مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی اسمگ در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ  در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز

لیست قیمت تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

نوع خدمات تعمیرات لباسشویی هزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشویی از 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی200 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی 350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه
4.6/5 - (5 امتیاز)

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اهواز

ماشین لباسشویی یکی از وسایل برقی می‌باشد که در خانه‌های ما در طول هفته حداقل چندین بار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این استفاده گسترده باعث شده است مجبور شوید برای رفع مشکلات دستگاه خود با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی اهواز تماس برقرار سازید. کارشناسان حاضر در این مراکز می‌توانند مشکلات پیدا شده در ماشین لباسشویی شما را با تجربه و مهارتی که دارند به سرعت تشخیص دهد و حضور بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز در این مراکز یک نقطه مثبت برای شما می‌باشد. شما می‌توانید خودتان برای حل مشکلات این دستگاه دست به کار شده و از نکاتی که در ادامه این مقاله آورده شده است کمک بگیرید. همچنین امکان تماس با متخصصین تعمیر لوازم خانگی در اهواز نیز برای شما فراهم شده است.

مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی سامسونگ

تخلیه نشدن کامل آب از داخل دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ از جمله مشکلات جدی در این دستگاه می‌باشد که گاهی لازم است برای رفع آن از بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ اهواز راهنمایی بخواهید. متخصصین حاضر در این مراکز در مورد نحوه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز اطلاعات کافی دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را شناسایی کرده و برطرف سازند. علت تخلیه نشدن آب در لباسشویی سامسونگ می‌تواند گرفتگی شلنگ‌های تخلیه در پشت دستگاه باشد که در اغلب موارد خودتان می‌توانید این مشکل را برطرف سازید.

اما گاهی اوقات قضیه کمی پیچیده‌تر می‌شود و مشکلاتی مانند سوختن پمپ تخلیه برای شما دردسرساز شده است. در چنین شرایطی برای تعویض پمپ بهتر است با کارشناسان تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در اهواز تماس داشته باشید. حضور تعمیرکار سامسونگ اهواز می‌تواند به تشخیص هرچه سریع‌تر مشکل و رفع راحت‌تر آن کمک کند. همچنین در نظر داشته باشید احتمال آسیب دیدن برد الکترونیکی نیز وجود دارد و اگر جابجایی دستگاه برای شما دشوار است از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در منزل اهواز استفاده کنید.

عدم آبگیری لباسشویی و تعمیر لباسشویی سامسونگ در اهواز

از دیگر مشکلاتی که ممکن است در ماشین لباسشویی سامسونگ تجربه کرده باشید عدم آبگیری دستگاه می‌باشد که منجر به توقف ماشین لباسشویی و نمایش کد خطا در نمایشگر دستگاه خواهد شد. اگر می‌توانید خودتان برای رفع این مشکل دست به کار شده و در غیر این صورت با خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس داشته باشید. قبل از اینکه بخواهید با متخصصین تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در اهواز تماس برقرار سازید نگاهی به شیر آب ورودی دستگاه خود انداخته و از باز بودن آن اطمینان پیدا کنید.

مورد دیگری که خودتان می‌توانید به سادگی به بررسی آن بپردازید شلنگ‌های ورودی آب در پشت ماشین لباسشویی می‌باشد. هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اهواز در زمان آبگیری نکردن دستگاه بسیار متغیر است و اگر قطعاتی مانند شیر برقی آسیب دیده باشد به احتمال زیاد مجبور به تعویض آن خواهید شد. از دیگر علت‌های آبگیری نکردن ماشین لباسشویی می‌توان به خراب شدن سنسور تشخیص سطح آب اشاره داشت. همچنین ایراد در مواردی مانند برد الکترونیک نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز به صورت حرفه‌ای را خواهد داشت.

برخورد با مشکل صدا و لرزش زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ

از دیگر مشکلات مهم و آزاردهنده در لباسشویی‌های سامسونگ که برای رفع آن می‌توانید از تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ اهواز کمک بخواهید مشکل صدا و لرزش زیاد دستگاه در زمان کار می‌باشد. اولین و مهم‌ترین عامل بروز چنین مشکلی در ماشین لباسشویی عدم تراز صحیح پایه‌های دستگاه می‌باشد که برای پیشگیری از این اتفاق بهتر است نصب دستگاه را به کارشناسان تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در اهواز بسپارید. با تماس با این مراکز امکان استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در محل اهواز را خواهید داشت.

ایراد دیگری که باعث صدا و لرزش ماشین لباسشویی می‌شود خرابی کمک فنرهای دستگاه می‌باشد که گاهی نیاز به تعویض آنها خواهد بود. آشنایی با یک مرکز معتبر و تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز می‌تواند برای تعویض کمک فنرهای دستگاه راه حل مناسبی برای شما باشد. مشکل دیگری که باعث لرزش و صدای لباسشویی سامسونگ می‌شود خرابی وزنه بتونی روی دیگ دستگاه می‌باشد. همچنین گاهی اوقات ایراد در قطعاتی مانند تسمه یا شل شدن پیچ‌های حمل و نقل این وضعیت را ایجاد می‌کند. اگر خودتان نتوانستید عامل مشکل لباسشویی تان را پیدا کنید با مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز در تماس باشید.

بررسی گیر کردن درب توسط کارشناسان تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در اهواز

گاهی اوقات درب ماشین لباسشویی شما گیر کرده و نمی‌توانید آن را باز یا بسته کنید. در چنین حالتی توصیه می‌شود زیاد به درب دستگاه فشار وارد نکرده و با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس داشته و راهنمایی بخواهید. یکی از مواردی که باعث گیر کردن درب ماشین لباسشویی می‌شود خراب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه می‌باشد که در اغلب موارد چاره‌ای به جز تعویض این قطعه در لباسشویی سامسونگ نخواهید داشت. در صورتی که از نحوه انجام این کار مطمئن نیستید با بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید.

خراب شدن قفل درب ماشین لباسشویی نیز می‌تواند روی نحوه باز و بسته شدن آن تاثیر بگذارد و به همین علت برای بررسی قفل درب می‌توانید با کارشناسان تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در اهواز تماس بگیرید. از آنجایی که ماشین لباسشویی سنگین است و جابجایی آن می‌تواند برای شما دشوار باشد انواع مراکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ سیار آماده ارائه خدمات به شما هستند.

هزینه‌هایی که برای تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در اهواز باید در نظر بگیرید

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اهواز بسیار متفاوت می‌باشد و شما نمی‌توانید مبلغ مشخصی را برای تعمیر دستگاه خود معین سازید. تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر اهواز باید زیر نظر افراد متخصص و در مراکز مجاز و معتبر صورت پذیرد. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز به قطعه آسیب دیده و شدت آسیب در آن بستگی دارد. همچنین نوع مرکزی که به آن مراجعه می‌کنید و استفاده از خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز می‌تواند در قیمت نهایی تعمیر یا تعویض قطعات این محصول موثر باشد. برای اینکه بتوانید تعمیر دستگاه خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید بهتر است به مراکز مجازی که خدمات تعمیر ماشین لباس شویی سامسونگ در اهواز را انجام می‌دهند مراجعه نمایید.

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

 

نمایندگی سامسونگ در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[smartslider3 slider=”2″]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل شب

4.6/5 - (5 امتیاز)