مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی وستل  در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات لباسشویی وستل در اهواز

وستل یکی از برندهای تولید کننده ماشین لباسشویی می‌باشد که در شهر اهواز خدمات پس از فروش خوبی را ارائه داده است. شما می‌توانید برای تعمیر لباسشویی‌های این برند با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی وستل تماس داشته و از کارشناسان آن راهنمایی بخواهید. حضور بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی وستل در اهواز باعث می‌شود با مراجعه به نمایندگی‌ها و مراکز تعمیراتی مجاز از بابت تعمیرات درست دستگاه و عیب یابی صحیح آن هیچ گونه نگرانی نداشته باشید. هر زمان نیاز به کمک پیدا کردید تنها کافی است با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اهواز تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز

زمانی که با هرگونه خرابی و اختلال در کارکرد ماشین لباسشویی خود مواجه می‌شوید علاوه بر فکر کردن در مورد علت این ایراد هزینه‌های آن نیز ذهن شما را درگیر خواهد ساخت. نمی‌توان مقدار معینی را بابت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وستل اهواز در نظر گرفت و این مبلغ بستگی به ایرادی دارد که در ماشین لباسشویی شما پدیدار شده است. برخی افراد برای اینکه بتوانند در هزینه‌های تعمیر دستگاه صرفه‌جویی داشته باشند ترجیح می‌دهند تعمیر ماشین لباسشویی را در خانه انجام دهند و به سراغ تعمیرکار ماشین لباسشویی وستل اهواز نروند. اما بهتر است بدانید این کار گاهی اوقات تنها باعث می‌شود مجبور شوید قطعات بیشتری را تغییر نمایید و این هزینه‌های تعمیرات دستگاه را افزایش خواهد داد. پیشنهاد ما به شما این است که اگر با نحوه تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز آشنایی ندارید همان ابتدا با کارشناسان مربوطه تماس داشته باشید.

بررسی علت لرزش و حرکت در لباسشویی توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی وستل در اهواز

یکی از مهمترین نکاتی که باعث لرزش و حرکت ماشین لباسشویی وستل در زمان کار کردن و شستشوی لباس‌ها می‌شود عدم تنظیم صحیح بار داخل دیگ ماشین لباسشویی می‌باشد. لازم است مطمئن شوید لباس‌های داخل دیگ متناسب با ظرفیت ماشین لباسشویی شما هستند و همچنین این لباس‌ها را به صورت یکنواخت و متعادل داخل دیگ لباسشویی خود پخش کرده‌اید. پس از بررسی این دو مورد می‌توانید با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی وستل در اهواز تماس گرفته و برای بررسی موارد دیگر راهنمایی بخواهید.

همواره شنیده‌اید که به شما توصیه می‌شود نصب دستگاه را به تعمیرکار وستل اهواز بسپارید. یکی از این یکی از دلایل این موضوع پیشگیری از چنین مشکلاتی در آینده می‌باشد زیرا شما شاید نتوانید به درستی پایه‌های دستگاه خود را تراز نمایید و این خود موجب لرزش آن خواهد شد. موضوع دیگری که لرزش و حرکت ماشین لباسشویی را در پی دارد وجود ایراد در کمک فنرهای این دستگاه می‌باشد که برای بررسی آن می‌توانید با خدمات پس از تعمیر لوازم خانگی در اهواز در تماس باشید.

دلیل خوب تمیز نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی وستل چیست

شاید این موضوع به نظرتان عجیب باشد اما یکی از دلایلی که لباس‌های شما در داخل ماشین لباسشویی تمیز نمی‌شوند استفاده بیش از حد از مواد شوینده می‌باشد. همواره باید مقدار ماده شوینده را متناسب با لباس‌های خود تنظیم کنید و همچنین اگر از یک برند خوب اطلاعی ندارید از تعمیرکار ماشین لباسشویی وستل اهواز برای انتخاب شوینده لباسشویی راهنمایی بخواهید. یکی از دیگر دلایل تمیز نشدن لباس‌های شما در داخل ماشین لباسشویی وستل عدم انتخاب برنامه مناسب برای شستشوی لباس‌ها می‌باشد. می‌توانید برای انتخاب برنامه از دفترچه راهنما استفاده کرده و یا از بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی وستل اهواز راهنمایی بخواهید.

