مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال مختص تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آدمیرال در اهواز و تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف لباسشویی ها باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ –  سر و صدای بیش از حد به هنگام خشک کردن

۴ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۵ – تمیز نشستن لباس ها

۶ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین لباسشویی

۷ – لرزش و جابجا شدن لباسشویی بواسطه خراب بودن پایه ها

۸ – تکان خوردن بیش از حد دیگ از ابتدای شروع به کار

۹ – بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

۱۰ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز

لیست قیمت تعمیر لباسشویی دوو در اهواز

نوع خدمات تعمیرات لباسشویی هزینه خدمات تعمیر لباسشویی
تعمیر برد الکترونیکیاز 720 تا 1580 هزار تومان
تعویض میکروسوییچاز 550 تا 660 هزار تومان
تعویض کمک هااز 550 تا 900 هزار تومان
سرویس کامل لباسشویی از 280 تا 500 هزار تومان
تعویض سه نظاماز 850 تا 1280 هزار تومان
تعمیر پوسته دیگ800 هزار تومان
تعویض لاستیک دور درباز 550 تا 950 هزار تومان
تعویض شیشه درباز 1250 تا 1600 هزار تومان
نصب دوباره لباسشویی200 هزار تومان
تعویض فیلتر لباسشویی 350 هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز

برند دوو از آن دسته برندهایی می‌باشد که در سطح جهان شهرت دارد و بسیاری افراد در ایران به دلیل کیفیت بالای محصولات آن ماشین‌های لباسشویی دوو را انتخاب می‌کنند. در بسیاری از شهرها خدمات پس از فروش خوبی برای برند دوو وجود دارد که از جمله آن می‌توان به خدمات پس از تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز اشاره داشت. حضور بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در اهواز یکی از امتیازاتی است که با خرید این برند از آن بهره‌مند خواهید شد .از موضوعات مهم دیگر در زمان خرابی این دستگاه هزینه تعمیرات لباسشویی دوو در اهواز می‌باشد که با توجه به ایراد پیش آمده و سطح خرابی قطعات می‌تواند متغیر باشد. برای اینکه بتوانید به طور کامل دستگاه خود را مورد بررسی قرار داده و از کلیه ایرادهای آن و هزینه تعمیرات مطلع شوید با مراکز تعمیر انواع ماشین لباسشویی در اهواز تماس بگیرید.

نحوه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز

حتماً شما هم دوست دارید تا حدودی اطلاعاتی در مورد تعمیر این دستگاه داشته باشید تا در زمان خرابی آن مجبور نشوید به مراکز تعمیر لوازم خانگی در اهواز مراجعه نمایید. به همین دلیل ما در ادامه این مقاله تلاش کرده‌ایم برخی از مشکلات رایج در لباسشویی‌های دوو را مورد بررسی قرار داده و روش عیب یابی و رفع هر یک از آنها را نگاهی داشته باشیم. اما لازم است بدانید گاهی اوقات خرابی ماشین لباسشویی شما به قدری پیچیده می‌شود که تعمیر آن تنها مراکزی قابل انجام است که تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز به صورت حرفه‌ ای را انجام می‌دهند. در نظر داشته باشید کارهایی که بدون دانش و اطلاعات کافی روی ماشین لباسشویی انجام شود تنها باعث خرابی بخش‌های بیشتر و هزینه‌های بالاتر خواهد شد. امکان کمک گرفتن از مراکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو سیار نیز برای ساکنین اهواز میسر است.

دلیل خوب شسته نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی دوو

یکی از مشکلات مطرح در لباسشویی دوو تمیز شسته نشدن لباس‌ها پس از پایان کار زمان شستشو می‌باشد که این مشکل می‌تواند دلایل متفاوتی داشته و باید توسط متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شهر اهواز مورد بررسی قرار گیرد. قبل از اینکه بخواهید برای ایراد پیش آمده از تعمیرکار دوو اهواز کمک بخواهید پیشنهاد می‌شود نوع ماده شوینده‌ای که در ماشین لباسشویی مورد استفاده قرار می‌دهید را عوض کنید. همچنین مطمئن شوید مقدار مایع یا پودر شوینده‌ای که درون دستگاه می‌ریزید برای حجم لباس‌های داخل آن کافی است.

