رعایت شرایط مربوط به کرونا مهم ترین فاکتور تکنسین های اهواز تکنیک

تمامی تکنسین های شرکت اهواز تکنیک شرایط کرونا را به بهترین وجه رعایت نموده و سپس به خدمت رسانی شما مردم عزیز و خونگرم اهواز  می پردازند.شرکت اهواز تکنیک قوانین سختگیرانه ای را در مورد رعایت تمامی شرایط کرونا به تکنسین های خود ابلاغ نموده است در شرکت اهواز تکنیک از تمامی متخصصین و کارمندان در دوره های کوتاه مدت و به طور مداوم تست کرونا گرفته می شود . بزرگترین هدف شرکت ما  لبخند رضایت بر لبان شماست .

مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات یخچال ویرپول در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر یخچال کنوود در اهواز و تعمیرات و سرویس یخچال و ساید بای ساید، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف یخچال و ساید بای ساید باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر یخچال و ساید بای ساید برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر یخچال ویرپول در اهواز

  1. یخچال فریزر سرما ندارد
  2. یخچال فریزر صدای غیرطبیعی می دهد.
  3. واشر درب یخچال فریزر از بیت رفته است.
  4. یخساز ساید بای ساید به درستی کار نمی کند.
  5. یخچال فریزر برق زیادی مصرف می کند.
  6. کمپرسور یخچال کار از کار افتاده است.
  7. یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
  8. از یخچال آب می ریزد
رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر یخچال ویرپول در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات یخچال ویرپول در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات یخچال ویرپول در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات یخچال ویرپول در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در اهواز

یخچال فریزر مهم‌ترین از لوازم هر خانه‌ای به حساب می‌آیند زیرا یکی از مهم‌ترین امورات ما در طول روز غذا خوردن است و یخچال و فریزر وظیفه دارد مواد غذایی را تازه و سالم نگه دارد. در نتیجه لازم است که شما از یخچال و فریزر خود نهایت مراقبت را به عمل بیاورید و هنگامی که متوجه بروز ایراد در یخچال فریزر شدید می‌توانید از نمایندگی تعمیرات ویرپول در اهواز کمک بخواهید. تعمیرکار یخچال ویرپول در اهواز در هر زمانی از شبانه روز در کنار شماست تا برای رفع مشکلات یخچال فریزر به شما کمک کند. در این مطلب قصد داریم شما را دلایل خاموش شدن یخچال و فریزر آشنا کنیم.

دلایل خاموش شدن یخچال و فریزر ویرپول

طبق نظر تعمیرکار یخچال ویرپول اهواز دلایل متعددی می‌تواند موجب خاموش شدن یخچال فریزر بشود. در ادامه این مطلب چند مورد از مهمترین دلایل خاموش شدن یخچال فریزر را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

ایراد در موتور و کمپرسور یخچال و فریزر ویرپول

موتور و کمپرسور اصلی‌ترین و مهم‌ترین قطعات یخچال فریزر هستند. چنانچه این قطعات آسیب ببینند می‌تواند بر روی عملکرد کل دستگاه تاثیر بگذارند. به همین دلیل ایراد در موتور و کمپرسور را اصلی‌ترین دلایل خاموش شدن یخچال فریزر معرفی می‌کنند.

یخچال و فریزر به طور مداوم روشن و در حال کار هستند. در نتیجه ممکن است موتور بیش از حد نرمال داغ شود. این افزایش حرارت می‌تواند باعث سوختن کمپرسور و خاموش شدن ناگهانی یخچال بشود که در این صورت برای تعمیر یخچال ویرپول اهواز باید از یک تکنسین مجرب کمک بخواهید.

کمپرسور از قسمت‌های اساسی یخچال است که مسئول ایجاد فشار و چرخش گاز در یخچال می‌باشد. عملکرد صحیح کمپرسور موجب خنک شدن فضای یخچال خواهد شد. بنابراین چنانچه کمپرسور کار نکند یا آسیب ببیند ممکن است یخچال به طور ناگهانی خاموش شود. برای بررسی و عیب یابی کمپرسور لازم است از نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز کمک بخواهید. البته خطای موتور یخچال می‌تواند بر روی نمایشگر نیز پدیدار شود. بنابراین چنانچه شما این خطا را برای نمایشگر یخچال خود مشاهده می‌کنید لازم است از یک تکنسین مجرب کمک بخواهید.

