مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهواز

لیست قیمت تعمیر لباسشویی کنوود در اهواز

نوع خدمات تعمیرات لباسشویی هزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشویی از 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی200 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی 350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات لباسشویی کنوود در اهواز

شرکت کنوود در سال ۱۹۴۷ در جنوب لندن فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه یکی از تولیدکنندگان لوازم برقی و لوازم خانگی می‌باشد که در سراسر جهان شناخته شده و محصولات آن از جمله ماشین‌های لباسشویی کنوود از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. برند کنوود توانسته است با تولید محصولات بسیار متنوع رضایت مشتریان را در خارج و داخل ایران به خود جذب کند. وجود مراکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهواز به صورت حرفه‌ ای از دیگر مزایایی است که خرید از این برند می‌تواند برای شما به دنبال داشته باشد.

در ادامه می‌خواهیم به چند مورد از مشکلاتی در لباسشویی‌های کنوود اشاره داشته باشیم که می‌توانید برای تعمیر و بررسی آنها با بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود اهواز تماس بگیرید. لیست این مشکلات را در زیر مشاهده می‌کنید:

عدم شستشوی مناسب لباس‌ها در ماشین لباسشویی کنوود

مشکل آبگیری نکردن دستگاه در لباسشویی کنوود

رفع مشکل نچرخیدن دیگ در لباسشویی کنوود

بررسی مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی کنوود

بررسی علت عدم شستشوی مناسب لباس‌ها در ماشین لباسشویی کنوود

گاهی اوقات پس از اینکه لباس‌های خود را از ماشین لباسشویی خارج می‌سازید متوجه می‌شوید بخش بزرگی از لباس‌های شما همچنان کثیف باقی مانده‌اند و در حقیقت دستگاه کار خود را به درستی انجام نمی‌دهد. دلیل شستن نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی کنوود بسیار متنوع است و تعمیرکار کنوود اهواز می‌تواند در بررسی مشکلات اصلی و حل آنها به شما کمک کند. در جدول زیر می‌توانید برخی از علل بروز این مشکل و راه حل رفع آن را مشاهده نمایید.

مشکل آبگیری در ماشین لباسشویی

یکی از دلایلی که باعث می‌شود در پایان کار شستشو در لباسشویی کنوود لباس‌های شما به درستی تمیز نشده باشند عدم آبگیری مناسب در دستگاه می‌باشد. بررسی موارد مرتبط با آبگیری لباسشویی را می‌توانید به تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود اهواز بسپارید.

تخلیه نشدن مناسب آب در ماشین لباسشویی

ایراد دیگری که در ماشین لباسشویی کنوود می‌تواند منجر به کثیف ماندن لباس‌های شما شود تخلیه نشدن کامل آب‌ها در مرحله پایانی می‌باشد. بهتر است از باز بودن مسیر عبور آب در شلنگ‌های تخلیه اطمینان پیدا کرده و پس از آن با خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز تماس برقرار سازید.

استفاده نکردن از مقدار مناسب ماده شوینده

متناسب با مقدار لباس‌هایی که داخل ماشین لباسشویی ریخته‌اید باید از مواد شوینده برای شستشوی آنها استفاده نمایید. اگر حجم مواد شوینده داخل جا پودری کمتر از مقدار لازم یا حتی بیشتر از حد مورد نظر باشد می‌تواند روی کیفیت شستشوی لباس‌های شما تاثیر بگذارد. همچنین مرغوب بودن ماده شوینده و مرغوب بودن آن نیز در روند شست و شو تاثیرگذار است. برای اطلاع از مقدار دقیق ماده یا انتخاب یک برند مناسب می‌توانید با مراکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود اهواز مشورت داشته باشید.

