مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات مایکروفر میله در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر مایکروفر پاکشوما در اهواز و تعمیر مایکروفر میله در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر میله در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر مایکروفر میله در اهواز

1 –گرم نکردن مواد غذایی

2 –سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –باز نشدن درب مایکروفر

5 –عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-روشن شدن خودکار مایکروفر

12–بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

14

تعمیر مایکروفر میله در اهواز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر میله در اهواز

هزینه خدمات تعمیر مایکروفر خدمات تعمیر ماکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفر از ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفر از ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفر از ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفر از ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفر از ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر از ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات مایکروفر میله در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات مایکروفر میله در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات مایکروفر میله در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات مایکروفر میله در اهواز

برند میله یکی از برندهای تولید کننده لوازم خانگی و تجهیزات تجاری پیشرفته در کشور آلمان است که در سال ۱۸۹۹ شروع به کار کرد. امروزه اغلب افراد میله را به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین و مشهورترین برندهای لوازم خانگی در سطح جهان می‌شناسند. محصولات میله به بازارهای جهانی صادر می‌شود و در کشور ایران نیز امکان خرید محصولات برقی این برند و مایکروفر‌های آن وجود دارد. یکی از نکات مهم در مورد این برند خدمات پس از فروشی است که در بسیاری از شهرهای ایران ارائه می‌شود. به عنوان مثال نمایندگی تعمیر مایکروفر میله در اهواز یکی از مراکزی است که کارشناسان ماهر داشته و می‌تواند در زمان خرابی دستگاه به شما کمک کند.

مشکلاتی که در مایکروفر‌ها ممکن است با آنها مواجه شوید گسترده هستند و دلایل متعددی دارند. به همین جهت هیچگاه خودتان نباید برای تعمیر این دستگاه اقدام نمایید و توصیه می‌شود حتماً با شماره نمایندگی میله در اهواز تماس گرفته و از راهنمایی‌های کارشناسان حاضر در مرکز استفاده نمایید. در قسمت پایین لیستی از مشکلاتی را مشاهده خواهید کرد که در این مقاله در مورد مایکروفر‌های میله و روش رفع آنها به آن پرداخته‌ایم. تعمیر کار مایکروفر میله اهواز در حل هر یک از این مشکلات می‌تواند به شما کمک کند.

رایج‌ترین دلیل نچرخیدن سینی در مایکروفر میله

بررسی علل روشن نشدن مایکروفر میله

بررسی دلیل بلند شدن دود

بررسی دلیل روشن نشدن چراغ مایکروفر میله

هزینه تعمیر مایکروویو میله در اهواز

رایج‌ترین دلیل نچرخیدن سینی در مایکروفر میله چیست

مشکلی که در این بخش از مقاله می‌خواهیم به آن بپردازیم ایراد حرکت نکردن سینی مایکروفر درون دستگاه می‌باشد که ممکن است بنا به دلایل متعددی این وضعیت را در مایکروفر خود تجربه کنید. قبل از تماس با کارشناسان تعمیر ماکروفر در اهواز مطمئن شوید مانعی در مسیر حرکت سینی دستگاه شما وجود ندارد. همچنین به نظافت سطح داخلی آن پرداخته و از نبود هرگونه ذرات چربی و مواد غذایی که بتواند مانعی برای حرکت سینی مایکروفر شود مطمئن شوید. پس از چک کردن این نکات با نمایندگی میله در اهواز تماس گرفته و از کارشناسان بخواهید قطعات داخلی دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهند.

یکی از ایرادهایی که می‌تواند مانع از حرکت صحیح سینی مایکروفر شود خراب شدن غلطک‌های زیر آن می‌باشد که گاهی نیاز به تعویض آنها خواهد بود. همچنین در برخی موارد خراب شدن کوپلینگ مایکروفر چنین وضعیتی را ایجاد می‌نماید که برای بررسی و عیب یابی این قطعه باید حتماً با مراکز تعمیر مایکروویو میله در اهواز در تماس باشید. از موارد دیگری که در صورت بروز این مشکل باید مورد بررسی قرار داد موتور گردان دستگاه می‌باشد. همچنین احتمال خراب شدن شفت مایکروفر و یا ایراد در برد الکترونیکی آن وجود دارد که باید بررسی این دو قطعه حتماً توسط مراکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در اهواز انجام پذیرد.