در برخی موارد نیز دلیل تمیز نشدن لباس‌های شما در نظر نگرفتن ظرفیتی است که ماشین لباسشوییتان دارد و بیشتر از ظرفیت آن داخل ماشین را از لباس پر می‌کنید. اگر تمام موارد فوق را بررسی نموده‌اید احتمال گرفتگی مسیر تخلیه آب در لباسشویی وجود دارد. برای حل این موضوع از یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز به صورت حرفه‌ ای بخواهید تمام سیستم تخلیه لباسشویی شما را مورد بررسی قرار دهد. اگر همچنان مشکل ادامه داشت سیستم آبرسانی ماشین لباسشویی را نیز چک کرده و در نهایت برای بررسی‌های دقیق‌تر با مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی وستل در اهواز تماس بگیرید.

دلیل روشن نشدن لباسشویی توسط کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز

یکی دیگر از مشکلاتی که در ماشین لباسشویی وستل ممکن است تجربه کرده باشید اختلال در روشن شدن ماشین لباسشویی می‌باشد. اغلب در چنین حالتی هیچ کدام از چراغ‌های دستگاه روشن نشده و نمی‌توانید هیچ کاری با آن انجام دهید. برای رهایی از این مشکل نیاز به بررسی سیستم برقی ماشین لباسشویی وجود دارد که بهتر است انجام آن را به بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی وستل در اهواز بسپارید. سیم‌کشی‌های داخلی ماشین لباسشویی و حتی دوشاخه و پریز برقی که برای این دستگاه استفاده می‌کنید باید به طور کامل مورد بررسی قرار گیرند.

مشکل دیگری که می‌تواند منجر به روشن نشدن لباسشویی وستل شود خراب شدن میکروسوئیچ درب دستگاه می‌باشد که برای تعویض آن باید از مراکز تعمیر ماشین لباس شویی وستل در محل اهواز کمک بخواهید. اگر با بررسی قطعات فوق نتوانستید علت روشن نشدن ماشین لباسشویی خود را پیدا کنید نوبت به بررسی تایمر دستگاه می‌رسد. در نهایت نیز باید از کارکرد مناسب بلبرینگ مطمئن شده و در ادامه به ارزیابی وضعیت موتور لباسشویی می‌پردازیم. برای تعمیر و عیب یابی موتور ماشین لباسشویی خود حتماً از کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز کمک بخواهید.

چرا موتور شستشوی لباسشویی وستل شروع به کار نمی‌کند

یکی از ایرادهایی که در ماشین لباسشویی وستل ممکن است با آن برخورد کرده باشید این است که دستگاه شما روشن می‌شود اما موتور شستشوی آن کار خود را آغاز نمی‌کند. مراکز تعمیر لباسشویی وستل در اهواز می‌توانند در حل این مشکل ماشین لباسشویی به شما کمک کنند. امکان دارد خازن راه‌انداز دستگاه شما آسیب دیده باشد و به دنبال آن موتور شستشو نتواند کار خود را انجام دهد که نیاز به تعویض این قطعه خواهد بود. در برخی موارد خود خازن سالم بوده و سیم‌های متصل به آن دچار آسیب دیدگی می‌شوند. مراکز تعمیر ماشین لباس شویی وستل در منزل اهواز می‌توانند در محل به بررسی سیم‌های متصل به خازن راه‌انداز بپردازند.

اگر ایرادی در خازن راه‌انداز لباسشویی مشاهده نکردید نیاز به بررسی یاتاقان یا بلبرینگ این دستگاه وجود دارد. هزینه تعمیرات لباسشویی وستل در اهواز در صورت خرابی یاتاقان یا بلبرینگ به احتمال زیاد کمی بالاتر خواهد بود. پس از عیب یابی این دو قطعه و اطمینان از کارکرد صحیح آنها باید به وجود نقص فنی در موتور ماشین لباسشویی شک کرد. حتماً برای بررسی این موضوع با مراکز مجاز تعمیر ماشین لباسشویی وستل در اهواز در تماس باشید.

نمایندگی وستل در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی وستل  در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی وستل  در اهواز :
061-34457120
061-33365056

[smartslider3 slider=”2″]

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.5/5 - (4 امتیاز)