مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت نامه 36 ماهه قطعات استفاده شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات ظرفشویی هیوندای در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند هیوندای ( HYUNDAI ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

مرکز اهواز تکنیک با برخورداری از متخصصین و تکنسین های کاربلد و با سابقه در زمینه سرویس،نصب و تعمیر ظرفشویی هیوندای (HYUNDAI)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های هیوندای باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر ظرفشویی هیوندای در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ظرفشویی هیوندای در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نکته هایی در مورد بایدها و نباید های ماشین ظرفشویی هیوندای

تعمیرات ظرفشویی هیوندای در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ظرفشویی هیوندای در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ظرفشویی هیوندای در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ظرفشویی هیوندای در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

تعمیرات ظرفشویی هیوندای در اهواز

احتمالاً شما هم در زمان خرید لوازم خانگی برقی برند هیوندای به گوشتان خورده است و شاید این سوال را درگیر ساخته باشد که محصولات هیوندای ساخت چه کشوری هستند. کیفیت بالای محصولات این برند باعث شده است که نقاط بسیاری از جهان صادر شده و شما در ایران نیز شاهد استفاده گسترده از محصولات خانگی برقی و ماشین‌های ظرفشویی هیوندای هستید. از جمله امتیازهای بزرگ این برند ارائه خدمات پس از فروش در بسیاری از شهرهای ایران می‌باشد که از جمله آن می‌توان به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز اشاره داشت.

در ادامه فهرستی از مشکلاتی که در ماشین‌های ظرفشویی هیوندای به مراتب دیده شده و می‌توانید برای رفع آنها از تعمیرکار ماشین ظرفشویی هیوندای اهواز کمک بخواهید آورده شده است.

بررسی علت مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی هیوندای

بررسی دلیل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی هیوندای

بررسی علت بوی بد در ظرفشویی هیوندای

دلیل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی هیوندای

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز

بررسی علت مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی هیوندای

از مشکلاتی که در ماشین ظرفشویی هیوندای با آن برخورد می‌کنیم مشکل کار نکردن دستگاه پس از روشن شدن آن می‌باشد که می‌توانید بررسی این موضوع را به متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی در اهواز بسپارید. دلایل بروز این مشکل در ماشین ظرفشویی هیوندای بسیار متفاوت هستند و تنها یک تعمیرکار ماهر که دارای تجربه کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز باشد می‌تواند به درستی عامل اصلی آن را شناسایی و برطرف نماید. یکی از موارد مورد نظر خراب شدن قفل در یا میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی می‌باشد که اگر نیاز به تعویض آن بود متخصصین تعمیر ظرفشویی هیوندای اهواز می‌توانند به شما کمک کنند.

با اطمینان از سالم بودن میکروسوئیچ و قفل درب دستگاه به بررسی سوئیچ انتخابی یا سلکتور آن می‌پردازیم.پس از این کار احتمال ایراد تایمر یا کنترل الکترونیکی در ماشین ظرفشویی را در نظر داشته و اگر تخصصی در بررسی این موارد ندارید با نمایندگی تعمیرات هیوندای در اهواز تماس برقرار سازید. در ادامه لازم است قبل از قطعات دیگری مانند موتور محرک ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار گیرد و از سالم بودن فیوز حرارتی این دستگاه اطمینان پیدا کرد .

بررسی دلیل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی هیوندای

از جمله مشکلات عمده دیگر که مجبور می‌شوید گاهی برای رفع آن هزینه زیادی را بپردازید مشکل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی هیوندای می‌باشد. برای بررسی این مشکل و دیگر مشکلات مطرح در ماشین ظرفشویی هیچ وقت سعی نکنید خودتان دست به کار شوید و همان ابتدا با نمایندگی‌های مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز تماس داشته باشید. یکی از دلایل این مشکل می‌تواند خراب شدن شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی شما باشد که به احتمال زیاد نیاز به تعویض آن خواهد بود. همچنین احتمال خراب شدن شیر برقی دستگاه نیز وجود دارد که باید به وسیله فازمتر مورد بررسی قرار گرفته و اگر نیاز به تعویض آن بود از تعمیرکار ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز کمک بخواهید.

