مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر تلوزیون شیائومی در اهواز و تعمیر و سرویس تلویزیون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه  تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز

  1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
  2. نداشتن صدا یا تصویر
  3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
  4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
  5. روشن نشدن تلویزیون
  6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
  7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
  8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

 

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز

لیست قیمت تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز

کشور ایران همواره در تلاش بوده است تا در زمینه‌های مختلف تولیدی و صنعتی حضور داشته باشد و بتواند نه تنها نیازهای مصرف‌کنندگان داخلی را برطرف کند، بلکه به مسئله صادرات نیز نگاه هوشمندانه‌ای داشته باشد. تلویزیون‌های ایکس ویژن یکی از محصولات ساخت ایران بوده که توانسته است طی حضور 20 ساله خود طرفداران خاصی را پیدا کند. دلایل متعددی برای خرید این محصول وجود دارند. اگرچه این دستگاه همانند هر تلویزیون دیگری ممکن است با اختلالاتی در عملکرد خود روبرو شود، اما نکته جالب توجه آن است که تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز به سرعت و با دغدغه کمتری قابل انجام است؛ چراکه مراکزی مانند نمایندگی ایکس ویژن در اهواز و یا تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در اهواز وجود دارند که می‌توانند یاری‌رسان شما باشند. از طرف دیگر، تلویزیون‌های ایکس ویژن نسبت به محصولات خارجی سیستم‌های نسبتاً ساده‌تری دارند و همین امر تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اهواز را ساده‌تر می‌کند وجود قطعات اصل این محصول در بازارهای داخلی ایران باعث می‌شود که در هنگام تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن اهواز هزینه قابل قبولی به فرد تحمیل شود. از این رو، اغلب افراد از عهده پرداخت هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اهواز برمی‌آیند. تعمیر انواع لوازم خانگی ایکس ویژن در اهواز یکی دیگر از مزایایی است که در اثر انتخاب تلویزیون‌های این برند می‌توان از آن بهره‌ برد.

تفاوت میان برندهای داخلی و محصولات پیشرفته خارجی در احتمال بروز ایراد در آن‌ها است. یکی از متداول‌ترین مشکلاتی که می‌توانند باعث شوند به دنبال تعمیرات تلویزیون در اهواز در نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن در اهواز باشید، مسائل مربوط به تصویر هستند. از این رو، آشنایی شما با این اختلالات ضروری به نظر می‌رسد تا با درک اهمیت آن‌ها و اقدام به موقع برای تعمیر، هزینه تعمیر ال ای دی ایکس ویژن در اهواز را تا حد امکان کاهش دهید.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز و حل مشکلات تصویر آن

وقتی صحبت از حل مشکلات تصویر و تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز می‌شود، باید حالت‌های مختلفی را در نظر بگیریم. در این بین، باید قبل از تماس با شماره نمایندگی ایکس ویژن در اهواز به بررسی اتصالات و سالم بودن کابل‌هایی بپردازیم که در پشت تلویزیون و دستگاه‌های متصل به آن قرار دارند. اگرچه این کار می‌تواند توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لوازم خانگی اهواز انجام شود، اما بررسی آن‌ها توسط شما می‌تواند به فرایند تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز سرعت ببخشد. مهم‌ترین اختلالاتی که می‌توانند کیفیت تصویر و عملکرد کلی تلویزیون شما را با مشکل روبرو سازند، عبارت‌اند از:

1.عدم نمایش تصویر یا بخش‌هایی از آن: علاوه بر بررسی کابل‌ها و اتصالات بیرونی تلویزیون لازم است به‌روز بودن نرم‌افزار تلویزیون نیز مورد بررسی قرار بگیرد تا از جدید بودن آن اطمینان حاصل شود. زمانی که تصویر به طور کامل نمایش داده نمی‌شود و یا بخش‌هایی از آن ناقص هستند، باید احتمال مین برد، پنل تلویزیون و حتی بک لایت دستگاه را بدهید. در این شرایط، هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز بر اساس علتی است که توسط کادر حرفه‌ای نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در اهواز تشخیص داده می‌شود.

2.پرش تصویر: گاهی ممکن است با شرایطی روبرو شوید که تصویر پخش شده از تلویزیون به طور مداوم می‌پرد و گویی صفحه نمایش آن روشن و خاموش می‌شود. زمانی که با این شرایط روبرو شدید، باید سریعاً با نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز تماس بگیرید تا از بحرانی شدن مشکل و بالا رفتن هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن اهواز جلوگیری کنید. هر گونه ایراد در منبع تغذیه، پنل، بک لایت، مین برد و حتی سیم‌کشی‌های داخل دستگاه می‌توانند زمینه‌ساز این مشکل باشند.

3.ظاهر شدن خطوط مازاد روی صفحه نمایش: زمانی که با این مشکل روبرو می‌شوید، تعمیر کار تلویزیون ایکس ویژن اهواز به بررسی مدارهای داخلی دستگاه می‌پردازد تا از سالم بودن آن مطمئن شود. بررسی پنل و بک لایت دستگاه نیز برای رفع خطوط اضافی تصویر و تعمیر ال ای دی ایکس ویژن در اهواز الزامی خواهد بود.

نمایندگی ایکس ویژن در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن  در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[comment comment_file =”/comments.php”]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.5/5 - (2 امتیاز)