رفع مشکل آبگیری در ماشین لباسشویی کنوود

اگر عملیات آبگیری در ماشین لباسشویی کنوود کامل انجام نشود دستگاه شما آب کافی برای شستشوی لباس‌ها را نخواهد داشت. در نتیجه این اتفاق کد خطایی به شما نشان داده شده و ماشین لباسشویی متوقف می‌گردد. می‌توانید پس از بررسی باز بودن شیر ورودی آب ماشین لباسشویی با شماره نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس گرفته و برای رفع این مشکل کمک بخواهید. یکی از اصلی‌ترین موارد اختلال در روند آبگیری بسته شدن مسیر عبور آب در شلنگ‌های ورودی می‌باشد که باید مانع به وجود آمده را برطرف سازید. گاهی لازم است انجام این کار توسط متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی کنوود سیار در منزل انجام پذیرد.

مشکل دیگری که می‌تواند در روند آبگیری لباسشویی کنوود اختلال به وجود آورده باشد شیر برقی دستگاه است که گاهی عمر مفید آن تمام شده و می‌سوزد. برای تعویض این قطعه حتماً از مراکز تعمیر لباسشویی کنوود در اهواز راهنمایی بخواهید. اگر متوجه شدید ایرادی در شیر برقی دیده نمی‌شود به بررسی هیدرواستات یا همان سنسور تشخیص سطح آب در ماشین لباسشویی کنوود بپردازید. در نظر داشته باشید این اختلال گاهی به دنبال خراب شدن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی اتفاق می‌افتد که حتماً باید بررسی آن توسط بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود در اهواز انجام شود.

عیب یابی مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی در برند کنوود

از دیگر مشکلات مطرح در ماشین لباسشویی کنوود که می‌تواند منجر به اختلال در شستشوی لباس‌ها و رسیدن مواد شوینده و آب به تمام سطوح لباس‌ها شود نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می‌باشد. اگر بخواهیم دلایل این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم باید در اولین مرحله به سراغ دینام ماشین لباسشویی رفته و عملکرد آن را بررسی نمایید، البته خودتان این کار را انجام نداده و از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شهر اهواز کمک بخواهید. دینام ماشین لباسشویی نقش مهمی در چرخش دیگ دستگاه ایفا می‌کند. پس از اطمینان از کارکرد درست این قطعه نوبت به چک کردن بلبرینگ ماشین لباسشویی خواهد رسید.

بلبرینگ یکی از قطعات مهم در ماشین‌های لباسشویی کنوود می‌باشد که در صورت خرابی آن اغلب هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود در اهواز کمی بالاتر خواهد بود. این بخش را نیز چک کرده و اگر ایرادی در آن پیدا نکردید تسمه و کاسه نمدهای لباسشویی را باید مورد بررسی قرار دهید. در نهایت از کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهواز بخواهید موتور و دیگ ماشین لباسشویی شما را مورد بررسی قرار دهند.

بررسی مشکل روشن نشدن لباسشویی کنوود

اگر ماشین لباسشویی شما روشن نمی‌شود و مطمئن هستید دو شاخه آن را به پریز وصل کرده‌اید هرگز خودتان تلاشی برای تعمیر دستگاه نکرده به همان ابتدا با بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود اهواز تماس برقرار سازید. به احتمال زیاد ایرادی در سیستم برق رسانی به لباسشویی اتفاق افتاده است که نداشتن تجربه کاری برای بررسی این موضوع می‌تواند خطرات جانی به همراه داشته باشد. اگر امکان جابجایی ماشین لباسشویی برای شما وجود ندارد مراکز تعمیر ماشین لباس شویی کنوود در منزل اهواز می‌توانند به شما کمک کنند.

پس از اینکه تمامی سیستم برقی و دو شاخه و پریز لباسشویی کنوود مورد بررسی قرار گرفته و از کارکرد سالم آنها مطمئن شدید تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود در اهواز قطعات دیگری مانند صفحه کلید یا میکروسوئیچ را مورد بررسی قرار می‌دهد. هرگز خودتان بدون داشتن اطلاعات دقیق از نحوه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهواز دست به چیزی نزنید.

 

نمایندگی کنوود در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود  در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در اهواز| مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[smartslider3 slider=”2″]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.4/5 - (5 امتیاز)