درخواست تعمیر داکت اسپلیت

مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر داکت اسپلیت ایوولی در اهواز و تعمیر و سرویس داکت اسپلیت جنرال ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف داکت اسپلیت جنرال باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز

1- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

2 –  یخ زدن پنل و یا کندانسور

3- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

4- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

5 – خارج نشدن آب از لوله درین داکت اسپیلت

6-روشن نشدن داکت اسپلیت و یا صفحه نمایش

7 – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

8 – مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

9- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

10- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز

اگرچه داکت اسپلیت‌های جنرال ساخت کشور چین هستند، ولی کیفیت بالای آن‌ها باعث می‌شود که همواره خرید این محصول پیشنهاد شود. یکی از دلایل این امر، وجود نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز برای رفع مشکلات احتمالی دستگاه است. در حقیقت، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که دستگاه کیفیت خود را همیشه حفظ کند و نیازی به تعمیر داکت اسپلیت در اهواز نباشد.

آنچه اهمیت دارد، انجام تعمیرات اسپلیت جنرال در اهواز در بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی در اهواز و توسط بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت جنرال در اهواز است. در این صورت، مطمئن خواهید بود که عیب دستگاه شما به درستی تشخیص داده شده و تعمیر داکت اسپلیت جنرال اهواز به طور دقیق در حال انجام است. در حقیقت، آنچه این مراکز را از سایر تعمیرگاه‌ها متمایز می‌سازد، نحوه تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز و قیمت تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز است. از آنجایی که قطعات داکت اسپلیت‌های جنرال به راحتی در بازار ایران یافت می‌شوند، همین امر دریافت خدمات فوری تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز را امکان‌پذیر می‌سازد و  هزینه تعمیر اسپلیت جنرال در اهواز را کاهش می‌دهد؛ چراکه کمیاب بودن قطعه یکی از دلایل اصلی بالا بودن هزینه تعمیرات است.

یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود با شماره نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز تماس بگیرید تا با اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت جنرال در اهواز به منزل شما مشکل به وجود آمده رفع شود، ریزش آب از دستگاه است. از آنجایی که تعمیرکار اسپلیت جنرال در اهواز دلایل مختلفی را در این زمینه مطرح می‌کند،  هزینه تعمیرات داکت اسپلیت جنرال در اهواز به قطعه معیوب و شدت آسیب به آن بستگی خواهد داشت.

تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز و رفع مشکل آبریزش آن

هیچ چیز کلافه‌کننده‌تر از آن نیست که متوجه ریزش آب از داکت اسپلیت خود شوید. این امر نه تنها حاکی از وجود مشکل در دستگاه است و بحث “تعمیر داکت اسپلیت جنرال اهواز” مطرح می‌سازد، بلکه خسارات زیادی را به سقف و دیواری که محل نصب دستگاه است، وارد می‌کند. از این رو، لازم است که برای رفع سریع‌تر مشکل با شماره تعمیرکار داکت اسپلیت جنرال در اهواز تماس بگیرید. اولین عاملی که می‌تواند باعث ریزش آب از داکت اسپلیت شود، سوختن پمپ دستگاه است. این اتفاق می‌تواند به دلیل فرسودگی دستگاه، نوسانات برق و عدم انجام سرویس‌های به موقع رخ دهد. از این رو، بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت جنرال اهواز همواره توصیه می‌کند که از انجام سرویس‌های دوره‌ای غافل نشوید تا نیازی به تعمیر انواع اسپلیت جنرال در اهواز نداشته باشید. طبیعتاً هزینه سرویس‌های دوره‌ای از هزینه تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز کمتر است و انجام دادن آن توجیه اقتصادی بالایی دارد.

همچنین این احتمال وجود دارد که مسیر خروج آب در داخل دستگاه مسدود شده باشد و خود را در قالب نشت آب از داکت اسپلیت نشان دهد. در این شرایط، لازم است که محل انسداد توسط تعمیرکار سیار داکت اسپلیت جنرال اهواز به طور دقیق مشخص شده و سپس برای تعمیر اسپلیت جنرال اهواز اقدام شود. کاهش گاز مبرد در دستگاه نیز می‎تواند دلیلی دیگری برای ریزش آب و به دنبال آن، تعمیر اسپلیت جنرال در اهواز باشد. این احتمال وجود دارد که پس از مدتی درین یا لوله تخلیه آب به طور ناگهانی باز شود. از این رو، لازم است که تعمیرکار داکت اسپلیت جنرال در اهواز در هنگام انجام تعمیر داکت اسپلیت جنرال در شهر اهواز اتصالات مربوط به این بخش را نیز بررسی کند. در صورتی که شل بودن اتصالات این بخش عامل ریزش آب از داکت اسپلیت باشد، هزینه تعمیر داکت اسپلیت جنرال اهواز مبلغ چندانی را به خود اختصاص نمی‌دهد و تعمیر داکت اسپلیت جنرال در اهواز به سرعت انجام می‌شود.

نمایندگی جنرال در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر داکت اسپیلت جنرال در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر داکت اسپیلت جنرال در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.7/5 - (3 امتیاز)