مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات ظرفشویی آریستون در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

برند آریستون ( ARISTON ) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه ماشین ظرفشویی نیز فعالیت دارد. مرکز تعمیرات و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را نموده است.

مرکز اهواز تکنیک با برخورداری از متخصصین و تکنسین های کاربلد و با سابقه در زمینه سرویس،نصب و تعمیرات ظرفشویی آریستون (ARISTON)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در شهر اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف ظرفشویی های آریستون باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیرات ظرفشویی آریستون در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر ظرفشویی آریستون در اهواز

۱ – روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

۲ – جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

۳ – تخلیه نکردن آب پس از شستشو

۴ – تمیز نشستن ظرف ها

۵ – معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

۶– بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

۷ – آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

۸ – باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

۹ – آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

۱۰ – عدم ورود آب به ظرفشویی

۱۱ – گرم نشدن آب به مقدار لازم

۱۲ – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

نکته هایی در مورد بایدها و نباید های ماشین ظرفشویی آریستون

تعمیرات ظرفشویی آریستون در اهواز

لیست قیمت تعمیر ظرفشویی آریستون در اهواز

نوع خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی
تعویض جت پمپ ماشین ظرفشویی از ۳۳۰۰ الی ۵۵۰۰ هزار تومان
تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی از ۱۳۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی از ۹۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی از ۷۵۰ الی ۱۶۰۰ هزار تومان
سرویس کامل ماشین ظرفشویی ۷۰۰ هزار تومان
تعویض بازوی آب پاش ماشین ظرفشویی از ۸۰۰ الی ۱۲۰۰ هزار تومان
رفع نشتی لگنچه ماشین ظرفشویی از ۷۰۰ الی ۱۸۰۰ هزار تومان
تعویض موتور مقسم ماشین ظرفشویی از ۸۰۰ الی ۱۳۰۰ هزار تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی عیب در محلطبق نرخ اتحادیه

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات ظرفشویی آریستون در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات ظرفشویی آریستون در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات ظرفشویی آریستون در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز

یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی در جهان برند آریستون می‌باشد که کیفیت بالا و محبوبیت زیادی در بسیاری از نقاط جهان دارد. آریستون در واقع یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایتالیایی لوازم خانگی برقی می‌باشد که محصولات خود را بر اساس نیاز روز دنیا و با طراحی‌های زیبا عرضه می‌کند. در ایران نیز شما امکان خرید محصولات این برند را دارید و در بسیاری از شهرها می‌توانید از خدمات تعمیرات آن در مراکز مجاز و معتبر استفاده داشته باشید. نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز از جمله مراکزی می‌باشد که می‌توانید تحت نظر متخصصان آن به رفع مشکلات دستگاه خود بپردازید.

ما نیز در ادامه این مقاله در تلاش هستیم بسیاری از مشکلاتی که در برند آریستون شناخته شده است را مورد بررسی قرار داده و روند عیب یابی و تعمیر آنها را نگاهی داشته باشیم. با مراجعه به تعمیرکار ماشین ظرفشویی آریستون اهواز می‌توانید مشکلات زیر را در دستگاه خود تشخیص داده و در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برطرف نمایید.

راهنمای درست شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی آریستون

بررسی مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی آریستون

بررسی مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی آریستون

بررسی دلیل از کار افتادن دکمه‌ها در ماشین ظرفشویی آریستون

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون اهواز

راهنمای درست شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی آریستون

از جمله مشکلاتی که مراکز تعمیر ظرفشویی آریستون اهواز می‌توانند در رفع آن به شما کمک کنند مشکل تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی می‌باشد. یکی از دلایل به وجود آورنده این وضعیت در دستگاه شما استفاده از مواد شوینده نامرغوب در ماشین ظرفشویی می‌باشد که باعث می‌شود نه تنها ظروف تمیز نشوند بلکه به کیفیت و کارایی دستگاه نیز به مرور آسیب وارد خواهد شد. اگر نمی‌دانید چه برندی برای استفاده در ماشین ظرفشویی مناسبت حتماً از کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز راهنمایی بخواهید.

مشکل دیگری که منجر به تمیز نشدن ظرف‌های شما در این دستگاه خواهد شد درست نچیدن ظروف داخل ماشین ظرفشویی می‌باشد. گاهی چنان ظرف‌ها را نزدیک به هم قرار می‌دهید که فاصله‌ای برای رسیدن آب و مواد شوینده به تمام سطح ظروف وجود ندارد و در نتیجه تمیز نمی‌شوند. اگر تمام موارد فوق مطمئن هستید احتمال گرفتگی آبپاش‌های ماشین ظرفشویی وجود دارد که می‌توانید توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز به بررسی آن بپردازید. احتمالات دیگری مانند عدم آبگیری مناسب ظرفشویی یا تخلیه نشدن کامل آب‌های داخل آن نیز وجود دارد که باید توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز مورد بررسی قرار گیرد.

