مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات ظرفشویی کنوود در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند کنوود ( KENWOOD ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

مرکز اهواز تکنیک با برخورداری از متخصصین و تکنسین های کاربلد و با سابقه در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی کنوود (KENWOOD)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های کنوود باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی کنوود در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ظرفشویی کنوود در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نکته هایی در مورد بایدها و نباید های ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیرات ظرفشویی کنوود در اهواز

لیست قیمت تعمیر ظرفشویی کنوود در اهواز

نوع خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی
تعویض جت پمپ ماشین ظرفشویی از ۳۳۰۰ الی ۵۵۰۰ هزار تومان
تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی از ۱۳۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی از ۹۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی از ۷۵۰ الی ۱۶۰۰ هزار تومان
سرویس کامل ماشین ظرفشویی ۷۰۰ هزار تومان
تعویض بازوی آب پاش ماشین ظرفشویی از ۸۰۰ الی ۱۲۰۰ هزار تومان
رفع نشتی لگنچه ماشین ظرفشویی از ۷۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعویض موتور مقسم ماشین ظرفشویی از ۸۰۰ الی ۱۳۰۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ظرفشویی کنوود در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ظرفشویی کنوود در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ظرفشویی کنوود در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز

کنوود یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین برندهای تولید کننده لوازم برقی آشپزخانه می‌باشد که شما می‌توانید برای آشپزخانه خود از ماشین‌های ظرفشویی این برند خریداری نمایید. سطح بالای رضایت مشتریان در داخل و خارج از کشور باعث شده است محصولات این برند به نقاط بسیاری از جهان صادر شود و شما در ایران نیز امکان استفاده از لوازم برقی کمبود را با دریافت خدمات پس از فروش خواهید داشت. نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز یکی از مراکز فعالی است که در زمان خرابی این دستگاه کارشناسان آن می‌توانند به حل مشکلات شما کمک کنند.

مشکلات بسیار مختلفی در ماشین‌های ظرفشویی نمودار شده و شما را به دردسر می‌اندازند. ما در ادامه این مقاله در تلاش هستیم برخی از متداول‌ترین این مشکلات در ماشین ظرفشویی کنوود را مورد بررسی قرار دهیم. البته توصیه ما به شما این است تنها این نکات به عنوان یک راهنما برای شما بوده و تعمیر و عیب یابی دستگاه خود را حتماً به تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنوود اهواز بسپارید.

عیب یابی مشکل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی در برند کنوود

رفع مشکل بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی کنوود

عیب یابی دلیل قفل نشدن درب ماشین

عیب یابی مشکل صدا دادن ماشین ظرفشویی کنوود

بررسی علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی کنوود

عیب یابی مشکل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی در برند کنوود

اگر جریان آب وارد سیستم ماشین ظرفشویی شما نشود دستگاه قادر به شستشوی ظروف شما نخواهد بود و در نتیجه در همان مرحله اول متوقف شده و کد خطایی را در صفحه نمایش آن مشاهده خواهید کرد. در مرحله اول نمایندگی کنوود در اهواز از شما می‌خواهد از باز بودن شیر آب ماشین لباسشویی خود اطمینان پیدا کنید و همچنین مطمئن شوید شلنگ‌های ورودی آن کاملاً در جای خود درست نصب بوده و هیچ مانعی در طول مسیر آنها وجود ندارد. پس از انجام این مراحل است که کارشناسان تعمیرات ماشین ظرفشویی در اهواز به بررسی قطعات داخلی دستگاه شما خواهند پرداخت.

یکی از اصلی‌ترین قطعاتی که نیاز به عیب یابی و بررسی دارد شیر برقی ماشین ظرفشویی می‌باشد که اگر نیاز به تعویض آن بود باید انجام این کار را به مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز بسپارید. مورد دیگری که خرابی آن می‌تواند روی آبگیری ماشین ظرفشویی تاثیر بگذارد هیدرواستات یا سنسور تشخیص سطح آب دستگاه می‌باشد که نیاز به بررسی و عیب یابی دقیق دارد. از جمله موارد دیگری که نیاز به بررسی دقیق آن وجود دارد موتور و برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی می‌باشد که حتماً باید توسط نمایندگی تعمیرات کنوود در اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

رفع مشکل بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی کنوود

اگر با مشکل بوی بد و نامطلوب در ماشین ظرفشویی خود برخورد داشته‌اید لازم است ابتدا داخل دستگاه را خوب تمیز کرده و آن را از هرگونه مواد غذایی پاک کنید. گاهی ذرات غذایی باقیمانده در گوشه‌های دستگاه هستند که به مرور زمان باعث ایجاد بوی نامطلوب داخل آن شده‌اند. پس از این کار فیلتر کف ظرفشویی را تمیز کرده و اگر باز هم بوی نامطبوع آن ادامه داشت برای بررسی شلنگ خروجی فاضلاب با نمایندگی ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز تماس بگیرید.

