درخواست تعمیر داکت اسپلیت

مزیت های مرکز اهواز تکنیک

1 – تمام تکنسین ها با سابقه کاری حداقل 9 سال

2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان

3 – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن

4 – حضور متخصصین منطبق بر وقت تعیین شده ی شما

5 –طبق نرخ مصوب اتحادیه و نهاد های نظارتی

6 – ضمانت قطعات تعویض شده

7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال

8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

.

اهواز تکنیک با بیش از 10 سال سابقه در خدمت شماست

مرکز تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز | تعمیر، نصب و سرویس

مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش اهواز تکنیک به دلیل ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها اقدام به ارائه سرویس و خدمات برای انواع برندها با بالاترین کیفیت را نموده است.
گروه اهواز تکنیک با برخورداری از تکنسین ها و مهندسین متخصص، ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر داکت اسپلیت ال جی در اهواز و تعمیر و سرویس داکت اسپلیت آکس ، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در اهواز بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتریان محترم می باشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیر و سرویس انواع مختلف داکت اسپلیت آکس باعث شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابجایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کاهش یابد.

رایج ترین دلیل تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز

1- نداشتن سرمای کافی و مطبوع

2 –  یخ زدن پنل و یا کندانسور

3- آبریزش از کنار و یا جلوی پنل داخلی

4- نداشتن گرمای کافی و مطبوع در فصل سرما

5 – خارج نشدن آب از لوله درین داکت اسپیلت

6-روشن نشدن داکت اسپلیت و یا صفحه نمایش

7 – روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور

8– مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

9- سرویس سالیانه دستگاه جهت سرمادهی بیشتر

10- پریدن فیوز خانه به هنگام روشن شدن موتور

رضایت شما مشتریان گرامی الویت اول ماست
نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز

پرسش و پاسخ

هماهنگی تکنسین ها به چه صورت می باشد ؟

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

تکنسین
آیا قطعات را خودمان میتوانیم تهیه کنیم ؟

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

تکنسین
اگر دستگاه مجددا خراب شود باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

تکنسین
پرداخت هزینه چگونه است ؟

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

تکنسین
آیا فروش قطعات لوارم خانگی دارید ؟

بله. در مرکز تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

تکنسین

نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز

یکی از مشکلاتی که باعث می‌شود با شماره نمایندگی تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید تا با اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت آکس در اهواز به منزل سریعاً اقدامات لازم را برای تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز انجام دهند، روشن نشدن دستگاه است. اگرچه برخی از اقدامات اولیه مانند چک کردن اتصال کابل به پریز و یا وجود جریان برق توسط شما امکان‌پذیر است، اما نباید فراموش کنید که هر گونه اقدام غیر اصولی در زمینه تعمیر اسپلیت آکس اهواز می‌تواند نحوه تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز را سخت کند و هزینه تعمیر اسپلیت آکس را در اهواز را افزایش دهد. از این رو، کارشناسان نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز همواره پیشنهاد می‎کنند که تعمیر انواع اسپلیت آکس در اهواز به آن‌ها سپرده شود. شما می‌توانید علاوه بر مراجعه به نمایندگی آکس، از خدمات بهترین تعمیرگاه داکت اسپلیت آکس در اهواز و یا بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت در اهواز نیز برخوردار شوید.

تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز و رفع مشکل روشن نشدن آن

زمانی که برای تعمیر داکت اسپلیت آکس اهواز به بهترین تعمیرکار داکت اسپلیت آکس در اهواز مراجعه می‌کنید، ابتدا سالم بودن کابل‌های برق دستگاه و نبود نوسان برق در ساختمان در دستور کار قرار می‌گیرد. گاهی تعمیر انواع داکت اسپلیت آکس اهواز تنها با تعویض سیم‌های داخلی دستگاه انجام می‌شود. در این شرایط، تعمیرکار سیار داکت اسپلیت آکس اهواز به راحتی این مشکل را رفع می‌کند و تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز به سرعت انجام می‏شود. اقدام دیگری که در زمینه عیب‌یابی و تعمیر اسپلیت آکس در اهواز انجام می‎شود، بررسی ترموستات دستگاه است؛ زیرا تا زمانی که این قطعه دستور شروع به کار را صادر نکند، داکت اسپلیت روشن نمی‌شود. به همین دلیل، تعمیرکار اسپلیت آکس در اهواز قبل از بررسی علل دیگر، وضعیت ترموستات را بررسی می‌کند.

