مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر تلوزیون دوو در اهواز و تعمیر و سرویس تلویزیون ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف تلویزیون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

  1. سیاه شدن قسمتی از تصویر
  2. نداشتن صدا یا تصویر
  3. خاموش و روشن شدن ناگهانی
  4. چشمک زدن چراغ پاور به صورت ممتد
  5. روشن نشدن تلویزیون
  6. کم نور بودن صفحه نمایش تلویزیون ال سی دی یا ال ای دی
  7. قطع یا وصل شدن تصویر پس از استفاده طولانی از دستگاه
  8. شکستن پنل ال سی دی بر اثر افتادن، ضربه و یا فشار به هنگام تمیز کردن

 

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

لیست قیمت تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

خدمات تعمیر تلویزیونقیمت خدمات (تومان)
تعمیر بک لایت۵۰۰,۰۰۰ تا ۲,۶۰۰,۰۰۰
تعمیر برد پاور۳۰۰,۰۰۰ تا ۳,۵۵۰,۰۰۰
تعمیر برد تیکان۳۷۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
تعمیر یا تعویض برد۳۰۰/۰۰۰ تا ۴۵۰/۰۰۰
تعویض یا تعمیر پنل۲۵۰/۰۰۰
تعمیر اسپیکر۱۸۰/۰۰۰
تعمیر پاور۱۸۰/۰۰۰
تعمیر برد اینورتر۲۴۰,۰۰۰ تا ۱,۱۰۰,۰۰۰
اتصال تلویزیون به سایر دستگاه ها۵۰/۰۰۰
هزینه ایاب ذهاب تکنسینطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز

شرایط سیاسی فعلی ایران باعث شده است که خرید محصولات خارجی با محدودیت روبرو شود و فرد خریدار این محصولات را با هزینه‌های زیادی روبرو کند. از این رو، اغلب افراد مایل هستند تا برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود و تسهیل فرایند تعمیرات از برندهای معتبر ایرانی خریداری کنند. تلویزیون‌های اسنوا یکی از معروف‌ترین محصولات ساخت ایران بوده که برای رفاه حال مشتریان اقدام به تأسیس نمایندگی اسنوا در اهواز و سایر شهرها کرده است تا تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز به راحتی انجام شود. در حقیقت، خریداران این محصول دغدغه‌ای در خصوص تعمیرات تلویزیون اسنوا در اهواز نخواهند داشت؛ چراکه می‌توانند با مراجعه به تعمیر کار تلویزیون اسنوا اهواز مشکلات به وجود آمده در دستگاه خود را رفع کنند و یا از طریقشماره نمایندگی اسنوا در اهواز از کارشناسان این مجموعه بخواهند که تعمیر تلویزیون آن‌ها را همانند تعمیر انواع لوازم خانگی اسنوا در محل انجام دهند.

یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود تعمیر تلویزیون اسنوا اهواز سریع‌تر انجام شود و هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا اهواز مبلغ کمی را به خود اختصاص دهد، موجود بودن لوازم یدکی این محصول در بازار داخلی است. از این رو، نوسانات ارز هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز را چندان دستخوش تغییر نمی‌کند. در این میان، برخی از مشکلات مرتبط با صفحه نمایش مانند کشیدگی بیش از حد تصاویر و یا نمایش خطوط سفید در تمام یا بخش‌هایی از تصویر می‌توانند زمینه‌ساز مراجعه شما به نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا اهواز و یا تعمیرکار تلویزیون اسنوا در اهواز باشند. از این رو، بهتر است قبل از درخواست کمک از آن‌ها در مورد این مشکلات بیشتر بدانید.

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز و رفع مشکل کشیدگی تصاویر

تکنولوژی به کار رفته در انواع تلویزیون‌ها به ویژه تلویزیون‌های اسنوا با گونه‌ای است که اندازه طبیعی تصاویر نمایش داده شده فارغ از اینچ و بزرگنمایی دستگاه حفظ شود و حالت طبیعی خود را نگه دارد. این در حالی است که گاهی به دلیل برخی از مشکلات فنی در تلویزیون‌های اسنوا، تصاویر نمایش داده شده در حالت کشیدگی دارند و ارتفاع آن‌ها نسبت به حالت عادی بیشتر است. در این شرایط، انجام تعمیرات تلویزیون اسنوا اهواز تنها در مراکز تخصصی مانند نمایندگی تلویزیون اسنوا در اهواز امکان‌پذیر خواهد بود. کارشناسان این مراکز برای رفع این مشکل به بررسی خازن‌های دستگاه می‌پردازند و همچنین IC های ورتیکال تلویزیون را نیز مورد بررسی قرار می‌دهند.

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز و رفع خطوط سفید مازاد در صفحه نمایش

مشخصه بارز تلویزیون‌های امروزی کیفیت بالای تصویر و شفافیت آن‌ها است. در این میان، ممکن است که خطوط سفید و روشنی تمام یا بخش‌هایی از صفحه نمایش تلویزیون را اشغال کنند که این امر نه تنها خوشایند نیست، بلکه حاکی از ایراد قطعه‌ای در دستگاه است که باید برای رفع آن به سراغ متخصصان حرفه‌ای نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز رفت.

زمانی که از کارشناسان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در اهواز درخواست می‌کنید تا ضمن بررسی‌های فنی دستگاه به تعمیر ال ای دی اسنوا در اهواز بپردازند، اولین موردی که مورد بررسی آن‌ها قرار می‌گیرد، وسعت خطوط سفید و نورانی در صفحه نمایش است. این امر به این دلیل است که میزان پراکندگی این خطوط می‌تواند راهنمای خوبی برای نشان دادن قطعه معیوب در تلویزیون باشد. اگر خطوط سفید تمام صفحه نمایش تلویزیون را به خود اختصاص داد، مشکل به وجود آمده ناشی از ایراد در برد تیکان است. این قطعه در تلویزیون‌های اسنوا به پردازش سیگنال‌های ویدئویی می‌پردازند و آن‌ها به سیگنال‌های قابل درک برای صفحه نمایش تبدیل می‌کند. از این رو، جای تعجبی ندارد که خرابی این قطعه به ایجاد خطوط سفید در صفحه نمایش ختم شود.

حالت دوم زمانی رخ می‌دهد که خطوط سفید تنها در بخش‌هایی از صفحه نمایش قابل مشاهده هستند. در این صورت باید علت مشکل را در فلت‌های پنل جستجو کرد که با اتصال خود به برد تلویزیون به نمایش تصاویر در صفحه کمک می‌کنند. گاهی اتفاق می‌افتد که برای تعمیر تلویزیون در اهواز باید مواردی مانند وارد شدن ضربه به تلویزیون و یا سلامت لامپ‌های صفحه نمایش را نیز بررسی کرد. از این رو، تعیین هزینه تعمیر ال ای دی اسنوا در اهواز تنها پس از عیب‌یابی دقیق مشکل امکان‌پذیر خواهد بود.

نمایندگی اسنوا در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر تلویزیون اسنوا در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[smartslider3 slider=”2″]
[comment comment_file =”/comments.php”]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

5/5 - (5 امتیاز)