن تلویزیون ختم شوند، مین برد یا مادر برد تلویزیون است. همچنین خرابی منبع تغذیه و کابل‌های مربوط به HDMI نیز می‌توانند مسبب این مشکل باشند. تعیین دقیق مشکل و رفع آن تنها توسط کادر نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز قابل انجام است و هزینه متغیری را در پی خواهد داشت.

تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز و رفع مشکل روشن- خاموش شدن خود به خودی آن

هیچ چیز نگران‌کننده‌تر از آن نیست که در حال تماشای تلویزیون باشید و ناگهان با خاموش و روشن شدن خود به خودی آن مواجه شوید. در این شرایط، ابتدا باید خونسردی خود را حفظ کنید و از آزاد بودن دکمه پاور کنترل و گیر نکردن آن اطمینان حاصل کنید. در صورتی که نرم‌افزارهای تلویزیون به‌روزرسانی نشده‌اند، آن‌ها را آپدیت کنید و اتصالات برق دستگاه را نیز مورد بررسی قرار دهید؛ چراکه این احتمال وجود دارد که به دلیل شل بودن کابل‌های پشت تلویزیون، دستگاه خاموش شده و مجددا شروع به کار کرده است.

یکی دیگر از مواردی که لازم است قبل از اقدام برای تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز انجام دهید، بررسی تنظیمات تایمر خواب و ذخیره انرژی تلویزیون است. در صورتی که این بخش‌ها فعال باشند، روشن و خاموش شدن خودکار تلویزیون طبیعی خواهد بود. از این رو، لازم است که از خاموش بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. در صورتی که تمامی موارد بالا را بررسی کرده و از درست بودن آن‌ها مطمئن هستید، باید دلیل مشکل را در قطعات داخلی تلویزیون جستجو کنید. در این شرایط، متخصصین برای تعمیر ال ای دی توشیبا در اهواز به بررسی منبع تغذیه، مین برد و پاور برد تلویزیون می‌پردازند تا ایرادات آن‌ها را شناسایی و رفع کنند. به دلیل آن که عوامل مختلفی می‌توانند در ایجاد این مشکل دخیل باشند، تعیین دقیق هزینه تعمیر ال ای دی توشیبا در اهواز پس از پایان تعمیرات امکان‌پذیر خواهد بود.

نمایندگی توشیبا در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون توشیبا در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[comment comment_file =”/comments.php”]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (4 امتیاز)