مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش  در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال  در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز  انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات لباسشویی آدمیرال در اهواز

از آنجایی که ماشین لباسشویی یکی از وسایل مهم و ضروری در هر خانه‌ای محسوب می‌شود انتخاب یک برند مطمئن و شناخته شده برای این محصول اهمیت زیادی دارد. آدمیرال یکی از برندهایی است که می‌توانید با اطمینان خاطر از لوازم برقی خانگی آن استفاده داشته باشید و در صورت نیاز در شهر اهواز با تعمیرکار ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز تماس گرفته و برای رفع مشکلات دستگاه خود راهنمایی بخواهید. شاید فکر کنید با وجود کیفیت بالایی که قطعات استفاده شده در این برند دارد نیازی به خدمات پس از فروش نخواهد بود اما باید بدانید خرابی قطعات در تمام وسایل برقی دیده می‌شود و به همین جهت آشنایی با بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی آدمیرال اهواز اهمیت زیادی دارد. هر زمان برای رفع مشکلات مطرح شده در ماشین لباسشویی خود به راهنمایی‌های بیشتری نیاز داشتید کارشناسان ما در مراکز تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز آماده ارائه خدمات به شما هستند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز

یکی از درگیری‌های مهمی که در زمان خرابی ماشین لباسشویی آدمیرال ذهن شما را درگیر می‌سازد میزان هزینه‌ای است که باید بابت تعمیر این دستگاه بپردازید. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال اهواز بسیار متغیر است و به میزان خرابی و شدت درگیری قطعات دستگاه بستگی دارد. گاهی با تعویض چند قطعه ساده مشکل ماشین لباسشویی شما رفع می‌شود و در برخی موارد نیاز به بررسی‌های بیشتر و تعمیر قطعاتی مانند موتور دستگاه می‌باشد. بررسی و عیب یابی چنین قطعاتی را حتماً باید به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز بسپارید. در ادامه مطلب شما را با برخی از مشکلات رایج در لباسشویی آدمیرال آشنا می‌سازیم و اگر برای کمک‌های بیشتر نیاز به راهنمایی داشتید حتماً با متخصصین ما در مراکز تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس بگیرید.

عدم شستشوی درست لباس در ماشین لباسشویی آدمیرال

یکی از اولین و مهم‌ترین مشکلاتی که در ماشین لباسشویی آدمیرال ممکن است تجربه کرده باشید تمیز نشدن لباس‌ها پس از شست و شو می‌باشد که می‌توانید برای بررسی آن با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در شهر اهواز تماس بگیرید. البته می‌توانید قبل از اینکه بخواهید با متخصصین تعمیر این دستگاه تماس داشته باشید مطمئن شوید به درستی از لباسشویی خود استفاده می‌کنید. یکی از موارد مهم میزان ماده شوینده‌ای است که داخل جاپودری لباسشویی می‌ریزید. نکته مهم دیگر حجم لباس‌هایی است که هر بار برای شستشو داخل دیگ قرار می‌دهید. اگر از رعایت این نکات مطمئن هستید با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز تماس داشته باشید.

علت تمیز نشدن لباس‌های شما در هر سیکل شستشو در ماشین لباسشویی می‌تواند عدم رسیدن آب کافی به لباس‌ها باشد که این یعنی لباسشویی آدمیرال در روند آبگیری خود با مشکل مواجه شده است. برای رفع مشکل شلنگ‌های ورودی آب را چک کرده و سپس با مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز تماس بگیرید. در صورت سالم بودن سیستم آبگیری ماشین لباسشویی کثیف ماندن لباس‌های شما می‌تواند به دنبال تخلیه نشدن کامل آب‌های داخل دیگ اتفاق بیفتد. تعمیرکار آدمیرال اهواز می‌تواند در حل این مشکل نیز به شما کمک کند.در صورتی که جابجایی دستگاه و مراجعه حضوری برای تعمیر آن برای شما دشوار است می‌توانید از مراکز تعمیر ماشین لباس شویی آدمیرال در محل اهواز استفاده نمایید.

