مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول  در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول  در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در اهواز

ویرپول یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده لوازم خانگی می‌باشد که از ورود محصولات این برند به ایران زمان زیادی می‌گذرد. در سراسر دنیا طرفداران برند ویرپول بسیار زیاد هستند و این برند یکی از رقبای خوب برای برندهای مشهوری مانند ال جی یا سامسونگ به حساب می‌آید. کیفیت بالای محصولات ویرپول به همراه امکاناتی مانند خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز باعث شده است افراد زیادی این برند را برای ماشین لباسشویی خود انتخاب کنند. در ادامه لیستی از مواردی که می‌توانید در استفاده از ماشین لباسشویی ویرپول با آن برخورد کرده و برای بررسی آن از بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول اهواز کمک بخواهید آورده شده است.

بررسی ایراد چکه کردن آب در ماشین لباسشویی ویرپول

بررسی علت عدم درست شسته شدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی ویرپول

بررسی علت تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی ویرپول

 بررسی دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی ویرپول

مشکل چکه کردن آب در ماشین لباسشویی ویرپول

چکه کردن آب در ماشین لباسشویی ویرپول یکی از مشکلات رایجی می‌باشد که مرکز تعمیر لباسشویی در اهواز می‌توانند در شناسایی محل نشتی و رفع آن به شما کمک کنند. در اغلب اوقات چکه کردن آب از ماشین لباسشویی مربوط به شلنگ‌های آب و اتصالات آن می‌باشد که باید مطمئن شد آب مربوط به شلنگ تخلیه یا شلنگ ورودی آب در دستگاه نمی‌باشد. اگر نیاز به تعویض شلنگ‌های مربوطه بود از متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول اهواز بخواهید از شلنگ‌های استیل که در مقابل ترکیدگی مقاوم هستند استفاده نمایند.

در صورت سالم بودن شلنگ‌های آب احتمال دارد نشتی در کوپلینگ‌ها و کلمپ‌های شلنگ‌ها اتفاق افتاده باشد که نیاز به سفت کردن دارند. همچنین گاهی اوقات چکه کردن آب از شیر آب پشت دستگاه اتفاق می‌افتد. در ادامه لازم است از تعمیرکار ویرپول اهواز بخواهید بلبرینگ‌ها و آب بندی دستگاه را مورد بررسی قرار دهد.احتمال دارد به دنبال بروز ایراد در واشر سبد و یا آب بندی وان دستگاه شما دچار مشکل شده باشد. با ادامه یافتن مشکل برای بررسی‌های بیشتر از متخصصین تعمیر لوازم خانگی در اهواز راهنمایی بخواهید.

علت عدم درست شسته شدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی ویرپول

مهمترین نکته‌ای که در زمان تمیز نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی ویرپول باید در نظر داشته باشید نوع استفاده شما از دستگاه می‌باشد. اگر نیاز است با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز به صورت حرفه‌ ای تماس گرفته و در مورد ظرفیت مجاز ماشین لباسشویی خود سوال کنید. اگر بیش از حد مجاز ظرفیت داخل دیگ لباسشویی را پر کرده باشید دستگاه نمی‌تواند لباس‌های شما را به خوبی تمیز کند. مورد مهم دیگر کیفیت مایع شوینده‌ای است که در لباسشویی خود مورد استفاده قرار می‌دهید.

از دیگر احتمالات نرسیدن جریان آب کافی به دیگ لباسشویی و یا تخلیه نشدن کامل آب از داخل دیگ می‌باشد که باید برای بررسی آن با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز تماس بگیرید. دقت داشته باشید تمام شیرهای آب را باز کرده و همچنین مسیرهای تخلیه آب در ماشین لباسشویی شما بدون گرفتگی هستند. احتمال دارد ایرادی در برد الکترونیکی نیز چنین وضعیتی را در لباسشویی شما ایجاد کرده باشد که باید بررسی آن را به مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز بسپارید.

علت تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی ویرپول چه مواردی می‌تواند باشد

اگر بنا به هر دلیلی ماشین لباسشویی شما نتواند آب‌های داخل خود را به طور کامل تخلیه کرده و آب‌های اضافی دیگ به بیرون ریخته شوند لباس‌ها کثیف باقی می‌مانند. همچنین این وضعیت می‌تواند به مرور به ساختار داخلی لباسشویی آسیب زده و باعث اختلال در کارکرد این دستگاه شود. در مورد نحوه تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز در زمان تخلیه نشدن کامل آب از دیگ لباسشویی ابتدا باید مسیر تخلیه آب مورد بررسی قرار گیرد. این یعنی شلنگ‌های تخلیه کاملاً باز بوده و در ارتفاع مناسبی از سطح زمین نصب شده باشند.

مورد دیگری که می‌تواند در روند تخلیه اختلال ایجاد نماید گیر کردن چیزی مانند یک نخ کوچک در اطراف پروانه‌های پمپ تخلیه می‌باشد که مانع از کارکرد صحیح این قطعه می‌شود. پس از چک کردن این موضوع توسط کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول سیار لازم است وضعیت خود پمپ نیز چک شده و از نسوختن آن مطمئن شوید. در صورتی که با وجود بررسی پمپ تخلیه و اطمینانش سالم بودن آن باز هم مشکل خالی نشدن آب دیگ لباسشویی ادامه داشت بهتر است بررسی برد الکترونیکی را به بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز بسپارید.

دلیل روشن نشدن لباسشویی ویرپول

یکی از اتفاقات دیگری که ممکن است در ماشین‌های لباسشویی ویرپول تجربه کرده باشید زمانی است که دستگاه روشن نمی‌شود و یا اینکه پس از تنظیم روی مرحله خاصی هیچ صدایی از آن به گوش شما نرسیده و برقی در دستگاه وجود ندارد. قبل از تماس با تعمیرکار ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز اطمینان پیدا کنید که دستگاه خود را به برق وصل کرده‌اید. اگر لازم بود باید پریز برق و دو شاخه دستگاه توسط یک فازمتر مورد بررسی قرار گیرند تا مطمئن شوید ایرادی در هیچ یک از این قطعات وجود ندارد. حتی در صورت امکان می‌توان با یک کابل برق دیگر کارکرد لباسشویی ویرپول را امتحان کرد.

در مرحله بعد لازم است درپوش ماشین لباسشویی را از جای خود خارج ساخته و به بررسی سوئیچ درب و زبانه روی آن پرداخته شود. اگر با فشار دادن و رها کردن سوئیچ هیچ صدایی از آن به گوش نمی‌رسد احتمال خراب شدن این قطعه وجود دارد. با تماس با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز می‌توانید برای تعویض سوئیچ درخواست کمک داشته باشید. اگر پس از چک کردن موارد فوق باز هم مشکل روشن نشدن لباسشویی شما ادامه داشت احتمال خراب شدن موتور وجود دارد که در چنین حالتی اغلب هزینه تعمیرات لباسشویی ویرکول در اهواز افزایش خواهد داشت.

تعمیر ماشین لباس شویی ویرپول در محل اهواز

ماشین لباسشویی از وسایل ضروری در خانه شما می‌باشد که در زمان خراب شدن آن به فکر سریع‌ترین راه برای حل این مشکل خواهید بود. از آنجایی که جابجایی این دستگاه می‌تواند برای شما دشوار باشد می‌توانید از مراکز تعمیر ماشین لباس شویی ویرپول در منزل اهواز استفاده داشته باشید. کارشناسان مربوطه می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز را در منزل برای شما زیر نظر افراد متخصص انجام دهند.

نمایندگی ویرپول در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول  در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول  در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (4 امتیاز)