بررسی علل روشن نشدن مایکروفر میله

از دیگر نکات مهم و کلیدی که می‌تواند برای شما در زمان استفاده از مایکروفر مشکل ساز شود روشن نشدن دستگاه می‌باشد. این وضعیت احتمال دارد بنا به هر دلیلی در دستگاه شما اتفاق بیفتد و به هر صورت در زمان بروز آن نمی‌توانید از مایکروفر خود استفاده داشته باشید. برای بررسی دلیل روشن نشدن مایکروفر ابتدا به بررسی دیود دستگاه می‌پردازیم و اگر لازم بود این قطعه تعویض شود نمایندگی مایکروفر میله در اهواز این کار را برای شما انجام خواهد داد. بخش دیگری که نیاز به بررسی دارد فیوز سرامیکی مایکروفر می‌باشد که احتمال سوختن آن وجود دارد.

پس از چک کردن نقاط فوق به بررسی فیوز حرارتی مایکروفر می‌پردازیم. همچنین لازم است مطمئن شوید میکروسوئیچ درب مایکروفر شما سالم بوده و هیچ مانعی برای درست بسته شدن درب دستگاه وجود ندارد. برای تعویض میکروسوئیچ یا قفل درب می‌توانید از کارشناسان تعمیر مایکروفر میله در اهواز راهنمایی بخواهید. پس از اینکه تمام موارد فوق را چک کرده و سالم بودن سیستم برقی مایکروفر خود نیز مطمئن شدید لازم است احتمال سوختن مگنترون یا ترانس دستگاه را در نظر داشته باشید. گاهی نیز به دنبال بروز ایراد در برد الکترونیکی چنین مشکلی در مایکروفر به وجود می‌آید که تعمیرکار مایکروفر میله در اهواز می‌تواند این وضعیت را مورد بررسی قرار دهد.

بررسی دلیل بلند شدن دود توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر میله در اهواز

اگر در زمان استفاده از مایکروفر متوجه شوید دود از دستگاه شما بلند می‌شود بسیار ترسیده خواهید شد و مسلماً در اولین گام دستگاه خود را از برق می‌کشید. این مشکل می‌تواند بسیار مهم بوده و لازم است حتماً توسط افراد کارشناس مورد بررسی قرار گیرد. گاهی اوقات هزینه تعمیر مایکروفر میله اهواز در زمان بروز این مشکل زیاد می‌شود و مجبور هستید مبلغ زیادی را برای استفاده دوباره از مایکروفر خود بپردازید.

یکی از دلایل بلند شدن دود از مایکروفر استفاده از برنامه نامناسب در دستگاه و پخت طولانی مدت مواد غذایی درون آن می‌باشد. دفترچه راهنما می‌تواند در انتخاب برنامه غذایی مناسب به شما کمک کند. عامل دیگر بلند شدن دود از مایکروفر اتصالی قطعات داخلی دستگاه می‌باشد که حتماً باید توسط مراکز تعمیر مایکروفر میله اهواز مورد بررسی قرار گیرد. علت دیگر این مشکل کثیفی زیاد محیط داخل مایکروفر یا استفاده از ظروف نامناسب داخل دستگاه است. همچنین گاهی اوقات احتمال سوختن برخی قطعات داخلی در دستگاه وجود دارد که باید توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر میله در اهواز مورد عیب یابی قرار گیرد.

بررسی دلیل روشن نشدن چراغ مایکروفر میله

این مشکل نیز می‌تواند ناشی از عوامل متعددی باشد که کارشناسان تعمیر مایکروفر میله در اهواز در شناخت و رفع آن به شما کمک خواهند کرد. اولین احتمال همیشه سوختن خود چراغ مایکروفر می‌باشد که در چنین شرایطی پس از تعویض چراغ باید مشکل شما برطرف گردد. مورد دیگر خراب شدن سوکت لامپ مایکروفر است و همچنین احتمال خرابی ترانس دستگاه وجود دارد که باید مراکز تعمیرات مایکروفر میله در اهواز به بررسی آن بپردازند.

هزینه تعمیر مایکروفر میله در اهواز

برای اینکه بتوانید از مبلغ دقیق هزینه تعمیر مایکروفر میله در اهواز اطلاع پیدا کنید لازم است در مورد علت خرابی این دستگاه با افراد کارشناس مشورت داشته باشید. نمایندگی تعمیر مایکروفر میله اهواز می‌تواند در شناخت مشکلات دستگاه و رفع آنها به شما کمک کند. دقت داشته باشید در بسیاری از مراکز تعمیراتی برای سهولت کار شما امکان حضور در محل فراهم شده است و شما تنها کافی است با مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی میله در محل تماس برقرار نمایید.

نمایندگی میله در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر مایکروفر میله در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر مایکروفر میله در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

Rate this page