خرابی فن یخچال ویرپول

اگر فن دستگاه شما آسیب ببیند می‌تواند موجب خاموشی ناگهانی یخچال فریزر بشود فن در کنار کمپرسور یخچال قرار دارد و چنانچه خراب باشد کمپرسور بیش از اندازه داغ می‌شود و خواهد سوخت در نتیجه یخچال شما خاموش خواهد شد برای عیب یابی و رفع مشکل فن باید از تیم تعمیرات یخچال در اهواز کمک بخواهیم

ایراد در برد الکترونیکی یخچال ویرپول

آسیب دیدن و سوختن برد می‌تواند دلیل بعدی خاموش شدن یخچال فریزر باشد. یکی از مهم‌ترین اجزای داخل یخچال همان برد الکترونیکی است که به آن مغز یخچال نیز گفته می‌شود. در واقع این برد وظیفه دارد اطلاعات را از قطعات یخچال گرفته و آن را به سایر قطعات دیگر بفرستد. این برد در اثر برخورد با آب یا ضربه دچار خرابی خواهد شد. در نتیجه ممکن است یخچال شما از کار بیفتد. برای رفع مشکل و آگاهی از هزینه تعمیر برد یخچال ویرپول اهواز می‌توانید با تکنسین مجرب تماس بگیرید.

ایراد در اتصالات داخلی یخچال ویرپول

اگر سیم‌ها اتصالات و کابل‌های درونی یخچال آسیب ببینند ممکن است موجب خاموش شدن یخچال فریزر بشوند. بنابراین لازم است پریز، سیم و سایر اتصالات درب یخچال را بررسی و از سلامت آنها اطمینان حاصل نمایید. زیرا هر مشکلی در این بخش‌ها رخ بدهد ممکن است موجب شود که جریان برق به یخچال نرسد و یخچال فریزر خاموش بشود. چنانچه احساس می‌کنید ایراد از اتصالات داخلی یخچال است لازم است از تیم تعمیرات یخچال ویرپول در اهواز کمک بخواهید. تکنسین‌های تیم تعمیرات پس از برآورد هزینه تعمیر یخچال ویرپول در اهواز به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.

داغ شدن بیش از حد نرمال موتور یخچال ویرپول

داغ شدن موتور در یخچال‌های قدیمی امر رایج است و در یخچال‌های جدید کمتر رخ می‌دهد. به هر حال دلیلی است که می‌تواند موجب خاموش شدن یخچال بشود. از دلایل داغ شدن موتور می‌توان به استفاده بیش از حد از یخچال فریزر، قرار گرفتن آنها در محیط‌های گرم، خراب شدن فن و نشتی گاز مبرد اشاره کرد. برای رفع مشکل و آگاهی از هزینه تعمیر یخچال ویرپول اهواز می‌توانید با یک تعمیرکار حرفه‌ای تماس بگیرید.

ایراد در ترموستات یخچال ویرپول

دلیل دیگری که می‌تواند موجب خاموش شدن یخچال فریزر بشود خراب شدن ترموستات است. ترموستات قطعه مهم است که دمای یخچال را تنظیم می‌کند. چنانچه این قطعه آسیب ببیند ممکن است لازم شود که نمایندگی یخچال ویرپول در اهواز ترموستات را تعویض نماید. خراب شدن ترموستات می‌تواند موجب داغ شدن یخچال و آسیب دیدن سایر قطعات آن بشود. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از گسترش آسیب هرچه سریع‌تر با نمایندگی ویرپول در اهواز تماس بگیرید .

نوسانات شدید برق

دلیل دیگری که می‌تواند عامل خاموش شدن یخچال باشد نوسانات شدید برق است. این موضوع می‌تواند موجب سوختن لوازم خانگی نیز بشود. بنابراین لازم است برای تمامی لوازم خانگی از محافظ برق استفاده نمایید. چنانچه یخچال شما به دلیل نوسانات برقی دچار ایراد شد هرچه سریع‌تر از نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در اهواز کمک بخواهید. تکنسین نمایندگی با حضور در منزل شما به تعمیر انواع لوازم خانگی ویرپول در اهواز خواهد پرداخت.

نشت گاز مبرد یخچال ویرپول

کم شدن گاز یخچال می‌تواند یکی دیگر از دلایل خاموش شدن یخچال باشد. با نشت گاز، یخچال دیگر خنک نخواهد شد و موتور کمپرسور مجبور به فعالیت بیش از حد خواهند شد. این افزایش فشار می‌تواند موجب سوختن موتور و کمپرسور و آسیب دیدن یخچال شما بشود. برای آگاهی از هزینه تعمیرات یخچال ویرپول در اهواز می‌توانید با یک تکنسین کاربلد تماس بگیرید.

کلام نهایی

در این مطلب به بررسی ایرادات یخچال و فریزر ویروپول پرداخته و شما را از هزینه تعمیر برد یخچال ویرپول در اهواز آگاه کردیم. چنانچه یخچال و فریزر شما آسیب دیده و دیگر عملکرد صحیح خود را ندارد می‌توانید با شماره نمایندگی ویرپول در اهواز تماس حاصل نمایید.

نمایندگی ویرپول در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر یخچال ویرپول در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر یخچال ویرپول در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

3.2/5 - (5 امتیاز)