مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب    

تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز

لیست قیمت تعمیر لباسشویی امرسان در اهواز

نوع خدمات تعمیرات لباسشویی هزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشویی از 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی200 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی 350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات لباسشویی امرسان در اهواز

در سال ۱۳۶۰ شرکت امرسان توسط فردی به نام سلطان حسین فتاحی آغاز به کار کرد و تا مدت زیادی به تولید انواع فریزرهای خانگی مشغول بود. گسترش بازارهای رقابتی باعث شد برند امرسان روی به تولید محصولات دیگر نیز بیاورد و امروزه می‌توانید مایکروفر‌های این برند را نیز در بازار لوازم خانگی به راحتی پیدا کنید. امکان استفاده از خدمات پس از فروش در برند داخلی امرسان بسیار راحت است و در هر شهری که باشید می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز آن دسترسی پیدا کنید. در ادامه این مطلب در مورد نحوه تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز توضیح داده شده است و می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز از خدمات کارشناسان بهره‌مند گردید.

ایرادهایی که در ماشین‌های لباسشویی نمودار می‌شوند خود را به شکل‌های مختلفی نشان خواهند داد و این موضوع تشخیص علت اصلی را برای شما دشوار می‌سازد. به همین جهت بهترین توصیه تماس با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی امرسان در اهواز و درخواست کمک برای بررسی علت اصلی بروز مشکل در دستگاه می‌باشد. در لیست زیر برخی از مشکلات متداول در ماشین‌های لباسشویی امرسان را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید با استفاده از این نکات و زیر نظر کارشناسان ایرادهای ماشین لباسشویی خود را برطرف نمایید.

رفع مشکل درست شسته نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی امرسان

بررسی دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی امرسان

بررسی دلیل تخلیه نشدن آب

بررسی علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی امرسان

هزینه تعمیرات لباسشویی امرسان در اهواز

رفع مشکل درست شسته نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی امرسان

اگر پس از اتمام زمان شستشو و تمام شدن برنامه‌ای که برای شستن لباس‌های خود انتخاب کرده‌اید متوجه کثیف ماندن لباس‌ها در ماشین لباسشویی شده‌اید مسلماً بخشی از دستگاه شما کار خود را درست انجام نمی‌دهد. برای رفع این موضوع می‌توانید با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز تماس گرفته و به بررسی دلایل مرتبط بپردازید. یکی از احتمالات مشکل در آبگیری ماشین لباسشویی می‌باشد که ممکن است به دنبال عدم ورود مقدار کافی آب در دستگاه جریان آبگیری به درستی انجام نشود. متخصص تعمیر ماشین لباسشویی امرسان سیار تمام موارد مرتبط با آبگیری لباسشویی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

احتمال دیگر تخلیه نشدن کامل آب‌های کثیف از داخل ماشین لباسشویی می‌باشد که باعث لک ماندن روی لباس‌های شما خواهد شد. این مشکل می‌تواند نتیجه گرفتگی در جریان فاضلاب یا خراب شدن قطعات داخلی ماشین لباسشویی رخ دهد و باید به وسیله تعمیر کار امرسان اهواز به طور کامل عیب یابی گردد. در نظر داشته باشید گاهی اوقات استفاده از مواد شوینده نامناسب و یا استفاده از مقدار ناکافی مواد شوینده باعث بروز این مشکل در ماشین لباسشویی شما خواهد شد.

بررسی دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی امرسان

از دیگر مشکلات مطرح در ماشین‌های لباسشویی امرسان که امکان دارد با آن برخورد داشته باشید مشکل روشن نشدن دستگاه می‌باشد. این وضعیت را می‌تواند ایراد در سیستم برق‌رسانی ماشین لباسشویی شما به وجود آورده باشد که باید توسط بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی امرسان اهواز مورد ارزیابی قرار گیرد. حتی چک کردن مواردی مانند دوشاخه یا پریز برق ماشین لباسشویی نیز نباید فراموش شود و در صورت امکان از یک کابل برق دیگر برای تست دستگاه استفاده نمایید. اگر تا اینجای کار مشکلی پیدا نشد با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز برای بررسی موارد دیگر تماس بگیرید.