از دیگر مواردی که نیاز به بررسی آن وجود دارد پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی می‌باشد که احتمال دارد به مرور زمان عمر مفید این قطعه تمام شده و مجبور به تعویض آن شوید. برای تعویض پمپ تخلیه کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود اهواز می‌توانند به شما کمک کنند. می‌توانید از یک محلول آب و سرکه و جوش شیرین برای شستشوی فضای داخلی ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید. اگر تمام مراحل فوق انجام شده و باز هم بوی نامطبوع را احساس می‌کردید حتماً از کارشناسان تعمیر لوازم خانگی در اهواز راهنمایی بخواهید.

عیب یابی دلیل قفل نشدن درب ماشین توسط کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز

اگر متوجه شوید درب ماشین ظرفشویی شما درست قفل نمی‌شود قبل از اینکه بخواهید با مراکز تعمیر ظرفشویی کنوود اهواز تماس بگیرید ابتدا یک بار مجدداً درب دستگاه خود را باز و بسته کنید. پس از این کار با ادامه یافتن مشکل نیاز به چک کردن مجموعه قفل و میکروسوئیچ درب دستگاه ماشین ظرفشویی وجود دارد که اگر نیاز به تعویض آنها بود باید توسط مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود اهواز صورت پذیرد.

گاهی نیز درست بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی ربطی به این دو قطعه نداشته و به دنبال خرابی لاستیک‌های دور درب دستگاه اتفاق می‌افتد. همچنین اگر ظروف را به درستی داخل ماشین ظرفشویی خود جایگذاری نکرده باشید امکان دارد روی روند قفل شدن دستگاه تاثیر بگذارد. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز در زمان خرابی اغلب زیاد نبوده و شما با تعویض یک قطعه کوچک می‌توانید مشکل خود را برطرف سازید.

عیب یابی مشکل صدا دادن ماشین ظرفشویی کنوود

زمانی که صدای غیر عادی از ماشین ظرفشویی شما به گوش می‌رسد احتمال ایراد در پمپ ماشین ظرفشویی وجود دارد که باید با شماره نمایندگی کنوود در اهواز برای بررسی این قطعه تماس بگیرید. مورد دیگری که منجر به صدا دادن ماشین ظرفشویی شما می‌باشد ایراد از اسپری آبپاش دستگاه است که ممکن است به دنبال برخورد با ظروف یا قفسه‌های داخلی دستگاه اتفاق بیفتد. شاید تشخیص این موضوع برای شما ساده نبوده و نیاز باشد از کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز راهنمایی بخواهید.

پس از چک کردن تمام موارد فوق ایراد در بوبین شیر برقی توسط مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی کنوود در محل مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از این قطعه لازم است یاتاقان و جت پمپ ماشین ظرفشویی شما نیز مورد بررسی قرار گیرد. این دو قطعه تخصصی بوده و برای عیب یابی و تعویض آنها حتماً باید از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود اهواز کمک بخواهید.

بررسی علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی کنوود

زمانی که پس از پایان مدت شستشو ظرف‌های شما به صورت خیس در ماشین ظرفشویی قرار می‌گیرند و کاملا خشک نشدند کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز می‌توانند در شناخت علت به شما کمک کنند. اولین قطعه پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی می‌باشد که باید توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی کنوود در اهواز عیب یابی شده و در صورت نیاز تعویض گردد.

مشکل بعدی می‌تواند مربوط به المنت یا ترموستات ماشین ظرفشویی کنوود باشد که لازم است هر یک از آنها به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گیرند. همچنین احتمال ایراد در فن یا دریچه هوای ماشین ظرفشویی را نیز باید در نظر داشته باشید. مراکز تخصصی تعمیر ظرفشویی کنوود در اهواز در شناخت مشکل اصلی دستگاه به شما کمک خواهند کرد.

نمایندگی کنوود  در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود  در اهواز و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود  در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.5/5 - (4 امتیاز)