مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش  در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز  انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آرچلیک در اهواز

اگر برند آرچلیک را برای لوازم خانگی برقی و ماشین لباسشویی خود انتخاب کرده‌اید باید بدانید با وجود خدمات پس از فروش در اغلب شهرها انتخاب بسیار مناسبی داشته‌اید. در صورتی که با ایرادی در کارکرد ماشین لباسشویی خود مواجه شدید تنها کافی است با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز تماس داشته و راهنمایی بخواهید. تعمیر ماشین لباس شویی آرچلیک در منزل اهواز از دیگر خدماتی است که می‌توانید از آن بهره ببرید. خرابی‌های این دستگاه می‌توانند بسیار گسترده باشند و به همین دلیل توصیه می‌شود هر زمان با ایرادی در کارکرد لباسشویی خود مواجه شدید همان ابتدا با تعمیرکار آرچلیک اهواز تماس داشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز به صورت حرفه ‌ای

ایرادهایی که در ماشین لباسشویی با آن برخورد می‌کنید می‌توانند بسیار متفاوت باشند و گاه مشکل با یک بررسی ساده برطرف شده و در برخی موارد نیاز به رسیدگی مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک اهواز وجود خواهد داشت. اگر فکر می‌کنید خودتان برای انجام این کار آماده هستید از نکاتی که در ادامه این متن در خصوص تعمیر لباسشویی آرچلیک در اهواز آورده شده است استفاده کرده و به عیب یابی دستگاه خود بپردازید. اما اگر فکر می‌کنی تجربه و مهارتی که شما دارید برای تعمیر ماشین لباسشویی و مشکل فعلی آن کافی نیست حتماً با متخصصین تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس داشته باشید و یا به بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز مراجعه نمایید.

عیب یابی آبگیری نکردن ماشین لباسشویی آرچلیک

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز در زمان آبگیری نکردن این دستگاه به علت به وجود آمدن ایراد بستگی دارد. اگر مشکل از چیز ساده‌ای مانند گرفتگی شلنگ‌های ورودی آب لباسشویی باشد با تعویض شلنگ‌ها یا باز کردن مسیر آنها مشکل شما برطرف می‌شود. حتی گاهی اوقات متوجه می‌شوید فراموش کرده‌اید شیر آب ورودی ماشین لباسشویی را باز کنید. پس قبل از اینکه با تعمیرکار ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز تماس بگیرید بررسی چنین موارد ساده‌ای را در نظر داشته باشید.

پس از اینکه از موارد فوق اطمینان پیدا کردید باید به کمک بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی  بررسی شیر برقی لباسشویی آرچلیک بپردازید که احتمال سوختن این قطعه در زمان آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بسیار زیاد است. اگر برای تعویض آن نیاز به کمک دارید حتماً با مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز تماس بگیرید و برای بررسی شیر برقی و هیدروستات از کارشناسان آن کمک بخواهید. احتمال خراب شدن برد الکترونیکی نیز وجود دارد که باید توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گیرد.

عیب یابی مشکل عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی آرچلیک

مشکل بزرگ دیگری که ممکن است در لباسشویی آرچلیک برای شما دردسرساز شود تخلیه نشدن آب‌های آلوده می‌باشد که احتمال دارد مجبور شوید برای رفع آن از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی آرچلیک در محل اهواز استفاده داشته باشید. این مشکل می‌تواند به دنبال بسته شدن مسیر تخلیه آب در شلنگ‌های خروجی اتفاق بیفتد و یا اینکه گاهی وقت‌ها فیلتر تخلیه بیش از اندازه کثیف شده و به دنبال آن امکان خروج آب از دستگاه وجود ندارد. همچنین ارتفاع مناسب شلنگ تخلیه از زمین بسیار مناسب است که برای اطلاع دقیق از آن می‌توانید از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک سیار راهنمایی بخواهید.

اگر پس از چک کردن تمام موارد فوق باز هم متوجه شدید تخلیه آب به صورت کامل از ماشین لباسشویی شما انجام نمی‌شود نیاز به بررسی پمپ تخلیه و پروانه‌های آن وجود دارد. گاهی اوقات به دنبال سوختن پمپ تخلیه مجبور به تعویض این قطعه هستید که باید انجام این کار را به خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز بسپارید. اگر متوجه شدید پمپ تخلیه لباسشویی شما ایرادی ندارد احتمال خراب شدن برد الکترونیکی را باید در نظر بگیرید و بررسی این قطعه را به مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در شهر اهواز ارجاع دهید.

بررسی علت روشن نشدن لباسشویی آرچلیک در اهواز

یکی از مشکلاتی که امکان دارد در ماشین لباسشویی آرچلیک با آن دست و پنجه نرم کنید مشکل روشن نشدن دستگاه شما می‌باشد که دلایل بسیار متفاوتی می‌تواند داشته باشد. احتمال ایراد در سیستم برق رسانی به ماشین لباسشویی وجود دارد که برای چک کردن وضعیت سیم‌کشی‌ها حتماً باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک تماس برقرار سازید. علاوه بر سیم‌کشی‌های داخلی قطعاتی مانند دو شاخه و پریز و حتی کابل برق ماشین لباسشویی نیز باید مورد بررسی دقیق قرار گیرند.

از دیگر دلایل روشن نشدن لباسشویی آرچلیک می‌توان به ایراد در صفحه کلید دستگاه اشاره داشت که در چنین شرایطی باید کنتاکت‌های کلید به درستی ارزیابی شوند. همچنین گاهی به دلیل خراب شدن میکروسوئیچ و درست بسته نشدن درب ماشین لباسشویی با چنین مشکلی مواجه می‌شوید که بهتر است از خدمات تعمیر ماشین لباس شویی آرچلیک در محل اهواز کمک بگیرید. امکان خراب شدن موتور لباسشویی یا برد الکترونیکی نیز وجود دارد. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز در زمان روشن نشدن دستگاه به قطعه آسیب دیده بستگی خواهد داشت.

دلیل لرزش بیش از اندازه در ماشین لباسشویی آرچلیک

هزینه تعمیرات لباسشویی آرچلیک در اهواز در زمان لرزش دستگاه می‌تواند بسیار کم و ناچیز بوده و یا اینکه گاهی اوقات به دنبال خرابی قطعاتی مانند برد هزینه‌های سنگینی را متحمل شوید. یکی از مشکلاتی که باعث لرزش دستگاه شما می‌شود تراز نبودن پایه‌های آن می‌باشد. به همین علت بهترین توصیه این است که نصب لباسشویی خود را به بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی آرچلیک اهواز بسپارید تا در آینده دچار مشکل نشوید. پس از چک کردن وضعیت تراز پایه‌های ماشین لباسشویی نوبت به بررسی وضعیت کمک فنرهای دستگاه می‌فرستد که یک تعمیرکار ماشین لباسشویی آرچلیک اهواز می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد.

دقت داشته باشید یک موضوع بسیار مهم متناسب بودن حجم لباس‌هایی می‌باشد که درون دیگ ماشین لباسشویی خود ریخته‌اید. همواره به ظرفیت دستگاه توجه داشته باشید و دقت کنید لباس‌ها را به صورت متوازن داخل دیگ ماشین لباسشویی پخش کرده باشید. اگر نیاز به تعویض کمک فنرها بود می‌توانید با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز تماس داشته باشید. در نظر داشته باشید احتمال خراب شدن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی نیز وجود دارد که با توجه به حساسیت بالای این قطعه حتماً باید بررسی آن را به کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز بسپارید.

نمایندگی آرچلیک در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

Rate this page