مزیت های مرکز تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

رایج ترین دلیل تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

 ۱- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

۲ – نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

۳ – یخ زدن پنل و یا کندانسور

۴ – خارج نشدن آب از لوله درین کولر گازی هیتاچی

 ۵– روشن نشدن کولر گازی و یا صفحه نمایش

۶ – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

۷ – آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

۸ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

۹ – سر و صدای اضافی و لرزش بیش از حد در یونیت داخلی و خارجی

۱۰ – سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز مزایای بسیاری را برای کاربران کولر گازی هیتاچی فراهم می کند. اول اینکه تعمیر و نگهداری منظم عمر کولر گازی را افزایش داده و عملکرد آن را بهبود می بخشد. در طول فرآیند تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز، فیلترها تمیز می شوند، سطح گاز بررسی می شود و موتورهای فن تست می شوند.

به این ترتیب کولر گازی کارآمدتر عمل کرده و مصرف انرژی کاهش می یابد. علاوه بر این، نگهداری منظم و تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز از خرابی های احتمالی جلوگیری می کند و تضمین می کند که دستگاه برای مدت طولانی تری به خوبی کار می کند.

هزینه تعمیر کولرگازی هیتاچی در اهواز برای تعمیر انواع لوازم خانگی هیتاچی در محل مورد نظر شما بسیار معقول است. برای برقراری ارتباط با ما میتوانید با شماره نمایندگی هیتاچی در اهواز تماس بگیرید.

مزایای نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز

در مورد مزایای نمایندگی کولر گازی هیتاچی در اهواز می توان چیزهای زیادی گفت. مزایای نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز به صورت زیر است:

بهره وری انرژی: تعمیر و نگهداری با نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز از نظر بهره وری انرژی بسیار مهم است. به لطف کارهای تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز عملکرد کولر گازی افزایش یافته و مصرف انرژی کاهش می یابد. این به طور مستقیم قبض انرژی شما را کاهش می دهد. اگر فیلترها، فن ها و کویل کولر به طور مرتب در مرکز تعمیر فن کولر گازی هیتاچی در اهواز تمیز می شوند، کولر گازی انرژی کمتری مصرف می کند و عملکرد بهتری دارد.

طول عمر: نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز عمر کولر گازی را افزایش می دهد. تعمیر و نگهداری منظم از فرسودگی قطعات کولر گازی جلوگیری می کند و از خرابی های مکانیکی جلوگیری می کند. نمایندگی کولر گازی هیتاچی در اهواز تضمین می کند که کولر گازی برای مدت طولانی تری به آرامی کار نماید.

خطر خرابی را کاهش می دهد: نمایندگی هیتاچی در اهواز از خرابی های غیرمنتظره جلوگیری می کند. به لطف تعمیر و نگهداری منظم، علل بالقوه خرابی زود تشخیص داده شده و از بین می روند. این به شما امکان می دهد در صورت بروز نقص غیرمنتظره، به جای تعمیرات پرهزینه، مشکل را با یک تعمیر جزئی در مرکز تعمیرات کولر گازی هیتاچی اهواز حل کنید.

هوای پاک تر و سالم تر: نگهداری از کولر گازی هیتاچی بر کیفیت هوای داخل خانه تأثیر مثبت می گذارد.

شرایط گارانتی و بازگشت: نمایندگی تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز با شرایط گارانتی کامل و ضمانت به تعمیرات کولر گازی هیتاچی اهواز می پردازد.. بسیاری از برندهای کولر گازی هیتاچی برای به تعمیر و نگهداری منظم به بررسی تعمیرکار کولر گازی هیتاچی در اهواز نیاز دارند. بنابراین، نگهداری منظم در طول دوره گارانتی بسیار مهم است.

انواع خرابی در کولر گازی هیتاچی

کولرگازی هیتاچی با گذشت زمان فرسوده و خراب می شود. برخی از مشکلات رایج در کولر گازی هیتاچی به صورت زیر بررسی می نماییم:

1.کولر گازی هیتاچی بد کار می کند

آیا در جایی که به نظر می رسد کولر گازی مورد استفاده شما کار می کند با مشکلاتی مواجه شده اید؟ این مشکل یکی از رایج ترین مشکلات در مورد خرابی کولر گازی است.

در صورت بروز مشکل در کارت آنبورد، کارت معیوب باید در نمایندگی تعمیرات هیتاچی در اهواز تعویض شود.

اگر روغن داخل کمپرسور عملکرد خود را از دست داده باشد، کمپرسور مدتی کار کرده و سپس متوقف می شود. با از دست دادن خواص روغن، گرمای بیش از حد در کمپرسور و مشکلات مکانیکی در کمپرسور رخ می دهد. این مشکل با تعویض کمپرسور یا تعمیر کمپرسور کولر گازی هیتاچی اهواز حل می شود.

2.کولر گازی باد نمی دمد

اگر با این مشکل مواجه هستید که کولر گازی هیتاچی شمت سرما نمی دهد، ابتدا طبق توصیه ی تیم تعمیر کار کولر گازی هیتاچی اهواز علامت های “تازه” یا “برف” را در علامت های کنترل انتخاب کنید.

برای تحویل سرد، فیلترها باید تمیز شوند. بنابراین جریان هوا به حالت عادی باز می گردد و تهویه هوا هوای خنک را فراهم می کند. اگر فیلترها تمیز نیستند، آنها را تمیز کنید. در صورت بروز نقص در کنترل کولر گازی هیتاچی، مشکل توسط تیم های تعمیر فن کولر گازی هیتاچی در اهواز برطرف خواهد شد. اگر گاز کولر گازی تمام شده باشد، باید آن را دوباره پر کنید.

تیم تعمیر کمپرسور کولر گازی هیتاچی اهواز می توانند با بررسی اینکه آیا کمپرسور کولر گازی هیتاچی معیوب است مشکل را حل نمایند.. در صورت وجود مشکل در خط لوله (مانند نشتی)، آن نشتی ها باید تعمیر و لوله ها تعویض شوند.

3.خرابی فن کولر گازی

 موتور فن قطعه ای است که به یک برد الکترونیکی متصل است. خرابی برد الکترونیکی ممکن است ناشی از خطای الکتریکی باشد. موتور فن نیز ممکن است به دلیل گیر کردن مکانیکی از کار بیفتد. این وضعیت توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات هیتاچی در اهواز در نتیجه اندازه گیری های لازم مشخص می شود. در این مواقع می توانید خدمات کولر گازی هیتاچی را از ما دریافت کنید.

کاربرد تعمیرات کولر گازی هیتاچی در اهواز

باعث صرفه جویی در انرژی می شود.

عمر کولر گازی را افزایش می دهد.

خطر نقص عملکرد را کاهش می دهد.

به شما امکان می دهد هوای تمیزتر و سالم تری تنفس کنید.

رعایت شرایط گارانتی را تضمین می کند.

هزینه تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه تعمیر کولر گازی هیتاچی اهواز

هنگامی که به خدمات تعمیر کار کولر گازی هیتاچی اهواز نیاز دارید، تحقیق در مورد هزینه تعمیر کولر گازی هیتاچی در اهواز گام مهمی است. هزینه تعمیر کولرگازی در اهواز به طور کلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل برند و مدل کولر گازی، تجربه ارائه دهنده خدمات و کیفیت خدمات می باشد.

برای تعمیر انواع لوازم خانگی در اهواز می توانید با شماره نمایندگی هیتاچی در اهواز تماس بگیرید.

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (4 امتیاز)