مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات مایکروفر آاگ در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر مایکروفر زانوسی در اهواز و تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف مایکروفرها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز

1 –گرم نکردن مواد غذایی

2 –سر و صدای بیش از حد به هنگام داغ کردن

3 –معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر مایکروفر

4 –باز نشدن درب مایکروفر

5 –عدم چرخش سینی ماکروفر یا سولاردام

6 – خاموش شدن خودکار مایکروفر پس از چند ثانیه

7 –جرقه زدن به هنگام کار کردن

8 – روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروفر

9–روشن نشدن مایکروفر و یا صفحه نمایش

10–جلو نرفتن برنامه تنظیم شده

11-روشن شدن خودکار مایکروفر

12–بسته نشدن درب مایکروفر و خراب بودن میکروسوییچ ها

13–مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

14

تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز

لیست قیمت تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز

هزینه خدمات تعمیر مایکروفر خدمات تعمیر ماکروفر
تعویض مگنترون سولاردوم مایکروفراز ۸۸۰ تا ۲۳۵۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر اینورتر۱۲۸۰ هزار تومان
تعویض مگنترون مایکروفر معمولیاز ۸۸۰ تا ۱۶۰۰ هزار تومان
تعویض خازن مایکروفر از ۳۳۰ تا ۵۵۰ هزار تومان
تعویض دیود مایکروفر از ۱۸۰ تا ۲۲۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی مایکروفر از ۳۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض شیشه درب مایکروفر از ۴۵۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعمیر تاچ مایکروفر از ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان
تعویض ترانس های ولتاژ مایکروفر از ۹۰۰ تا ۱۲۵۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محل مشتریطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات مایکروفر آاگ در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات مایکروفر آاگ در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات مایکروفر آاگ در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات مایکروفر آاگ در اهواز

یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید لوازم خانگی برند آاگ می‌باشد که در کنار تولید لوازم خانگی محصولات صنعتی بسیاری را نیز تولید می‌کند. برند آاگ یکی از برندهای قدیمی آلمانی می‌باشد که در سال ۱۸۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. امروزه این مجموعه انواع مختلفی از محصولات خانگی و صنعتی را تولید و عرضه می‌کند که می‌توان در اغلب نقاط کشور به محصولات این برند دسترسی داشت. مایکروفر‌های برند آاگ یکی از محصولات شناخته شده این برند هستند که طرفداران زیادی دارند. در بسیاری از شهرها از جمله اهواز با مراجعه به نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز می‌توانید در صورت برخورد با مشکل در کارکرد دستگاه خود از کمک کارشناسان استفاده نمایید.

البته در مایکروفر‌های این برند نیز مانند تمام برندهای دیگر ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که برای رفع آنها می‌توانید با مراکز تعمیر مایکروفر آاگ اهواز تماس داشته و از کارشناسان حاضر در مرکز راهنمایی بخواهید. لیستی از مشکلات مطرح در این مایکروفر‌ها را در ادامه مشاهده خواهید کرد و می‌توانید یک راهنمایی کلی برای عیب یابی و تعمیر هر یک از آنها مشاهده نمایید. اما به یاد داشته باشید این نکات برای تعمیر دستگاه شما کافی نیستند و حتماً باید از تعمیرکار مایکروفر آاگ در اهواز راهنمایی بخواهید.

بررسی دلیل روشن نشدن مایکروفر آاگ

بررسی علت نچرخیدن سینی در مایکروفر آاگ

بررسی دلیل گرم نشدن غذا

بررسی علت صدا دادن مایکروفر آاگ

هزینه تعمیر مایکروفر آاگ اهواز

بررسی دلیل روشن نشدن مایکروفر آاگ

یکی از مشکلات مطرح در زمان استفاده از مایکروفر‌های آاگ زمانی می‌باشد که دستگاه شما بنا به هر دلیلی روشن نمی‌شود. در چنین حالتی بهتر از همان ابتدا برای بررسی‌های دقیق تمام بخش‌های داخلی مایکروفر و سیم‌کشی‌های آن از کارشناسان تعمیر مایکروفر در اهواز راهنمایی بخواهید. یکی از احتمالات خراب شدن سیستم برق رسانی مایکروفر می‌باشد که می‌تواند ایراد مربوط به کابل برق، دوشاخه یا پریز مورد استفاده برای مایکروفر شما باشد. حتی گاهی اوقات خراب شدن محافظ برق چنین وضعیتی را ایجاد می‌کند که تشخیص علت اصلی را باید به مراکز تعمیرات لوازم خانگی اهواز بسپارید.

پس از اینکه سیستم برق رسانی مایکروفر شما توسط یک فرد کارشناس مورد بررسی قرار گرفت لازم است قطعات دیگری مانند میکروسوئیچ دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. احتمال دارد به دنبال خراب شدن قفل درب یا میکروسوئیچ آن درب دستگاه به درستی بسته نشده و در نتیجه مایکروفر شروع به کار نمی‌کند. از دیگر قطعاتی که نیاز به بررسی دارد فیوزهای مایکروفر می‌باشد و همچنین لازم است وضعیت کارکرد دیود آن را در نظر داشته باشید. اگر همچنان مشکل شما ادامه داشت از نمایندگی تعمیر مایکروفر آاگ اهواز بخواهید مگنترون دستگاه را مورد بررسی قرار دهد.

