مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات مایکروفر پاکشوما در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر مایکروفر میله در اهواز و تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز

1 –گرم نکردن مواد غذایی

2 –سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –باز نشدن درب مایکروفر

5 –عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-روشن شدن خودکار مایکروفر

12–بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

14-

تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز

هزینه خدمات تعمیر مایکروفر خدمات تعمیر ماکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفر از ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفر از ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفر از ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفر از ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفر از ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر از ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات مایکروفر پاکشوما در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات مایکروفر پاکشوما در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات مایکروفر پاکشوما در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات مایکروفر پاکشوما در اهواز

برند پاکشوما یکی از تولید کننده‌های مشهور و با سابقه لوازم خانگی است که اغلب ما با نام این برند آشنایی داریم. این روزها به دلیل افزایش قیمت محصولات خارجی بسیاری از افراد روی به کالاهای ایرانی آوردند و برند پاکشوما یکی از برندهای مشهور و قابل قبول در صنعت تولید مایکروفر‌ها می‌باشد. خرید از برندهای داخلی علاوه بر مزایای زیادی که برای تولید کنندگان ایرانی دارد باعث می‌شود شما نیز به راحتی بتوانید برای کالای خود به خدمات پس از فروش دسترسی داشته باشید. نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز از جمله مراکزی است که خدمات پس از فروش و تعمیر مایکروفر‌های این برند را زیر نظر کارشناسان خود انجام می‌دهد.

ممکن است در زمان استفاده از مایکروفر‌های پاکشوما مانند هر برند دیگری با مشکلات مختلفی در دستگاه خود مواجه شوید. تعمیر کار مایکروفر پاکشوما اهواز می‌تواند به سادگی و با توجه به تجربه‌ای که دارد مشکل دستگاه شما را تشخیص داده و برطرف نماید. لیستی از مشکلاتی که در مایکروفر‌های پاکشوما مطرح بوده و کاربران زیادی از آن گلایه داشتند در ادامه این مطلب آورده شده است. این نکات نمی‌توانند برای تعمیر مایکروفر برای شما کافی باشند و حتماً باید برای عیب یابی این دستگاه از نمایندگی پاکشوما در اهواز کمک بخواهید.

دلایل بلند شدن دود از مایکروفر پاکشوما

بررسی دلیل شنیده شدن صدای غیر عادی در مایکروفر پاکشوما

بررسی علت خاموش شدن مایکروفر

چرا فن مایکروفر پاکشوما از کار افتاده است

هزینه تعمیر مایکروویو پاکشوما در اهواز

دلایل بلند شدن دود از مایکروفر پاکشوما

اگر در زمان استفاده از مایکروفر متوجه شوید دود از این دستگاه بلند می‌شود باید فوراً دستگاه خود را از جریان برق جدا نموده و با کارشناسان تعمیر مایکروفر در اهواز تماس بگیرید. البته گاهی اوقات این مشکل بنا به ایراد جدی در دستگاه شما صورت نمی‌گیرد و تنها به خاطر استفاده نادرست از مایکروفر با آن مواجه می‌شوید. به عنوان مثال ممکن است مایکروفر خود را روی زمان زیاد تنظیم کرده باشید و به دنبال پخت طولانی مدت مواد غذایی این وضعیت ایجاد شده باشد. توصیه می‌شود همیشه قبل از استفاده از دستگاه در مورد برنامه‌های آن با نمایندگی تعمیرات پاکشوما در اهواز مشورت داشته و یا در صورت امکان از دفترچه راهنمای مایکروفر استفاده نمایید.

البته بلند شدن دود از مایکروفر دلایل دیگری نیز می‌تواند داشته باشد که یکی از آنها اتصالی قطعات داخلی مایکروفر شما می‌باشد. برای چک کردن سیستم برق و اتصالی قطعات باید از کارشناسان تعمیر لوازم خانگی در اهواز راهنمایی بخواهید. احتمال سوختن برخی از قطعات داخلی دستگاه خود را نیز در نظر داشته باشید. از دیگر مواردی که منجر به بلند شدن دود از مایکروفر می‌شود کثیفی زیاد محیط داخلی دستگاه می‌باشد که در چنین حالتی با نظافت فضای داخلی دیگر نباید این مشکل تکرار شود. همچنین احتمال استفاده از ظروف نامناسب در مایکروفر نیز وجود دارد.