اگر در موارد گفته شده ایرادی مشاهده نکردید احتمال خراب شدن سوئیچ قفل درب ماشین ظرفشویی وجود دارد. همچنین در برخی موارد در شلنگ و شیر تامین کننده آب دستگاه ایرادی دیده می‌شود و یک مانع خارجی مسیر عبور آب در شلنگ ورودی ماشین ظرفشویی را می‌بندد. در ادامه لازم است توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز وضعیت تایمر مورد بررسی قرار گیرد. همچنین لازم است وضعیت برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی خود را با دقت کامل مورد بررسی قرار دهید.دقت داشته باشید انجام این کار را حتماً به مراکز مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی هیوندای اهواز بسپارید.

بررسی علت بوی بد در ظرفشویی هیوندای

یکی دیگر از انواع خرابی‌هایی که در ماشین‌های ظرفشویی با آن مواجه می‌شوید انتشار بوی بد و نامطبوع از دستگاه می‌باشد. گاهی اوقات برای رفع این مشکل نیازی به مراکز تعمیر ظرفشویی هیوندای در اهواز نخواهید داشت و تنها کافی است به نظافت دستگاه خود اهمیت بیشتری بدهید. در برخی موارد گرفتگی فیلتر تخلیه به وسیله پسماندهای مواد غذایی باعث پخش شدن بوی بد درون ماشین ظرفشویی شما می‌شود که با نظافت فیلتر و تخلیه کامل آن مشکل برطرف خواهد شد.

همچنین سوراخ‌های بازوهای آبپاش را چک کرده و ببینید به وسیله مواد غذایی مسدود نشده باشند. از دلایل دیگر بو دادن ماشین ظرفشویی گذشتن تاریخ مواد شوینده‌ای است که درون دستگاه از آن استفاده می‌کنید. در ادامه از شما می‌خواهیم به طور کامل کف و بدنه ماشین ظرفشویی را تمیز کرده و لاستیک‌های دور درب آن را نیز فراموش نکنید. اگر همچنان مشکل پخش شدن بوی بد در ماشین ظرفشویی شما ادامه داشت با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای اهواز ارتباط داشته باشید. کارشناسان تعمیرات ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز می‌توانند در رفع هرگونه مشکل در این دستگاه به شما کمک کنند.

دلیل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی هیوندای

گاهی اوقات پس از اینکه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی شما به اتمام می‌رسد و درب دستگاه را باز می‌کنید شاهد خشک نشدن ظروف خود خواهید بود. یکی از مواردی که نمایندگی هیوندای در اهواز در چنین شرایطی به بررسی آن می‌پردازد خراب شدن مخزن تخلیه ماشین ظرفشویی می‌باشد. از آنجایی که جابجایی این درس‌ها می‌تواند برای شما دشوار باشد حتماً با مراکز تمیز خانگی هیوندای در محل و برای بررسی ماشین ظرفشویی خود در خانه کمک بخواهید.

دیگری که می‌تواند در این اتفاق نقش داشته باشد تنظیمات اشتباه در برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی می‌باشد که می‌توانید برای اطلاع دقیق از برنامه‌های شستشو با شماره نمایندگی هیوندای در اهواز تماس برقرار سازید. همچنین گاهی اوقات ایجاد مشکل در مخزن آبکشی یا کلاهک شوینده چنین وضعیتی را در دستگاه شما ایجاد می‌کند. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای اهواز در زمان خشک نشدن به قطعه آسیب دیده بستگی دارد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز

برای اینکه هزینه کامل و دقیق تعمیر ماشین ظرفشویی خود مطمئن شوید با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در اهواز تماس داشته و از کارشناسان حاضر در این مراکز در مورد قطعات آسیب دیده و میزان آسیب آنها راهنمایی بخواهید. برخی از مراکز تعمیراتی که تبحر و تجربه کافی ندارند تنها باعث می‌شوند آسیب‌های نمودار شده در دستگاه شما گسترده‌تر شود و همچنین ممکن است هزینه‌های بیشتری را بر دوش شما بگذارند.

نمایندگی هیوندای در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای  در اهواز و تعمیر ماشین ظرفشویی هیتاچی در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی هیوندای در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4/5 - (4 امتیاز)