مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

11- نصب و سرویس لباسشویی شما توسط تکنسین و سرویس کار های با تجربه مرکز

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کندی در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز

لیست قیمت تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز

نوع خدمات تعمیرات لباسشویی هزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشویی از 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی200 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی 350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات لباسشویی زیمنس در اهواز

زیمنس از برندهایی است که حداقل برای یک بار هم که شده نام آن را شنیده یا از محصولات این برند استفاده کرده‌اید. مجموعه زیمنس با مهندسی دقیق و استفاده از فناوری‌های روز دنیا به عنوان یکی از پرچمداران صنعت لوازم خانگی در جهان شناخته می‌شود و در حال حاضر پایگاه اصلی آن در شهر مونیخ آلمان قرار دارد. مجموعه زیمنس در حوزه‌های متعددی فعالیت دارد که یکی از آنها لوازم خانگی می‌باشد و محصولات آن توانسته است در سراسر دنیا شهرت خوبی را کسب کند. شما در بسیاری از شهرهای ایران می‌توانید از خدمات پس از فروش برای این برند استفاده داشته باشید. به عنوان مثال خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز یکی از خدماتی است که با انتخاب این برند در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با وجود کیفیت بالایی که در محصولات زیمنس مشاهده می‌شود امکان دارد با خرابی قطعات و بخش‌های مختلف لباسشویی‌های این برند مواجه شوید که برای رفع آن می‌توانید با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز تماس برقرار سازید. ما نیز در ادامه این مطلب به برخی از مشکلاتی پرداخته‌ایم که در این لباسشویی کار بیشتر دیده می‌شود و از شما می‌خواهیم از این نکات تنها برای راهنمایی بیشتر استفاده نموده و تعمیر دستگاه خود را حتماً به تعمیرکار زیمنس اهواز بسپارید.

بررسی تمیز نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی زیمنس

بررسی دلیل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی زیمنس

بررسی دلیل عدم چرخش مناسب دیگ در ماشین لباسشویی زیمنس

بررسی علت چکه کردن آب در ماشین لباسشویی زیمنس

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز در زمان تمیز نشدن لباس‌ها

زمانی که پس از پایان شستشوی لباس‌ها در ماشین لباسشویی زیمنس متوجه می‌شوید همچنان لباس‌های شما کثیف باقی مانده‌اند باید موارد متعددی را مورد بررسی قرار داده و علت اصلی عدم کارکرد صحیح این دستگاه را پیدا کنید. ممکن است تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس اهواز از شما بخواهد قبل از هر کار نوع ماده شوینده مورد استفاده برای ماشین لباسشویی خود را تغییر دهید. همچنین شاید لازم باشد مقدار بیشتر یا کمتری از ماده شوینده را داخل ماشین لباسشویی بریزید. از دیگر نکاتی که مراکز تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز به شما پیشنهاد می‌دهند و بررسی آن بپردازید حجم لباس‌هایی است که داخل دیگ لباسشویی می‌ریزید و باید متناسب با ظرفیت ماشین لباسشویی خود در نظر بگیرید.

اگر پس از رعایت نکات گفته شده همچنان مشکل تمیز نشدن لباس‌ها در لباسشویی زیمنس ادامه داشت باید مواردی که با آبگیری دستگاه در ارتباط می‌باشد توسط بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز مورد بررسی قرار گیرد. همچنین لازم است در ادامه از تخلیه شدن کامل آب از دیگ ماشین لباسشویی اطمینان پیدا کنید. پس از چک کردن تمام موارد فوق و با ادامه یافتن مشکل تمدید نشدن لباس‌ها برای بررسی موارد بیشتر به شما پیشنهاد می‌دهیم با شماره نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس بگیرید.

بررسی دلیل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی زیمنس

مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی زیمنس از دیگر مشکل‌های متداول در این دستگاه می‌باشد که می‌تواند باعث شود مجبور به پرداخت هزینه تعمیرات لباسشویی زیمنس در اهواز در سطح بالایی شوید. البته سطح هزینه‌ای که باید بپردازید به نوع قطعه آسیب دیده و شدت آسیب آن بستگی دارد. گاهی اوقات تنها نصب نادرست شلنگ‌های تخلیه و ارتفاع نامناسب آنها از سطح زمین باعث خالی نشدن کامل آب داخل دیگ ماشین لباسشویی می‌شود. در برخی موارد نیز شلنگ‌های تخلیه آسیب دیده و برای تعویض آنها تنها کافی است از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز به صورت حرفه‌ ای کمک بخواهید.

گاهی اوقات نیست کثیف شدن بیش از اندازه فیلترهای تخلیه باعث می‌شود مسیر خروج آب در ماشین لباسشویی بسته شود. در ادامه نیز لازم است پمپ تخلیه دستگاه مورد بررسی قرار گرفته و اگر سوخته و نیاز به تعویض داشت از بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس اهواز کمک بخواهید. از دیگر قطعاتی که می‌تواند روی روند تخلیه آب در ماشین لباسشویی زیمنس تاثیر بگذارد برد الکترونیکی دستگاه می‌باشد که حتماً برای عیب یابی این قطعه با مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز در تماس باشید.

بررسی دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی زیمنس

عدم چرخش مناسب و صحیح دیگ ماشین لباسشویی زیمنس باعث می‌شود لباس‌های شما خوب شسته نشده و سطح یکنواختی از پودر و آب به سطح لباس‌ها نرسد. بررسی این مشکل را باید به کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز بسپارید زیرا احتمال آسیب دیدن قطعات متعددی وجود دارد که نیاز به بررسی جداگانه هر کدام خواهد بود. اغلب یک متخصص تعمیر لباسشویی زیمنس در اهواز ایراد در تسمه ماشین لباسشویی را در نظر گرفته و به بررسی این قطعه می‌پردازد. اما اگر مشکلی در تسمه مشاهده نشد احتمال آسیب دیدن کاسه نمد ماشین لباسشویی وجود دارد که باید برای تعویض یا تعمیر آن از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شهر اهواز کمک بخواهید.

از دیگر مواردی که می‌تواند روی چرخش دیگ لباسشویی زیمنس تاثیر بگذارد بلبرینگ ماشین لباسشویی می‌باشد. همچنین لازم است از سلامت دیگ یا موتور ماشین لباسشویی نیز اطمینان پیدا نمایید. از آنجایی که جابجایی ماشین لباسشویی می‌تواند برای شما کار دشواری باشد می‌توانید از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی زیمنس در منزل اهواز استفاده داشته باشید. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز در زمان نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بسیار متغیر بوده و ممکن است با یک هزینه کم مشکل شما برطرف شده یا مجبور به پرداخت مبلغ بالایی شوید.

رفع ایراد چکه کردن آب در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

اگر با مشکل چکه کردن آب در ماشین لباسشویی زیمنس برخورد کرده‌اید از تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز برای بررسی این موضوع کمک بخواهید. چکه کردن آب در ماشین لباسشویی می‌تواند به دنبال شل شدن اتصال شلنگ‌ها به منبع آب یا فرسودگی و سوراخ شدن آنها باشد که نیاز به تعویض شلنگ‌ها وجود دارد. همچنین ممکن است واشر سبد یا آب‌بندی وان دچار مشکل شده باشد که باید بررسی آن را به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز بسپارید. نشتی آب از لاستیک‌های دور درب ماشین لباسشویی یا ترکیدن قاب جا پودری می‌تواند از دیگر دلایل چکه کردن آب از ماشین لباسشویی باشد که باید توسط متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

 

نمایندگی زیمنس در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس  در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[smartslider3 slider=”2″]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.7/5 - (6 امتیاز)