بررسی دلیل شنیده شدن صدای غیر عادی در مایکروفر پاکشوما

هرگاه متوجه هرگونه صدای غیر عادی و عجیب در زمان کار کردن مایکروفر خود شدید با شماره نمایندگی پاکشوما در اهواز تماس گرفته و این مشکل را با کارشناسان حاضر در مرکز در میان بگذارید. صدا دادن دستگاه شما می‌تواند به دنبال خرابی موتور گردان آن اتفاق افتاده باشد که نیاز به تعویض این قطعه خواهد بود. همچنین گاهی اوقات لازم است وضعیت کار کردن کوپلینگ و چفت شدن سینی به کوپلینگ توسط تعمیرکار مایکروفر پاکشوما در اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

از دیگر دلایل صدا دادن مایکروفر در زمان کارکرد دستگاه شکستن شفت آن می‌باشد که کارشناسان تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز می‌توانند تعویض این قطعه را برای شما انجام دهند. احتمال خراب شدن دیود یا ایراد در مگنترون مایکروفر نیز وجود دارد که باید توسط نمایندگی تعمیر مایکروفر پاکشوما اهواز مورد بررسی قرار گیرد. اگر همچنان پس از بررسی موارد فوق مشکل صدا دادن دستگاه شما ادامه داشت ریل زیر سینی مایکروفر را چک کرده و همچنین به بررسی فن دستگاه بپردازید.

بررسی علت خاموش شدن مایکروفر توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز

خاموش شدن ناگهانی و خودکار مایکروفر در زمان کار از جمله مشکلاتی است که دفعات زیادی با آن برخورد شده است و شاید شما نیز روزی این مشکل را در کار با دستگاه خود تجربه کنید. در چنین حالتی کارکرد مایکروفر با اختلال مواجه می‌شود و لازم است قطعات مختلف دستگاه توسط مراکز تعمیرات مایکروفر پاکشوما اهواز مورد بررسی قرار گیرد. یکی از عوامل خاموش شدن ناگهانی مایکروفر استفاده طولانی مدت از دستگاه می‌باشد که برای رفع آن لازم است در بین هر بار استفاده برای مدتی به مایکروفر خود استراحت دهید.

عامل دیگر خاموشی ناگهانی مایکروفر خراب شدن پنل دستگاه می‌باشد که مراکز تعمیر مایکروویو پاکشوما در اهواز می‌توانند عیب یابی این قطعه را برای شما انجام دهند. پس از بررسی موارد فوق نوبت به چک کردن احتمال نوسان برق و سالم بودن محافظ برق مورد استفاده برای دستگاه می‌رسد. در نهایت به بررسی ترانس مایکروفر و فن دستگاه می‌پردازیم. اگر همچنان مشکل دستگاه شما رفع نشد احتمال مسدودی هواکش یا خراب شدن ترموستات آن را در نظر داشته باشید. در نهایت نیز برای بررسی برد الکترونیکی با مراکز تخصصی تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز تماس برقرار نمایید.

چرا فن مایکروفر پاکشوما از کار افتاده است

کار نکردن فن مایکروفر باعث وارد شدن فشار زیادی به قطعات داخلی دستگاه می‌شود و باید این موضوع را جدی گرفته و هرچه سریع‌تر برطرف نمایید. می‌توانید از نمایندگی مایکروفر پاکشوما در اهواز بخواهید از مسدود نبودن فیلتر چربی مایکروفر شما مطمئن شود. همچنین لازم است موتور فن مایکروفر نیز مورد بررسی قرار گرفته و از کارکرد سالم این قطعه و درست بودن آن مطمئن شوید.

اگر همچنان مشکل کار نکردن فن دستگاه شما ادامه داشت احتمال خرابی موتور مایکروفر را در نظر داشته باشید و بررسی این قطعه را به کارشناسان تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز واگذار نمایید. احتمال مسدود شدن فیلتر زغال چوب یا کثیف بودن بیش از حد فن مایکروفر نیز وجود دارد.

هزینه تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز

یکی از نکاتی که برای شما اهمیت زیادی دارد هزینه‌ای است که تعمیر مایکروفر بر عهده شما می‌گذارد و برای اطلاع دقیق از این موضوع می‌توانید با مراکز تعمیرات مایکروفر پاکشوما در اهواز مشورت داشته باشید. مراکز زیادی هستند که با تخصص دقیق کارشناسان خود می‌توانند به راحتی مشکل دستگاه شما را تشخیص داده و بر اساس آن هزینه تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز را پیش بینی نمایند. حتی امکان کمک گرفتن از مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی پاکشوما در محل برای عیب یابی مایکروفر و برآورد هزینه‌های آن وجود دارد.

نمایندگی پاکشوما در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[smartslider3 slider=”2″]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

3.2/5 - (5 امتیاز)