بررسی مشکل تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی آریستون

از دیگر مشکلات مطرح در ماشین ظرفشویی آریستون که می‌تواند برای شما دردسرساز شده باشد عدم تخلیه کامل آب از داخل دستگاه می‌باشد که مراکز تعمیر انواع ماشین ظرفشویی در اهواز می‌توانند در بررسی این مشکل به شما کمک کنند. در مرحله اول اغلب تعمیرکار مطمئن می‌شود فیلتر کف ماشین ظرفشویی شما دچار گرفتگی نباشد. اگر خودتان می‌توانید فیلتر را بیرون آورده و خوب بشویید و سپس در جای خود نصب کنید و در غیر این صورت انجام این کار را به مراکز تعمیر انواع لوازم خانگی آریستون در محل بسپارید.

احتمال دیگری که می‌تواند منجر به تخلیه نشدن کامل آب از داخل ماشین ظرفشویی شود مسدود شدن پمپ تخلیه دستگاه می‌باشد. حتی احتمال سوختن این پمپ نیز وجود دارد که اگر نیاز به تعویض آن بود باید با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی در اهواز تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. پس از بررسی موارد فوق نسبت به چک کردن شلنگ خروجی فاضلاب می‌رسد و همچنین باید مطمئن شوید در فاضلاب ساختمان شما گرفتگی وجود ندارد. اگر نیاز به راهنمایی‌های بیشتری داشتید مراکز تعمیر ظرفشویی آریستون در اهواز می‌توانند در حل مشکل به شما کمک کنند.

بررسی مشکل روشن نشدن ظرفشویی آریستون در اهواز

از جمله مشکلات دیگر در ماشین ظرفشویی آریستون که برای بررسی و عیب یابی آن حتماً باید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون اهواز تماس داشته باشید روشن نشدن دستگاه می‌باشد. این مشکل می‌تواند به دنبال ایراد در سیستم برق رسانی ماشین ظرفشویی شما اتفاق بیفتد و اگر بدون تجربه کافی دست به بررسی این موضوع بزنید نه تنها خطرات جانی به دنبال دارد بلکه می‌تواند خسارت‌های سنگینی را در ظرفشویی بر جای بگذارد. حتماً همان ابتدا باغ مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون اهواز تماس گرفته و از کارشناسان مرکز درخواست کمک برای رفع مشکل داشته باشید.

البته موارد دیگری نیز مانند خراب شدن میکروسوئیچ می‌توانند باعث روشن نشدن ماشین ظرفشویی آریستون شوند. برخی قطعات دیگر مانند سیستم برق رسانی داخلی و سیم‌کشی‌های ماشین ظرفشویی نیز در این مورد موثر هستند. در ادامه موتور ماشین ظرفشویی و برد الکترونیکی آن نیاز به بررسی و عیب یابی دارد که حتماً باید انجام آن را به کارشناسان حاضر در مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز ارجاع دهید.

بررسی دلیل از کار افتادن دکمه‌ها در ماشین ظرفشویی آریستون

اگر همزمان با از کار افتادن دکمه‌ها علامتی که مربوط به فعال شدن قفل کودک است را در صفحه نمایش دستگاه خود مشاهده کردید باید برای غیر فعال سازی این وضعیت از دفترچه راهنمایی استفاده داشته باشید. اگر نتوانستید در دفترچه راهنما نحوه غیرفعال‌سازی قفل کودک را مشاهده کنید از متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز راهنمایی بخواهید.

اما اگر قفل کودک دستگاه شما غیرفعال بود احتمال خراب شدن کنترل فرمان یا تاچ پد در ماشین ظرفشویی وجود دارد. بررسی هر دوی این قطعات لازم است از مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز کمک بخواهید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون اهواز

مسلماً پس از اینکه با ایرادی در کارکرد ماشین ظرفشویی خود مواجه شدید یکی از سوالاتی که ذهن شما را درگیر خواهد ساخت میزان هزینه است که باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنار بگذارید. این روزها هزینه‌های بالا و گرانی قطعات شما را نگران خواهد ساخت و نمی‌دانید باید به کجا مراجعه نمایید تا از عدم دریافت هزینه‌های اضافی مطمئن باشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم همان اول با شماره نمایندگی آریستون در اهواز تماس گرفته و به مراکز غیر معتبر و غیر مجاز مراجعه نداشته باشید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز بسیار متغیر است و شما نمی‌توانید بدون تشخیص ایراد اصلی مبلغ آن را متوجه شوید. با مراجعه به نمایندگی آریستون در اهواز متخصصین سیستم کارکرد ماشین ظرفشویی شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و پس از عیب‌یابی کامل می‌توانند قطعه خراب شده را تشخیص داده و در نتیجه هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون را به شما اعلام نمایند.

نمایندگی آریستون در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر ماشین ظرفشویی  آریستون  در اهواز و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.5/5 - (4 امتیاز)