بررسی علت نچرخیدن سینی در مایکروفر آاگ

از جمله مشکلاتی که ممکن است در مایکروفر خود با آن برخورد کرده باشید نچرخیدن سینی داخلی مایکروفر می‌باشد که باعث می‌شود گرما به طور یکنواخت به تمام سطح مواد غذایی شما نرسد. چندین قطعه مختلف در چرخش صفحه گردان مایکروفر نقش دارند که در صورت اختلال در عملکرد هر یک از آنها ممکن است این مشکل در مایکروفر شما به وجود بیاید. پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه با نمایندگی مایکروفر آاگ در اهواز تماس بگیرید یک بار به نظافت سطح داخلی دستگاه خود به طور کامل بپردازید.

گاهی این ذرات چربی و مواد غذایی هستند که به مرور در سطح داخلی مایکروفر شما جمع شده و مانعی را برای حرکت این دستگاه ایجاد کرده‌اند. اما زمانی که حتی نظافت داخلی نتوانست مشکل شما را برطرف سازد احتمال آسیب دیدن یکی از قطعات مایکروفر وجود دارد. کارشناسان تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز در ابتدا به بررسی موتور گردان آن می‌پردازند. پس از اطمینان از سالم بودن این قطعه به سراغ کوپلینگ مایکروفر رفته و از کارکرد آن اطمینان پیدا خواهند کرد. قطعه دیگری که نیاز به بررسی دارد ریل زیر سینی و غلطک‌های آن می‌باشد. همچنین باید شفت مایکروفر توسط مراکز تعمیرات مایکروفر آاگ در اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

بررسی دلیل گرم نشدن غذا توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز

کار اصلی و مهمی که شما از آن در مایکروفر خود استفاده می‌کنید گرم کردن و پختن مواد غذایی می‌باشد. اگر دستگاه بنا به هر علتی نتواند مواد داخل خود را به درجه حرارت مناسب برساند ایرادی در یکی از بخش‌های آن به وجود آمده است که باید توسط تعمیر کار مایکروفر آاگ اهواز مورد بررسی قرار گیرد. یکی از دلایل گرم نشدن مواد خوراکی استفاده از برنامه نامناسب درون مایکروفر می‌باشد که باعث می‌شود حرارت مناسب به سطح مواد خوراکی شما نرسد و یا اینکه از حجم زیاد مواد خوراکی در هر نوبت استفاده می‌کنید.

اگر از دفترچه راهنما استفاده کرده و از انتخاب برنامه مناسب مطمئن هستید احتمال دارد گرم نشدن مواد غذایی به دنبال آسیب دیدن مگنترون مایکروفر شما اتفاق افتاده باشد. این قطعه یکی از قطعات مهم و اصلی در دستگاه می‌باشد که باید حتماً توسط کارشناسان تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز مورد بررسی قرار گیرد. احتمال سوختن مگنترون وجود دارد که در چنین حالتی نیاز به تعویض این قطعه خواهد بود. همچنین امکان دارد به دنبال آسیب دیدن برد اصلی مایکروفر مواد غذایی به خوبی گرم نشوند که بررسی این موضوع باید حتماً توسط نمایندگی آاگ در اهواز صورت پذیرد. هزینه تعمیر مایکروفر آاگ اهواز در زمان گرم نشدن مواد غذایی به قطعه آسیب دیده در دستگاه شما مرتبط می‌باشد.

بررسی علت صدا دادن مایکروفر آاگ

گاهی اوقات پس از اینکه دستگاه خود را روشن می‌کنید متوجه می‌شوید صداهای غیر معمول و ناهنجاری از آن به گوش می‌رسد. یکی از دلایل صدا دادن این دستگاه خراب شدن موتور گردان آن می‌باشد که باید توسط نمایندگی تعمیرات آاگ در اهواز تعویض گردد. مورد دیگری که می‌توانند منجر به صدا دادن مایکروفر شما در زمان کار شود ایراد در کوپلینگ یا ریل‌های دستگاه است که مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی آاگ در محل می‌توانند این مشکل را برای شما برطرف سازند.

پس از بررسی قطعات گفته شده نوبت به چک کردن ریل‌ها و غلطک‌های دستگاه می‌رسد. همچنین گاهی اوقات به خاطر آسیب دیدن مگنترون صداهای ناهنجاری را در مایکروفر خود می‌شنوید که می‌توانید برای عیب یابی این قطعه با شماره نمایندگی آاگ در اهواز تماس داشته باشید. در صورتی که در پیدا کردن ایراد اصلی دستگاه خود دچار مشکل شدید به یاد داشته باشید کارشناسان تعمیر مایکروویو آاگ در اهواز می‌توانند در هر لحظه برای رفع ایرادهای این دستگاه به کمک شما بیایند.

هزینه تعمیر مایکروفر آاگ اهواز

اگر میزان هزینه تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز برای شما اهمیت دارد لازم است حتماً عیب یابی و تعمیر دستگاه خود را به مراکز تعمیراتی مجاز و معتبر بسپارید. هزینه تعمیر مایکروویو آاگ در اهواز به میزان آسیب وارد شده به دستگاه و تعداد قطعاتی که نیاز به تعویض دارند بستگی خواهد داشت.

نمایندگی آاگ در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر مایکروفر آاگ در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4/5 - (5 امتیاز)