احتمال دارد روشن نشدن ماشین لباسشویی شما به دنبال خراب شدن مجموعه کلید دستگاه اتفاق افتاده باشد. همچنین گاهی اوقات قفل ایمنی درب ماشین لباسشویی یا میکروسوئیچ درب دچار مشکل می‌شود که برای تعویض آن می‌توان از مراکز تعمیر لباسشویی امرسان در اهواز کمک گرفت. پس از بررسی موارد گفته شده و همچنین اطمینان از سالم بودن موتور ماشین لباسشویی به سراغ برد الکترونیکی دستگاه خواهیم رفت. در چنین شرایطی اغلب هزینه تعمیر ماشین لباسشویی امرسان اهواز کمی بالاتر خواهد بود.

بررسی دلیل تخلیه نشدن آب توسط کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز

مشکل دیگری که در ماشین لباسشویی امرسان امکان دارد با آن برخورد داشته باشید مشکل تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی می‌باشد که احتمال دارد به دنبال عدم نصب صحیح شلنگ‌های تخلیه در دستگاه اتفاق بیفتد. توصیه می‌شود حتماً برای نصب ماشین لباسشویی و اطمینان از ارتفاع مناسب شلنگ‌های تخلیه از تعمیرکار ماشین لباسشویی امرسان اهواز کمک بگیرید. ممکن است تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی به دلیل گرفتگی در سیستم فاضلاب منزل اتفاق افتاده باشد یا اینکه مانعی در مسیر شلنگ‌های آب به وجود آمده است.

از دیگر مواردی که باید به بررسی آن بپردازید پمپ تخلیه می‌باشد. گاهی چه چیز کوچک مانند یک تکه نخ به دور پروانه‌های پمپ چرخیده و مانع از حرکت آن می‌شود. در برخی موارد نیز احتمال سوختگی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وجود دارد که باید برای تعویض آن با مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در اهواز تماس بگیرید. در نهایت با ادامه یافتن مشکل ماشین لباسشویی لازم است به بررسی برد الکترونیکی دستگاه پرداخته شود که این کار را کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز برای شما انجام خواهند داد.

بررسی علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی امرسان

یکی از مشکلات شایع و البته خطرناک در ماشین‌های لباسشویی مشکل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی می‌باشد که ممکن است به دنبال اتصالی در سیستم برق کشی داخلی دستگاه اتفاق بیفتد. عدم آگاهی کافی برای بررسی این موضوع می‌تواند برای شما خطرساز شود و حتماً باید کار را به مراکز تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز به صورت حرفه‌ای بسپارید. تمام سیم‌کشی‌های داخلی دستگاه لازم است مورد بررسی قرار گرفته و در ادامه از وصل بودن سیم ارت ماشین لباسشویی مطمئن شوید.

با ادامه یافتن مشکل متخصص تعمیر ماشین لباسشویی امرسان اهواز از نسوختن موتور دستگاه و عدم اتصال بدنه در آن اطمینان پیدا می‌کند. احتمال ایراد در قطعاتی مانند خازن پارازیت گیر دستگاه و نشتی برق از آن نیز وجود دارد که باید بررسی آن را به بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی امرسان در اهواز بسپارید. از آنجایی که جابجایی این دستگاه می‌تواند برای شما دشوار باشد مراکز تعمیر ماشین لباس شویی امرسان در منزل اهواز می‌توانند برای رفع مشکلات آن به کمک شما بیایند.

هزینه تعمیرات لباسشویی امرسان در اهواز

مسلماً برای شما هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اهمیت زیادی دارد و برای اطلاع از این موضوع به مراکز خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز مراجعه خواهید داشت. در این مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در اهواز زیر نظر افراد متخصص صورت می‌پذیرد و شما از بابت هزینه‌های اضافی و استفاده از قطعات بی‌کیفیت نگرانی نخواهید داشت. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز متغیر است و به تشخیص علت خرابی توسط بهترین تعمیرکار لوازم خانگی در اهواز بستگی خواهد داشت.

 

نمایندگی امرسان در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی امرسان  در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (4 امتیاز)