بررسی مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی آدمیرال

هزینه تعمیرات لباسشویی آدمیرال در اهواز در زمان روشن نشدن این دستگاه می‌تواند بسیار کم و یا بسیار زیاد باشد و این به خرابی بخش مورد نظر در دستگاه بستگی دارد. قبل از اینکه بخواهید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال تماس گرفته و برای بررسی موارد مرتبط در لباسشویی خود از کارشناسان کمک بخواهید چند مورد را خودتان در نظر داشته باشید. در ابتدا مطمئن شویم ماشین لباسشویی را به برق وصل کرده و همچنین با یک فازمتر پریز برق متصل به آن را چک کرده و از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید. اگر در این کار تجربه‌ای ندارید حتماً اجازه دهید کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز سیستم برق کشی دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهند.

دلایل دیگر روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌تواند خراب شدن سوئیچ درب و زبانه آن باشد که به دنبال خرابی این قطعات درب لباسشویی آدمیرال درست بسته نشده و دستگاه روشن نمی‌شود. مراکز تعمیر ماشین لباس شویی آدمیرال در منزل اهواز می‌توانند در تعمیر یا تعویض قفل و سوئیچ درب دستگاه به شما کمک کنند. مورد دیگری که نیاز به بررسی دارد مجموعه کلید دستگاه می‌باشد که لازم است تمام کنتاکت‌های آن را توسط یک فرد متخصص ارزیابی نمایید. شاید برای این کار نیاز به مجموعه نقشه سرسیم‌ها داشته باشید که مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال اهواز در اختیار دارند.

بررسی علت عدم کار کردن دور خشک کن ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز

یکی از بزرگترین مشکلاتی که ممکن است در ماشین‌های لباسشویی آدمیرال اتفاق بیفتد عدم کارکرد دور خشک کن لباسشویی می‌باشد. این اتفاق گاهی به دنبال خرابی خازن راه‌انداز در لباسشویی ایجاد می‌شود که مراکز تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال سیار می‌توانند در رفع آن به شما کمک کنند. مورد دیگری که باید به بررسی آن بپردازید مجموعه کلید دستگاه می‌باشد که اگر خراب بود باید توسط بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز تعمیر یا تعویض گردد. اگر تا اینجای کار مشکلی پیدا نکردید و مطمئن هستید اضافه بر ظرفیت ماشین لباسشویی خود داخل آن لباس نریخته‌اید به بررسی چند مورد دیگر می‌پردازیم.

یکی از مواردی که چک کردن آن مورد نیاز است دکمه حذف دور خشک کن ماشین لباسشویی می‌باشد. ممکن است بنا به مشکلی در حالت غیر فعال اتصال میان کنتاکت‌ها برقرار باقی بماند که بهتر است رفع این مشکل را به مراکز تعمیر لباسشویی آدمیرال در اهواز بسپارید. از دیگر مواردی که باید در نظر داشته باشید موتور ماشین لباسشویی می‌باشد که اگر این قطعه خراب شده باشد به احتمال زیاد مجبور به هزینه بالایی برای تعمیر دستگاه خود خواهید شد. برای تعمیر و عیب یابی موتور حتماً با مراکزی که تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز به صورت حرفه‌ ای انجام می‌دهند تماس بگیرید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز در زمان نشتی آب

برای عیب یابی مشکل نشتی آب در ماشین لباسشویی می‌توانید از خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز استفاده داشته باشید. این نشتی در بسیاری از مواقع در شلنگ‌های آب پشت ماشین لباسشویی اتفاق می‌افتد و با تعویض آنها مشکل شما برطرف خواهد شد. گاهی نیز به دنبال سوراخ شدن و پوسیدگی لاستیک‌های دور درب دستگاه شاهد نشتی آب از لباسشویی آدمیرال هستیم که تعمیرکار ماشین لباسشویی آدمیرال اهواز می‌تواند این لاستیک‌ها را برای شما عوض کند.

نمایندگی آدمیرال در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– —————– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22

Rate this page