اشکالات به وجود آمده در موتور یا فن داکت اسپلیت و حتی سوختن این قطعات نیز می‌توانند در روشن نشدن دستگاه مؤثر باشند. از آنجایی که فن، باعث حرکت جریان هوا می‎شود و موتور نیز انرژی لازم برای حرکت کمپرسور را تأمین می‌کند، بررسی این بخش‌ها در هنگام دریافت خدمات فوری تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز الزامی خواهد بود. در این شرایط، نمی‌توان در خصوص هزینه تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز نظر قطعی داد و تنها پس از بررسی دقیق نوع و شدت مشکل، قیمت تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز به طور دقیق مشخص می‌شود.

گاهی علت روشن نشدن داکت اسپلیت ناشی از اختلالاتی است که در برد الکتریکی دستگاه رخ داده‌اند. اگرچه تعمیرکار داکت اسپلیت آکس در اهواز تمام مهارت خود را به کار می‎گیرد تا به تعمیر این قطعه بپردازد، ولی گاهی تعمیر آن امکان‌پذیر نیست و با تعویض برد، هزینه تعمیر داکت اسپلیت آکس اهواز به شدت افزایش می‌یابد. در این شرایط، تعمیرکار داکت اسپلیت آکس اهواز همواره پیشنهاد می‌دهد که از تعمیر داکت اسپلیت آکس در شهر اهواز منصرف شوید و خرید دستگاه جدیدی را مد نظر قرار دهید؛ چراکه با توجه به مبلغ بالای هزینه تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز، تعمیر دستگاه چندان منطقی به نظر نمی‌رسد.

عملکرد درست داکت اسپلیت مدیون وجود کمپرسور در دستگاه نیز است. این قطعه با به حرکت درآوردن گاز مبرد در داکت اسپلیت به خنک شدن هوا کمک می‌کند. به همین دلیل، عجیب نیست که با معیوب شدن این قطعه و یا سوختن آن عملکرد کلی داکت اسپلیت مختل شود و انجام تعمیرات اسپلیت آکس در اهواز الزامی به نظر برسد. یکی از دلایل اصلی سوختن کمپرسور، تعمیر داکت اسپلیت آکس در اهواز توسط افراد نابلد است. همین امر، ضرورت تماس با شماره تعمیرکار لوازم خانگی در اهواز و انجام اصولی تعمیرات داکت اسپلیت آکس در اهواز را نشان می‌دهد.

نمایندگی آکس در اهواز و خدمات قابل ارائه

تعمیر داکت اسپیلت آکس در اهواز | مرکز تعمیرات اهواز تکنیک با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و فعال، آماده ارائه خدمات مربوط به هر گونه نصب،تعمیر و سرویس لوازم خانگی در محل شما مشتریان عزیز می باشد. در این مرکز همکاران ما به صورت 24 ساعته درخواست های شما را ثبت کرده و به تعمیرکاران مجرب و کارازموده ارجاع خواهند داد.
تلفن مرکزی جهت ثبت درخواست تعمیر داکت اسپیلت آکس در اهواز :
061-34457120
061-33365056

تماس با ما

آدرس ها :

شعبه 1: اهواز، کوروش خیابان 15 اقبال ———– شعبه 2 : اهواز، بلوار گلستان، خیابان فروردین، پلاک 12

………………

………………

شماره تماس : 33722920-061 – 33365056-061 

ساعت کاری : هر روز هفته 8 صبح الی 22 حتی روزهای تعطیل

4.2/5 - (4 امتیاز)