اگر این موارد را رعایت می‌کنید و مقدار لباس داخل دیگ نیز بیشتر از ظرفیت مجاز ماشین لباسشویی نمی‌باشد احتمال دارد تمیز نشدن لباس‌های داخل لباسشویی به دنبال خراب شدن سیستم تخلیه اتفاق بیفتد که باید برای بررسی این موضوع با شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز تماس بگیرید. تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی دلایل بسیار متفاوتی دارد که از بسته شدن مسیر شیلنگ تخلیه تا ایراد در برد الکترونیکی می‌تواند متغیر باشد. عامل دیگر تمیز نشدن لباس‌های شما خوب آبگیری نکردن ماشین لباسشویی است که باید دلایل مرتبط با این مشکل نیز توسط مراکز تعمیر ماشین لباس شویی دوو در منزل اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

علت عدم چرخش دیگ در ماشین لباسشویی دوو

نچرخیدن کامل دیگ در ماشین لباسشویی دوو باعث می‌شود مواد شوینده و آب به طور یکنواخت میان لباس‌های شما که در داخل دیگ لباسشویی قرار گرفته‌اند پخش نشود. در نتیجه در پایان زمان شستشو ‌نمی‌توانید انتظار لباس‌های تمیزی را داشته باشید. برای بررسی این موضوع بهتر از همون ابتدا با شماره تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در اهواز تماس گرفته و برای بررسی دقیق قطعات مرتبط از او راهنمایی بخواهید.

یکی از دلایل عدم چرخش مناسب دیگ در لباسشویی دوو آسیب دیدن کاسه نمد دستگاه می‌باشد که باید توسط کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز مورد بررسی قرار گیرد. اگر ایرادی در کاسه نمد مشاهده نشد باید به سراغ تسمه لباسشویی برویم و کارکرد صحیح آن را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم.اگر از نحوه انجام این کار اطلاعی ندارید با کارشناسان ما در بهترین تعمیرگاه ماشین لباسشویی دوو در اهواز تماس داشته باشید. احتمال خراب بودن قطعاتی مانند دیگ یا موتور ماشین لباسشویی نیز وجود دارد که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو اهواز با توجه به قطعه آسیب دیده متغیر خواهد بود.

بررسی دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو

برای عیب یابی مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو ابتدا مواردی که مربوط به سیستم برق کشی دستگاه می‌باشند را باید مورد بررسی قرار دهید. این موارد می‌تواند شامل قطعاتی مانند دو شاخه یا پریز برق ماشین لباسشویی نیز شود و اگر تجربه‌ای در کار و بررسی قطعات برقی ندارید حتماً با مراکز تعمیر لباسشویی دوو در اهواز تماس بگیرید. پس از اینکه به طور کامل سیستم برق کشی و کابل‌های داخلی دستگاه مورد بررسی قرار گرفته و خرابی در آن مشاهده نشد به سراغ مجموعه کلید دستگاه خواهیم رفت.

از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بخواهید ورود برق از پارازیت گیر به مجموعه کلید را مورد بررسی قرار دهد. همچنین مطمئن شوید قفل ایمنی و میکروسوئیچ دستگاه شما ایرادی ندارد و درب ماشین لباسشویی کاملاً چفت شده و به درستی بسته می‌شود. دیگری که نیاز به بررسی آن می‌باشد موتور ماشین لباسشویی است که باید چک کردن آن را به تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در اهواز بسپارید. در نظر داشته باشید گاهی خرابی برد الکترونیکی چنین نتیجه‌ای را به دنبال خواهد داشت که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز در صورت خرابی برد کمی بالاتر خواهد رفت.

بررسی مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین لباسشویی دوو

مشکل دیگری که باید بررسی آن را به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو به سپارید مشکل تخلیه نشدن آب از داخل دیگ ماشین لباسشویی می‌باشد. این مشکل گاهی چنان ساده است که حتی خودتان بدون داشتن اطلاعات زیاد می‌توانید از پس آن بر بیایید. پس قبل از تماس با تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو اهواز ماشین لباسشویی خود را کمی جلو کشیده و نگاهی به شلنگ‌های تخلیه در پشت دستگاه بیندازید.

اگر مسیر عبور آب در شلنگ‌های تخلیه ایرادی وجود نداشت و کاملاً باز بود برای بررسی پمپ تخلیه ماشین با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز تماس بگیرید. البته قبل از این کار مطمئن شوید چیزی مانع از چرخش پروانه‌های پمپ نشده باشد. مورد دیگری که می‌تواند در روند تخلیه آب در ماشین لباسشویی دوو اختلال ایجاد نماید خراب شدن برد الکترونیکی دستگاه می‌باشد. این قطعه در ماشین لباسشویی بسیار حساس بوده و اهمیت زیادی دارد و حتماً باید بررسی و عیب یابی آن را به بهترین تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو اهواز بسپارید.

نمایندگی دوو در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین لباسشویی دوو  در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———–شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.7/5 - (3 امتیاز)