مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباس شویی هایسنس در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای  در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات لباسشویی هیوندای در اهواز

اگر به فکر خرید لوازم خانگی و ماشین لباسشویی افتاده باشید برندهای مختلفی به گوشتان خورده است که یکی از آنها مطمئناً برند هیوندای می‌باشد. این برند یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی با کیفیت و مناسب می‌باشد. اصلیت شرکت هیوندای مربوط به کشور کره بوده و کارخانه آن در شهر سئول قرار دارد. کیفیت بالای محصولات هیوندای و خدمات پس از فروش در بسیاری از شهرها از جمله اهواز باعث توجه مصرف کنندگان به ماشین‌های لباسشویی این برند شده است. شما می‌توانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز به صورت حرفه‌ ای استفاده داشته باشید. در ادامه فهرستی از مشکلاتی که در این ماشین لباسشویی ممکن است با آن برخورد داشته باشید برای شما آورده شده است:

رفع ایراد روشن نشدن ماشین لباسشویی هیوندای

بررسی علت نمایش کد خطا در صفحه نمایش لباسشویی هیوندای

بررسی علت عدم کارکرد دور خشک کن در ماشین لباسشویی هیوندای

بررسی علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی هیوندای

بررسی علت گرم نشدن آب در ماشین لباسشویی هیوندای

رفع عیب روشن نشدن ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز

یکی از مشکلاتی که در ماشین لباسشویی هیوندای با آن برخورد می‌کنید این است که بعد از تنظیم کردن دستگاه هیچ صدایی نداده و جریان برقی در آن وجود ندارد. تعمیرکار ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز می‌تواند در حل این مشکل به شما کمک کند. در اولین مرحله لازم است سیستم برقی ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار گیرد که انجام این کار را باید حتماً به بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز بسپارید. حتی خراب شدن مواردی مانند دو شاخه یا پریز برق را نیز باید در صورت روشن نشدن ماشین لباسشویی در نظر داشته باشید.

پس از اطمینان از سالم بودن سیستم برقی به سراغ درپوش دستگاه رفته و آن را باز می‌کنیم. از مراکز خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز بخواهید از سالم بودن میکروسوئیچ و زبانه درب ماشین لباسشویی شما مطمئن شوند. گاهی اوقات به علت درست جفت نشدن درب ماشین لباسشویی دستگاه روشن نشده و شما جریان برقی را داخل آن نخواهید داشت. احتمال ایراد در موتور ماشین لباسشویی نیز وجود دارد که می‌تواند هزینه تعمیرات لباسشویی هیوندای در اهواز را افزایش دهد.

نمایش کد خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی هیوندای

گاهی اوقات در صفحه نمایش ماشین لباسشویی خود متوجه اعداد و ارقامی می‌شوید که همزمان با آن اختلالی در کارکرد لباسشویی به وجود آمده است. حضور بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز می‌تواند در تشخیص درست کد خطا و عوامل مرتبط با آن به شما کمک زیادی بکند. کدهای خطا در ماشین‌های لباسشویی هیوندای در مدل‌های مختلف برای ایرادهای متفاوت طراحی شده‌اند و تنها یک فرد ماهر و متخصص است که می‌تواند هر کد خطا را به درستی تشخیص داده و عوامل مرتبط با آن را بشناسد. برای اینکه مجبور به جابجایی دستگاه خود نشوید از متخصصین تعمیر ماشین لباس شویی هیوندای در منزل اهواز کمک بخواهید.

پس از اینکه به کمک کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز توانستید علت نمایش کد خطا را پیدا کنید نوبت به برطرف نمودن آن می‌رسد. در این مرحله لازم است تعمیرکار شما به قدری مهارت داشته باشد که بتواند توان عوامل و قطعات مرتبط با مشکل ایجاد شده را تشخیص داده و یک به یک مورد بررسی قرار دهد. مراجعه به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی هیوندای اهواز بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

بررسی علت عدم کارکرد دور خشک کن در ماشین لباسشویی هیوندای

زمانی که ماشین لباسشویی شما با رسیدن به دور خشک کن متوقف شده و حتی کد خطایی را در صفحه نمایش آن مشاهده می‌کنید با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز تماس بگیرید. اولین بخشی که تعمیرکار هیوندای اهواز مورد بررسی قرار می‌دهد خازن راه‌انداز لباسشویی شما است که احتمال دارد نیاز به تعویض این قطعه وجود داشته باشد. پس از خازن راه‌انداز برد تنظیم دور توسط متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای سیار مورد بررسی قرار خواهد گرفت. احتمال خراب شدن مجموعه کلید نیز وجود دارد.

برای اینکه بتوانید به درستی مجموعه کلید دستگاه خود را مورد بررسی قرار دهید نیاز به نقشه سرسیم‌ها خواهید داشت. به همین علت باید در مورد نحوه تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز و نحوه سیم بندی آنها از افراد متخصص کمک بخواهید. در صورتی که همچنان مشکل ماشین لباسشویی شما ادامه داشت مطمئن شوید اتصال بین کنتاکت‌های دکمه حذف دور خشک کن در حالت غیر فعال وصل نمی‌ماند. در مرحله آخر اطمینان یابید اضافه بر ظرفیت ماشین لباسشویی داخل آن را پر نکرده‌اید و در نهایت اگر مشکل ادامه داشت از کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در شهر اهواز راهنمایی بخواهید.

بررسی علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی هیوندای

اگر امکان ورود جریان آب کافی به داخل دیگ ماشین لباسشویی هیوندای وجود نداشته باشد شستن لباس‌ها انجام نشده و دستگاه شما متوقف می‌گردد. در چنین حالتی تماس با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز می‌تواند بهترین گزینه برای حل مشکل فعلی دستگاه شما باشد. یک متخصص تعمیر انواع لوازم خانگی در اهواز در مرحله اول مطمئن می‌شود شلنگ‌های ورودی آب ماشین لباسشویی شما به درستی وصل شده و هیچگونه تاخوردگی و گرفتگی در مسیر آنها وجود ندارد.

اگر ایرادی در شلنگ‌های ورودی وجود نداشت احتمال خراب بودن شیر برقی باید بررسی شود که می‌توانید انجام این کار را به تعمیرکار ماشین لباسشویی هیوندای اهواز بسپارید. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز در زمان آبگیری نکردن دستگاه به میزان خرابی و قطعه آسیب دیده بستگی دارد. گاهی اوقات آبگیری نکردن دستگاه به ایراد در هیدروستات ماشین لباسشویی مربوط می‌شود. در نهایت اگر مشکل لباسشویی شما برطرف نشد احتمال آسیب دیدن برد الکترونیکی وجود دارد که باید بررسی آن را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیوندای ارجاع دهید.

بررسی علت گرم نشدن آب در ماشین لباسشویی هیوندای

اگر دمای آب در ماشین لباسشویی شما به اندازه کافی افزایش پیدا نمی‌کند می‌توانید با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز تماس گرفته و برای رفع این مشکل کمک بخواهید. برای تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای اهواز در زمان گرم نشدن آب داخل دستگاه لازم است ترموستات و هیدروستات ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار گیرند. همچنین احتمال آسیب دیدن تایمر دستگاه را نیز در نظر داشته باشید.

نمایندگی هیوندای در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای  در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی هیوندای در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.8/5 - (5 امتیاز)